Smazat

Je možný vztah s gigolem?

Potkala jsem skvělého muže, jiného než jsou ostatní, tajemného, neskutečně dobře na mě zapůsobil. Pak mi ale řekl, čím se živí, a já nevím, jestli to dokážu zkousnout a překonat tuhle překážku...

Ahoj holky,

dostala jsem se do takové snad až vtipné situace. Bude to asi trochu delší, tak děkuji předem všem, co to přečtou do konce.

Poznala jsem (na internetu) muže ze stejného města, který na mě hned na začátku dost zapůsobil. Choval se jinak než ostatní, byl tajemný, zajímavý, inteligentní... a navíc moc pěkný a přitažlivý. Nějakou dobu jsme si psali, vlastně ani nic faktického o nás, ale tak obecně a nevěděli jsme, jak se ten druhý třeba jmenuje, co dělá, kolik mu je... Mně to nevadilo, došlo mi to až po nějaké době, že vlastně nic nevíme, ale spíš mi to přišlo o to přitažlivější. No potom jsme si domluvili schůzku, která byla moc fajn, tam už jsme byli trochu osobnější a jména a věk (mně je 26 a jemu 24) a další věci si řekli jen stále ne tu práci-a mně to pořád ještě nebylo divné a nevyptávala jsem se. Když jsme si psali, psal dost odvařeně, byl vidět velký zájem.

Sešli jsme se ještě jednou ve stejném duchu (žádná intimnost, ani pusa), potřetí jsme byli u mě (bydlím na studentském privátě a sami jsme tu nebyli, tak jsem se nebála), došlo k líbání a hned poté byl najednou zamklý a jako vyměněný. A že mi musí něco říct, že to nedokáže tajit. A řekl mi, že se už dva roky živí jako placený společník pro ženy, gigolo. Šokovaně jsem na něj hleděla a nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet. Říkal, že ho ta práce baví a zatím neplánuje přestat, že zažívá super akce (doprovody na plesy, večeře, večírky, dovolené...) a naučil se víc rozumět ženám. No a samozřejmě i kvůli penězům to dělá, i když teda má i jinou práci, taky poměrně slušně placenou, takže by mu to teoreticky mělo stačit.

Po té, co mi k tomu něco řekl na vysvětlení, odešel s tím, že mě nechá o tom přemýšlet, jestli bych měla zájem i nadále se s ním vídat a zapracovat třeba i na vztahu. Že jsem výjimečná a zajímavá a chtěl by mě dál poznávat atd. I já můžu říct, že mě hodně láká poznat ho víc a dát tomu šanci (nebýt té práce, tak neváhám), ale... Nejsem nijak extra žárlivý a majetnický typ, ale představa, že jsme večer spolu a najednou zazvoní telefon a on by šel na pár hodin za jinou... To je pro mě asi nepředstavitelné. Nejde prý pokaždé o sex, to tak v polovině případů, ale to u mě na věci tolik nemění.

Potom jsme se viděli po 3 dnech včera, zase u mě, vůbec jsme tohle neřešili, jen si povídali a koukali na filmy do noci a pak usnul, tak jsem ho zakryla a nechala ho spát a taky si lehla a po chvíli mě pevně obejmul, hladil po vlasech a takhle jsme usnuli. O nic víc se nepokusil, za což jsem velmi ráda. Cítím, že mě asi opravdu má rád, dává to docela dost najevo. Když odešel, tak mi pak psal, že děkuje za krásnou noc, jakou snad nikdy nezažil a že je to skvělý pocit usínat vedle někoho, na kom mu záleží.

Mám to stejně! Ale prostě ta práce! Já jsem z toho úplně vyřízená, vůbec nevím, jak se zachovat, bije se to ve mně. Chvíli si říkám, jak se mi to hnusí, potom zase, že třeba je to ten pravý pro mě (málokdy na mě někdo zapůsobí, tohle jsem cítila podruhé v životě, strašně si rozumíme, stejné zájmy, humor.. navíc je moc hodný a milý, elegantní. No ale samozřejmě zdání může klamat.) a mám to zkusit a dát tomu aspoň malou šanci... Prostě nevím. Říct to nikomu nemůžu, proto jsem se potřebovala vypsat aspoň tady a budu ráda za vaše názory na věc a případné rady, vaše zkušenosti atd.

Díky L.
 
arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lisa: Jestli je to vážně pravda (tipuju tak na 30%, že je)

Ano, vážně to je pravda nenudím se až tak, abych v noci psala takové romány

Cituji Lisa: mám dojem, že bude osobnostně silně narušený.

Hele tak tohle mě napadlo hned po té, co mi to řekl... A myslím, že v tom bude nějaký problém se ženami z minulosti. Buď že ho nějaká hodně zklamala a nebo špatný vztah s matkou. Rozhodně je pravda, že málokdo by tohle dokázal dělat pro zábavu. Ještě bych nějak možná dokázala pochopit špatnou finanční situaci, ale má normální práci (cca český průměrný plat), tak s tím by určitě dokázal vyžít. Jen si teď zvykl bohužel na jiný luxus.

Cituji Lisa: Asi by sis taky měla ujasnit, co od vztahu vlastně čekáš.

Jojo, bohužel je fakt, že dávám hodně na sexuální přitažlivost (která je v jeho případě teda opravdu obrovská).

Nojo, kdyby všichni chlapci věděli, jak na nás zasněné holky, tak bychom jim všechny pěkně zobaly z ruky, ani se ti nedivím, že ti takhle učaroval a některé věci tě ani nenapadly.

Bohužel, rozumové probuzení je hořké. Tak přeju alespoň hodně odvahy k vypořádání se se situací.

Za mě takovýto vztah taky ne

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No už mi píše a chce dnes na večeři

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LadyMiss: A kdo jí platí?

Heeej

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji littleL: všichni chlapci věděli, jak na nás zasněné holky, tak bychom jim všechny pěkně zobaly

Cituji LadyMiss: tak já bych šla bejt tebou. Málokterá může říct, že jí gigolo zaplatil za večeři

Já bych s někým takovým určitě ráda šla někde sednout, když už bych jej znala jako kamaráda a snažila bych se z něj vytáhnout nějaké psychologické triky, to by mne určitě zajímalo více, než nějaké jeho nacvičené "dovednosti" v posteli

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LadyMiss: No jestli jo tak já bych šla bejt tebou. Málokterá může říct, že jí gigolo zaplatil za večeři.

to mě nenapadlo ty seš dobrá expertka

Jo já asi půjdu, úplně ho vymazat ze života nechci. A je fakt, že mi může být i dost prospěšnej

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím, jak by Ti mohl být prospěšnej.. Dej si hlavně bacha ať se nezamiluješ. Nebo Tě to bude bolet...

Cituji scherbatsky: je fakt, že mi může být i dost prospěšnej

to je koukám obrat o 180 stupňů tak si dej hlavně bacha

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych ho tedy ani nemohla líbat. ta představa, že den předem nebo ten samý den dělal s pusou kdoví co....brrr..

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji littleL: to je koukám obrat o 180 stupňů tak si dej hlavně bacha

Tak zamilovaná nejsem, jen poblblá, s tím se dá bojovat dobře, ne? ) jj bacha si dám... Uvidím, třeba to dnes bude chtít rozebírat a když zjistí, že nemám zájem o něco víc, tak se mnou kontakt přeruší.

Cituji Siiri: Já bych ho tedy ani nemohla líbat

Já to bohužel zjistila až po líbání. Potom už žádný nebylo...

Ahoj,
To, že ojíždí nějaké staré báby, by mne sice taky nenadchlo, ale zas jsou horší věci, to bych si ještě dovedla představit snést - dokáži oddělit sex a lásku....
Ale já bych to nevydržela přesně z toho důvodu, co píšeš - že třeba drahocenný víkend by trávil s nějakou jinou, vysvětluj to pak třeba budoucím dětem... Děti, tatínek na výlet nepojede, jede za "tetou"... Já vlastně nechápu, proč si takový chlap dává inzeráty na vztah, to snad ani nejde... Navíc bych z něj i měla pocit, že nevím, jestli se mu dá věřit, protože je z té práce právě zvyklý lézt lidem do zadku a určitě má z toho důvodu žaludek na cokoli....

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji scherbatsky: No už mi píše a chce dnes na večeři

Cituji scherbatsky: Jo já asi půjdu,

To není moc dobrej nápad ... S takovou se do něj zamiluješ .. příště tě pozve do kina, divadla .... a bude to pak horší a horší se od něj odloučit, pokud ses rozhodla že s takovým klukem vztah mít nechceš .. líbí se ti, sexuálně tě přitahuje, ale moc dobře víš, že to není kluk na vztah ani do budoucna .... jak myslíš .. já bych na tu večeři možná taky šla ale s tím, že bych mu řekla jak to je, že s ním chceš být pouze kamarádka, že nemůžeš být s někým kdo má takovou práci ... je tu plno podobných deníčků, kdy holky mají kamarády, se kterými chodí ven, do postele a pak sou hotové z toho, že buď chcou něco víc, nebo neví co maj dělat, že se zamilovali, ale že spolu nemůžou být ať už z jakéhokoli důvodu ..... nedělá to nic dobrého ...

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Amanita: Děti, tatínek na výlet nepojede, jede za "tetou"...

jede za tetou, abyste měli na hračky

Ne, tak je jasné, že nic moc vážného z toho nebude, protože v brzké době se toho nevzdá, když má díky tomu luxus a vidí, že ženy jako ty jsou z toho paf, tak proč by se toho vzdával.
Po druhé straně, jiní muži taky třeba mají víc holek akorát se tomu neříká gigolo, takže třeba to zkus na pobavení, ale víc bych si od toho neslibovala, s těma nemocema, to nevím, jestli to není přehnané, ale leda s kondomem, to je jasné. A hlavně si nesmíš představovat, co s nima dělá.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Amanita: Já vlastně nechápu, proč si takový chlap dává inzeráty na vztah

To nebyl inzerát, ale náhoda na FB - máme společného známého a oba jsme reagovali na jeho status a chvíli se pošťuchovali a pak napsat zprávu a od té doby jsme si psali.

Cituji Amanita: je z té práce právě zvyklý lézt lidem do zadku a určitě má z toho důvodu žaludek na cokoli....

Jj to on asi je a má. Ne každej by tohle dokázal a ještě aby o tom říkal, že ho to baví.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pulspuls: když má díky tomu luxus a vidí, že ženy jako ty jsou z toho paf,

No já rozhodně nejsem paf z luxusu a už vůbec mě nepřitahuje představa toho, co dělá. Jsem paf z jeho chování ke mně. Které je ale dost možná jen dobrý herecký výkon.

 

Váš příspěvek

Je možný vztah s gigolem?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené