arrow
profile_image
Spots
od 16. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, za chvíli mi bude 21 let, vážím 60 kg a mám dlouhodobě problémy s akné. Začalo to už asi v šesté třídě, možná dříve, přesně nevím, už je to tak dlouho, že si sebe bez akné už ani nevybavuji. S kožní lékařkou jsme toho vyzkoušeli už hodně od mastí jako (Skinoren, Adaferin, Aknemycin, Eclaran...), vodiček jako (Eryfluid, Zineryt...), včetně těch namíchaných v lékárnách nebo lécích jako (Aknenormin, Curacné, Doxybene, Acnevac), co se týče stravování, v mém jídle nechybí ovoce, zelenina a vláknina, jím vše a vybíravý nejsem. Asi nejhorší vzpomínky mám na Doxybene, měl jsem jej v minulosti už asi 3x a mnohokrát jsem po něm zvracel, afekt naprosto žádný. Pak jsem měl 3x Curacné 20 mg (4 měs., 3 m., 2 m.). Opravdu to zabíralo, měl jsem radost, když se mi akné začalo ztrácet po dvou měsících čtyřměsíční kůry před očima, ale vždycky se začalo vracet zhruba po dvou měsících, pak jsem tedy přistoupil ještě jednou na léčbu tímto lékem, zase se to výrazně zlepšilo během užívání Curacné a chvíli po něm, ale zase se to vrátilo, během léčby se projevovaly nežádoucí účinky jako velmi suché rty nebo loupající se kůže. Ačkoliv mi doktorka chtěla počtvrté nasadit znovu Cucacné, odmítl jsem, nechtěl jsem něco, co mi pomůže vždy jenom na chvíli a má desítky nežádoucích účinků. Z mastí mi nejvíce asi pomáhá Aknemycin, ačkoliv mi doktorka říkala, že jej mám užívat bodově, užívám jej plošně, nicméně to není žádný zázrak. Mám projevy akné nejvíce na obličeji, na zádech, hrudníku a ramenou, akné se však nevyhýbá ani místům jako jsou například rty, krk nebo pokožka hlavy. Ačkoliv jsem si myslel, že jsem na tom po psychické stránce dobře, poslední dobou mě tyto problémy doslova drtí. Vím, že by mi Curacné na čas pomohlo, ale nemůžu ho brát přeci pořád a mám strach z nežádoucích účinků, opravdu si už nevím rady. Jediné, co mě napadá je snad nějaká laserová terapie nebo chemický pealing, ale jsou placené a v takovém rozsahu v jakém mám akné já si to nejspíše nemohu finančně dovolit, navíc to přeci nakonec nemusí ani pomoct. Opravdu si nevím rady Co dělám špatně, co bych měl udělat jinak? Napadá Vás nějaký opravdu účinný způsob léčby, který bych měl konzultovat s kožní lékařkou? Budu Vám opravdu vděčný za pomoc, problémy s akné se mi táhnou už dlouho, pořád tak nějak čekám, až dosáhnu toho věku, kdy se mi snad akné tvořit přestane, ale nedokážu si představit, jak se to na mě do té doby podepíše. Chtěl bych alespoň jeden den, kdy budu moci ráno vstát a neřešit mačkání bílých pupínků, i přesto, že by se to dělat nemělo, tak přeci nemůžu takhle chodit strašit mezi lidi

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

21

Já bych s bílým pupínkem taky mezi lidi nevylezla, takže klid. Když ho propíchneš sterilní jehlou a poté vydezinfikuješ lihem, tak je to OK.
Zkoušel jsi vynechat některé druhy potravin? Mléčné výrobky, lepek, to bývají časté alergeny které můžou mít na svědomí špatnou pleť.

arrow
profile_image
Spots
od 16. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na slimatko: Ahoj, díky za reakci Mléčné výrobky nekonzumuji často, nicméně to neznamená, že vůbec, ale ne každý den. Lepku se nevyhýbám, jím normální chléb a potraviny, které lepek obsahují, kdybych věděl, že jeho absence přinese nějaké zásadní zlepšení, tak bych do toho šel, nicméně už jsem toho vyzkoušel tolik, že prakticky už nevěřím, že mi něco pomůže :/ Každopádně konzumuji vitamíny A,B,C,E, zinek, přijde mi, že díky tomu je to trošku lepší, než bez nich, ale žádný zázrak.

arrow
profile_image
Spots
od 16. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji LSmolova: Curacné

Ahoj, Acnevac je drahé placebo, určitě za to neutrácej peníze, pokud ti kožní lékařka dala letáček nebo jej doporučila, možná to udělala jenom kvůli nějaké provizi z propagace. Lék, který některým lidem opravdu pomáhá je Curacné s milionem možných vedlejších účinků, obsahuje deriváty vitamínu A, vysouší pleť a tím snižuje mastnotu a zlepšuje projevy akné, mně pomohl krátkodobě, během léčby byl výsledek opravdu hodně znát, ale po ukončení léčby se mi akné vždy vrátilo, ale každý jsme jiný, u někoho může znamenat konec s problematickou pletí. Pokud se nebojíš velmi suchých rtů, loupající se kůže, tak do toho jdi, pokud máš závažnější projevy akné, tak je lék bez doplatku, můžeš se poradit s kožní, ale Curacné je podle mě z hlediska škodlivosti hrozná sr***a.

arrow
profile_image
Spots
od 16. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na LSmolova: Nejedná se o krém, jedná se o měkké tobolky (prášky). Jako žena nesmíš během užívání těch léků otěhotnět. Asi nemá cenu se tu rozepisovat o vedlejších účincích, posílám ti odkaz, pozorně si jej celý přečti a poté se rozhodni, jestli je budeš po kožní chtít. Upřímně, podle tvého fota tady si myslím, že je zase až tak moc nepotřebuješ, v porovnání se mnou nemáš skoro nic http://www.sukl.eu/download/pil/PI20905.pdf

arrow
profile_image
banys
od 1. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj vyzkoušejte moringový olej od firmy Renovality,je na akné bezvadný,koukněte na recenze.A také je výborný sérum na akné Krasná slečna od Apotéky,používáme je dohromady,výsledky výborné.

arrow
profile_image
banys
od 1. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jestli máš instagram tak si je přidej,mají tam hodně příspěvků od lidí. Ted mají nový Kukui olej taky na akné chci si ho objednat. Jinak jestě používám hroznový olej od apotéky,ale dost vysušuje,my to mícháme s moringou dohromady a nakonec to sérum krásná slečna.Je to všechno přírodní,žádná chemie ale jediné co pomáhá a že jsem toho už vyzkoušela i od dr.kožní a různé drahé krémy,je to boj.Tak to vyzkoušejte a dejte vědět.

arrow
profile_image
Žakuja
od 23. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

2

Ahoj, buď v klidu,nejsi v tom mám. Mám o dost více než ty a obličej mám jako puberťák. Taky mě to štvě a mrzí a taky bych s velkým bílým pupínkem ven nešla. Ze začýtku mi pomáhaly heřmánkové obklady na zmírněění zánětu, pak jsem používala alpu, kde jsem měla naložený propolis. Sice to pálí, ale zánětlivá místa mizí. Propolis ti jistě dá každý včelař a snad i zadarmo. Mě to pomohlo, ale jakmile jsem propolis přestala používat, tak do měsíce jsem měla akné zpět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené