arrow
profile_image
Veru_SKa mojeid
od 31. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, mám slušnou nadváhu (167cm a 87-89kg). Suverénně nejhorší je břicho (vypadám jako těhotná). Už jsem pochopila, že pokud chci shodit, dietě se nevyhnu. Ale chtěla bych vědět, jak to udělat, když ty mršky svaly si na určitou aktivitu navyknou a pak už to s nimi nic nedělá. Je lepší třeba cvičit každý den něco jiného? Jednou pilates, pak si jít zaběhat, pak třeba kalanetiku. A nebo se má jedno cvičení cvičit pravidelně po delší dobu, aby mělo účinek? Děkuji moc za vaše zkušenosti a rady.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já dělám všechno to, co jsi napsala tak nějak furt průběžně.. a k tomu chodím 5 km, vlastně místo běhání, jezdím na kole zatím, dala jsem kilo za 10 dní, ale k tomu normálně jím, takže stačí.. když chceš zhubnout víc, jez menší porce, ale jez.. ale to asi víš.. H.

arrow
profile_image
Veru_SKa mojeid
od 31. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Střídám kalanetiku a pilates a nějaký hopsání (běh,tanec) Ale pracovní dobu jako kancelářská myš trávím v sedě u PC, takže nic moc. Podařilo se mi zastavit přibírání změnou stravy. Doteď jsem jedla všechno, co rodina, ale tak třetinovou porci. Snídám ovesnou kaši nebo domácí müsli nebo jogurt, svačím, snažím se dodržovat minimálně 5 porcí denně, poslední jídlo 3-4hodiny před spánkem. Hodně ovoce a zeleniny a zakysané mléčné výrobky (ne s 8% tuku ), ale nehubnu (a nebo ano, ale přibývám svaly, tak se váha nehýbe). Snažím se zkrátka jíst vyváženě a to, o co si tělo řekne. Ale bez omezení a vynechání některých jídel to asi vážně nepůjde (omáčky, knedlíky, domácí buchty...) Právě jsem si říkala, jestli ta váha není tím, že u ničeho "nevydržím" a střídám to. Už si trochu zoufám, ale jsem ráda, že pro sebe konečně zase něco dělám a cvičení se pomalu stává drogou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkus si spočítat frekvenci tepu ideální pro tebe, někde tu je návod.. A teď jsem četla výborný návod.. Na kolo 20 minut, pak kalanetika nebo jiný posilování a pak zase kolo na 20 minut a to se teprve hubne. Tak to zkusím.. dělá to hodinu slušnýho cvičení, možná by ti nezaškodilo cucnout si L- carnitin.. Hold to chce větší výdej než příjem. A bez sacharidů po 14 hodině, jen bílkovinu(maso nebo šunku a bílý jogurt nebo netučný eidam) a zeleninu H.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené