Smazat

Jak vyřešit situaci stěhování vs. rozchod

Ahoj všichni, nevím jestli se sem to téma hodí, každopádně potřebuji radu ohledně stěhování nebo rozchodu. Takže s přítelem jsme už 6 let spolu a za pár měsíců bych se k němu měla stěhovat, už mám u něj všechno zřízene, ještě zbývá dodělat obývák a trochu kuchyně. Jenže poslední 2 roky vztahu se dost změnil. Změnil se tak, že mi v podstatě pořád nadává. Jsou to nadávky typu: neštvi mě, nebo ti ten telefon narvu do krku, seš natvrdlá, patříš do blázince, chováš se jak dement atd. Takže teď řeším otázku, jestli se k němu vůbec stěhovat když je takový, nebo se naopak rozejít. Rozchod by byl pro mě dost těžký, protože ho i přes tyto nadávky strašně miluju. Porďte prosím, co mám dělat? Nevím si rady
 
arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Simonetta: Nadávat si možná nechám, ale mlátit se rozhodně nenechám! To už bych ho asi začla nenávidět.

To si myslíš teď...Jenže tihle tyrani většinou postupují promyšleně, takže Tě nejdřív odříznou od okolí, pak Tě totálně psychicky vydeptají a pak už Ti nepřijde divné, že Tě začnou mlátit.....

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Simonetta: Prostě si myslím, že když se s ním rozejdu zůstanu na ocet

Takže než bys zůstala.. jak říkáš.. na ocet, budeš raději s tím kdo si Tě neváží??
Ženský kde máte nějakou hrdost?

Nic proti, pokud si to nějak logicky zdůvodníš a vezmeš to jako své vlastní rozhodnutí, s tím, že jsi na možné následky připravená, ev. jsi dost tvrdá a ochotná ho vychovávat, odpálit atd., tak ok, ale pokud to bereš takhle... no je to hodně špatně.... pro Tebe.

arrow
profile_image
Simonetta
od 31. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dadabus: rameny rozhodně nekrčím, jen mu řeknu, že by zasloužil dostat po tlamě a holku, která by ho každý den podváděla s někým jiným, když já mu nejsem dobrá. On je pak uražený a nebaví se.

arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Simonetta: jen mu řeknu, že by zasloužil dostat po tlamě a holku, která by ho každý den podváděla s někým jiným, když já mu nejsem dobrá. On je pak uražený a nebaví se.

a takhle chceš opravdu žít třeba dalších 20 let? to ti ta představa opravdu nevadí?já jsem tohle zažila, teda v mnohem slabší míře, a řekla jsem si, jestli chci zahodit svůj celý život, na kterém jsem do té doby pracovala, s takovým člověkem...odpověděla jsem si, že určitě ne a i když dodnes si občas vzpomenu, jaké to s ním bylo někdy i hezké, našla jsem si přitele, který je prostě zlatý a jsem spokojená....musíš si promluvit ,,same se sebou,,

arrow
profile_image
Simonetta
od 31. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Doma mi moje mamka říkala: jak se bude chovat ke své matce, tak se jednou bude chovat i k tobě. A měla pravdu. Pořád ji jen pomlouvá, nadává na ni všude kde se dá, říká o ní, že je zralá do blázince atd. když jsem mu kdysi říkala, aby na ni nenadával, že tak se jednou bude chovat i ke mě, řekl že nebude, že já taková nejsem. A je to tady. Přemýšlím teď o tom rozchodu jak jste mi radili, teď s ním nežiju a víc si voláme, než že bychom byli spolu, protože má práci a musí dělat taky na tom bytě, ale to ještě neví, že za ním asi nepůjdu. Je to teď mezi námi takové, že to možná ukončí i on. Nevím, teď mu nic říkat nebudu, protože s ním ani nekomunikuju. Každopádně kdyby to chtěl nějak zase zlepšovat jak on říká, tak budu trvat na tom, aby navštívil psychologa a nechal si napsat prášky na tu jeho demenci. Pokud to neudělá budu se s ním opravdu muset rozejít. Přes noc se mi ty rady tady dost rozležely v hlavě a máte pravdu prostě, došlo by to až k nějakému domácímu násilí. Je to prostě psychopat a ten potřebuje odbornou pomoc lékařů a já mu ji mile ráda zajistím.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Narvala bych mu telefon do krku a na rozloučenou bych mu řekla, že se choval jako de*ent. Je strašné jak jsou někteří lidé schopni se bavit s blízkým člověkem, pro mě nepředstavitelné! Nezaslouží si žádné slitování, slušel by mu rotvajler pověšený na krku, to by byla tak jediná pozornost z mé strany. Je fajn, že se si něco uvědomuješ a rozmýšlíš nad tím, ale rozhodně to s tou empatií nepřeháněj... On teď bude možná dlěat hodného kluka a sekat latinu, ale to co je v něm tam vždycky bude, o odborné pomoci pochybuji.

arrow
profile_image
Simonetta
od 31. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Johanita: podle mě nejsem holka kterou hledal. On asi potřebuje holku, která ho nebude milovat, bude ho podvádět a bude ho mít jen pro peníze.

arrow
profile_image
mentuhotep7
od 28. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já bych asi počkala. až mi ten telefon narve do krku a pak bych se k němu nastěhovala...

Cituji Simonetta: Doma mi moje mamka říkala: jak se bude chovat ke své matce, tak se jednou bude chovat i k tobě.

Tvoje mamka je očividně chytrá dáma. Tesat do kamene!

Cituji Simonetta: rameny rozhodně nekrčím, jen mu řeknu, že by zasloužil dostat po tlamě a holku, která by ho každý den podváděla s někým jiným, když já mu nejsem dobrá. On je pak uražený a nebaví se.

panejo, to mu to teda nandáváš...
máš se zachovat minimálně takhle:

Cituji Johanita: Narvala bych mu telefon do krku a na rozloučenou bych mu řekla, že se choval jako de*ent

Cituji Johanita: slušel by mu rotvajler pověšený na krku

Cituji Simonetta: podle mě nejsem holka kterou hledal. On asi potřebuje holku, která ho nebude milovat, bude ho podvádět a bude ho mít jen pro peníze.

právěže on našel takovou, jakou potřebuje, takovou, co si to nechá líbit a zůstane s ním přes to všechno. Vzpamatuj se včas

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s Christal, on potřebuje holku, co si nechá vše líbit, jenom na takové si totiž dokáže, jaký je chlapák. To co popisuješ Ty, Simonettko, je šlapka - takové si mezitím může platit. On na sebevědomou partnerku prostě nemá, nevynikla jeho mužnost a nadvláda. Takže koukej s tím něco dělat a hlavně mu neskoč na špek!

arrow
profile_image
xo.
od 6. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Uteč!

Cituji xo.: Uteč!

 

Téma Jak vyřešit situaci stěhování vs. rozchod je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené