Reaguji na AnyBany:
Ano bez něho totiž se velmi špatně hubne. Vždy musí být poměr mezi příjmem a výdejem v době hubnutí ve prospěch výdeje.
Cvičím 4x týdně střídám rotoped, crosový trenažer, běh a posiluji břišní partie.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na R17:
Fajn Díky za tipy. Jdu popřemýšlet nad jídelníčkem a cvičením.

Reaguji na AnyBany:

No prakticky na tom nic není, vlastně můžete jíst i to co máte ráda, ale záleží na přípravě pokrmů a vybraných ingrediencí, vše jde uvařit zdravěji a dietněji, tedy kromě nějakých vyjímek.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

R17, můžu se zeptat na Váš věk? Neberte to netaktně, ale 1200 kcal za den je opravdu dost málo a představa, že takovým způsobem začne jíst mladá holka může znamenat, že tak bude muset pokračovat do konce života a po čtyřicítce už nebude moci jíst snad vůbec...

Reaguji na Red_fire:

Mě je 41 let, když jíte na 5000kj máte zajištěno že tělo dostane živiny jak má, pokud by někdo jedl pod 5000kj tak mu budou už chybět výživové složky, prostě to nepokryje celodenní přísun..
Ono jde hlavně o to jak jíte, já hledím na kvalitní stravu a nestrádám, protože jídla mám dost.
A na závěr po redukci je poptřeba nějaký čas dodržovat udržovací jídelníček a lehce navyšovat, já nyní v udržovací fázi jím na 7000kj- 7500kj tj cca 1785 kcal..

arrow
profile_image
hurvajsek
od 9. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj chtěla jsem se zeptat, jak si váhu po hubnutí udržet...hodně jsem zhubla, měla jsem velkou nadváhu a teď jsem dle In body tak trochu v podvýživě. Jídlo jsem začala přidávat postupně, ale organismus zatím nereaguje a hubne dále. Už bych chtěla, abych tak zůstala, nechci přibrat, ani hubnout. Prosím poraďte. Máte někdo stejnou zkušenost jako já?

arrow
profile_image
marketakr
od 16. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím jakou jsi teda držela dietu,ale nejdůležitější je mít pravidelný režim:jíst 5krát denně po 3-4 hodinách a to už navždy:Hodně ovoce a zeleniny-tím řešit ty svačinky.Nepřejídat se a nejíst v noci..

arrow
profile_image
Deny Lady
od 23. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem studentka a měřím 160cm a vážím 55kg... Chci něco udělat se svou postavou, ale neni moc času. Ze školy na brigádu kde zase sedim a vyčerpaná padám večer do postele a to vždy o pracovních dnech. Nemyslim fyzicky ale psychicky. Jenže kdy by měl pak náladu cvičit...O víkendu se to snažim vynahradit a chodim na procházky, ale to nestačí, a navíc mám pořád hlad Bojim se že tímhle stylem pujdou kila nahoru,..Máte někdo nějaké triky? Díky

Reaguji na Deny Lady:
Váha a výška je ok. Takže cvičit, aby jste dobře vypadala a udržela si postavu.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Deny Lady:
Čím více psychicky pracuješ, tím více bys měla uvažovat o fyzickém cvičení.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji R17: A na závěr po redukci je poptřeba nějaký čas dodržovat udržovací jídelníček a lehce navyšovat, já nyní v udržovací fázi jím na 7000kj- 7500kj tj cca 1785 kcal..

Dlouho jsem se na toto fórum nedívala, takže reaguji až teď: tou udržovací fází jste mne potěšila Bála jsem se, že jste jedna z těch žen, které si to neuvědomují, před očima jsem měla třeba mamku přítele, která už nejí skoro vůbec a ještě si dává "odlehčovací dny" plné řepy... a já nevím, jak jí naznačit, že to je blbost - je jí jen o trochu víc, než Vám a chová se, jako by si neuvědomovala, že bude žít ještě minimálně 20 let a chuť být štíhlá ji neopustí..

Reaguji na Red_fire:
Taky jím červenou řepu, je to zdravá potravina, učinně detoxikuje tělo, čistí krev a je bohatá na živiny posilující imunitu, hraje důležitou roli při prevenci rakoviny a srdečních chorob, povzbuzuje játra a ledviny. Já ji zařazuji tak 2-3x týdně, ale jako salát, nejím ji celý den.
Já se totiž zdravě stravuji a udržuji kvůli zdraví - to je pro mě prioritní. Nikdy bych nedokázala nejíst, protože hned omdlívám když nemám jídlo pravidelně a v odpovídajícím množství.
Starala jsem se o jednu holčinu, která chtěla zhubnout a ta měla maminku přesně takovou jako popisujete tu Vašeho přítele, nakonec když viděla u dcery výsledky a že vlastně jí, tak se k ní přidala a teď jí tak jak má a je štíhlá, vede plnohodnotný život a netrápí se hladovkama. Chtělo by to maminku přítele nasměrovat nenápadně na nějakého odborníka přes výživu.

arrow
profile_image
Bugsbunny
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím všechny! Potřebuj poradit. Jsem studentka a na jídlo moc čas nemám. Hrozně ráda bych dodržovala tříhodinové odstupy mezi jídly, jenže na to prostě nemám čas. Na obědy do školy nechodím, takže můj denní příjem vypadá asi takhle - snídaně - jogurt + musli, svačina - jablko, nebo pomeranč, oběd - nic, svačina - nic, večeře - lednička. Prostě to večer kolikrát nemůžu vydržet, že toho sním tolik, že se z toho pozvracím. Je to hrůza. Vůbec nevím jak tu žravost překonat a navíc mám problém s únavou, vždycky když se trochu držím, tak jsem úplně na odpis. Prosím pomoc!!

PS: Jinak sladké nejím, ani nic nějak zvlášť kalorického. Vždycky se hrozně přejím chleba s máslem a tvrdým sýrem, nebo okurkou.

Reaguji na Bugsbunny:
Tak to se ani nedivím, jestli opravdu chcete něco změnit tak si na jídlo udělejte čas, nebo budete vyjídat ledničku stále a tím do budoucna i přibírat na váze a k tomu jsou přidružené projevy další a další.

arrow
profile_image
Bugsbunny
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na R17: Snažím se ten čas si najít, ale není to jednoduché, spíš bych potřebovala poradit co s tou únavou. Vždycky jsem hrozně utahaná ať už cvičím nebo ne. Vůbec nevím čím to může být, možná zanedbávám nějaký vitamín, nebo tak něco...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené