Ahoj, mám prsa tak trojky, čtyřky a docela povislá a nezpevněná, nevypadá to vůbec hezky. Chtěla bych s tím něco udělat, jenže se v diskuzích objevují názory, že cvičením se zvedne prsní sval a tím pádem budou velká prsa ještě povislejší, což bych teda nechtěla. Začla jsem cvičit každý den kliky a s činkami, sprchuju ledovou vodou, masíruju zpevňovacím krémem, jenže, bude mi to vůbec k něčemu nebo to bude ještě horší? A taky držím dietu, potřebovala bych shodit tak 5 kilo - pomůže to prsům nebo naopak? Kdyby se zmenšila, tak jedině dobře, ale zas nechci, aby byla ještě povislejší. Děkuju za každou radu a názory

no, upřímně, moje zkušenost je taková, že mi velká prsa "povisnou" ve chvíli, kdy zhubnu... to je vlastně jedna taková výhoda kyprosti - prsa jsou plnější a pevnější (a vrásky vyhlazenější)

Kamarádka měla prsa pětky (trošku povislejší) na váhu 50kg, začala cvičit cviky zaměřené právě na prsa, ty se jí po půl roce zmenšily o dvě čísla a vypadala jako se silikonama. Takže pravidelným cvičením určitě uvidíš výsledky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené