arrow
profile_image
Vivienne15
od 21. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky/ženy, potřebovala bych poradit, jestli některá z Vás nemáte nějakou fintu, co udělat s akné u vody. Jsem takovej ten typ, co na dovolené na sebe nedá ani řasenku, natož tak make-up. Udělalo se mi po vysazení antikoncepce hrozné akné na čele, používám na to Zineryt, co mi předepsal lékař, zlepšilo se to, ale pořád je to ještě v hrozném stavu. Chci si normálně užít dovolenou ve vodě (miluju potápění) a nechci se omezovat tím, že si napatlám na sebe tunu make-upu a pak se ani neponořím. Přemýšlela sem o klobouku či kšiltovce, ta by to mohla zakrýt, ale potápět se s ní fakt nehodlám. Poradíte něco prosíím? Sráží mi to hrozně sebevědomí.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

24

A co ofina?

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji LucieVip: A co ofina?

Hm, ta v létě nic moc a kor u moře.
Já bych na to nic nepatlala, max. bych si nasasila na hlavu nějaký ten klobouk nebo čapku. No a při potápění stejně nebudeš vidět, když budeš pod vodou

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Vivienne15: tuhý, ideálně mastnější korektor (alverde v kelímku) jenlokálně, aby zas neucpával, ťupla bych ho vyloženě na červené místa. To by nějaké potápění vydržět mělo. A kdyžtak bys ho měla u sebe kdyby náhodou.

Cituji Adluna: tuhý, ideálně mastnější korektor (alverde v kelímku) jenlokálně, aby zas neucpával, ťupla bych ho vyloženě na červené místa. To by nějaké potápění vydržět mělo.

Mám teď z dovči vyzkoušené, že i ve vodě krásně drží Dermacol Cover lokálně naťupkaný na pupínky

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ciiicaaa: to je taky pravda, ten je dost mastnej, ale zase máš pak celou tubu a odstíny jsou v drogérce na dvě věci. I když pořád lepší jiný odstín na pupínkách, něž rudé akné, že

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Adluna: tuhý, ideálně mastnější korektor (alverde v kelímku)

I já s ním mám dobrou zkušenost. Za týden se chystám taky k moři a beru jej s sebou, kdyby byl potřeba zakrýt nějaký pupínek. Obyčejně se mi pleť u moře sluníčkem a slanou vodou hodně zlepší, takže většinou potřebuju maskovat jen první dny..

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych se na maskování vybodla. Samotnou mě trápí mastnější pleť a za poslední týden se mi doslova zbláznila, takže vím, jak nepříjemně se člověk kvůli tomu může cítit Ovšem při potápění a válení u vody bych se nad to zkusila povznést. Pod kloboukem/kšiltovkou se ti akorát čelo hrozně zpotí a zapaří, což by asi na akné moc pozitivní vliv nemělo. Na nějakou parádu na večer bych teprve sáhla po tom korektoru, co radí holky

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vivienne15: u moře se mi vždy akné zmírní slanou vodou a sluníčkem...vezmi si s sebou nějaký ten dermacol jak radí holky, ale je možné, že na konci pobytu budeš mít tu pleť už lepší.

arrow
profile_image
Potkan
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám akné pořád a nezakrývám to ničím. Nejlépe uděláš, když necháš tu pleť dýchat a nebudeš ji ucpávat nějakým make-upem. Ostatně já ani nevím, jak bys to chtěla řešit... potápět s kšiltovkou se nechceš, potápět se s make-upem je asi nesmysl, to se smyje. Vlastně ani nechápu, co je na tom k řešení... pod vodou snad někdo bude zkoumat tvoje akné? Tak si vezmi potápěcí masku a je to.

Cituji MKay: u moře se mi vždy akné zmírní slanou vodou a sluníčkem...vezmi si s sebou nějaký ten dermacol jak radí holky, ale je možné, že na konci pobytu budeš mít tu pleť už lepší.

Já mám zkušenost přesně opačnou, sluníčko a slaná voda mi akné léčí způsobem, že mi to všechno vytahuje ven, takže na konci dovolené vypadám jak 16ti letá puberťačka

Cituji Adluna: máš pak celou tubu a odstíny jsou v drogérce na dvě věci

Mně jeden odstín krásně sedl, mám ho už snad druhým rokem a pořád je ho víc jak 3/4

Cituji Potkan: Ostatně já ani nevím, jak bys to chtěla řešit... potápět s kšiltovkou se nechceš, potápět se s make-upem je asi nesmysl, to se smyje.

Akvabely bývají na závodech šíleně zmalované a make-up se jim z tváře ani nehne, takže by to chtělo nějakou kvalitní voděodolnou kosmetiku - otázkou ale zůstává, co přípravky na bázi silikonu udělají s aknózní pletí, odličování asi bude pro takovou pleť další zátěž, zkusila bych se nejprve poptat v kosmetické sekci v lékárně, pak asi v parfumerii, protože ty poradí a případně poskytnou vzorky k vyzkoušení.

Já mám akné hrozné(teda ty jizvy po něm) a zcela tě chápu. Ale je asi fakt pravda, že nejlépe uděláš, když tam nic patlat nebudeš Možná nějaký ten základní kvalitní make-up, který třeba jen to jedno potápění vydrží a pak bych se na to vykašlala On ten Dermacol Cover také nemusí sednout všem. Mně například tu pleť ještě zhoršoval, protože je opravdu mastný. I když je fakt, že zakryje všechno. Pokud si tu pleť opálíš, tak pupínky nebudou potom ani vidět..

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dermacol make-up cover - žádný jiný výrobek není tak pigmentovaný a je voděodolný.. jinak je to těžký, pleť by si opravdu měla odpočinout, ale naprosto Tě chápu.. když se mi udělá pupínek, tak si ho též zamaskuji - pláž nepláž .. jinak to chce asi vyzkoušet, mě třeba vysušuje a mastný mi nepřijde, ale je těžký..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené