Smazat

Je to jen kamarádka?

Vztah mého přítele a jeho kamarádky mi vrtá hlavou už delší dobu. Nedávno jsem se konečně rozhoupala a zeptala se ho na ní. Bohužel nevím jestli se mám s jeho odpovědí spokojit nebo ne.

Můj přítel má nejlepšího kámoše, který má sestru. Spolu s ještě jedním kámošem jsou taková nerozlučná parta, znají se už mnoho let, podnikají spolu párty, silvestry, oslavy, letos spolu i pracovali přes léto. Pak jsem do této party přišla já. Už od začátku mi ta holka moc neseděla, ale snažila jsem se s ní skámošit, abych jí neodsuzovala předčasně. Nyní stále nějaké velké kamarádky nejsme, ale řekla bych že se tak nějak berem a tolerujem navzájem. Co se mi ale nějak tolerovat nedaří je její vztah s mým přítelem. Navzájem se oslovují zdrobnělinami, objímají se při zdravení, loučení atd. Když se spolu baví tak probíhá takovéto poplácávání po ramenech, po kolenech atd. Řeší spolu její problémy s klukama a s kdoví čím ostatním, prostě je vidět, že k sobě mají blízko, nebo mi to tak připadá. Nedávno jsme byli na párty, my dva jsme stáli a povídali si, ona tam přišla, docela opilá a on jí jen chytnul a z ničeho nic jí dal pusu na tvář.
Mě to teda celkem zarazilo a prostě nenechala jsem to bez komentáře a pak jsem mu to všechno vyklopila, jak to s nima je, že už mi to vadí a že nevim jak to mám chápat.
Začal na mě, že jí má rád, ale že jí nemiluje, že s ní nespal a ani nechce, že jí má rád jako ségru. Že se znají už hodně dlouho, a jestli jsem se náhodou nezbláznila, že je jasný, že by s ní nikdy nic neměl, je to přeci ségra jeho nejlepšího kámoše a to je tabu. Já jsem mu odvětila, že takových párů znám několik a že na tom žádný tabu nevidim, a že takovýhle kamarádství prostě neznám a jestli by mu to náhodou taky nevadilo, kdyby se naše role vyměnily. Prý ne, že prý kdybych se takhle chovala k bráchovi své nej kámošky, že by mu to bylo jedno.
Pak jsem se o tom na té párty bavila ještě s jedním jeho kámošem a ten mě ujistil, že jejich vztah zná, a že z téhle strany se vážně ničeho bát nemusím, že stokrát přijde dřív jiná holka, kvůli který by mě mohl opustit, než kvůli ní. Tak jsem se zklidnila a řekla si že to řešit nebudu.

Jenže pak párty probíhá dál a já vidim jeho s ní jak stojí ve tmě a objímají se. Byli tam takhle snad půl hodiny, já na ně celou dobu koukala, ten kamarád u toho taky byl. No byla jsem na nervy a pak už jsem to prostě nevydržela a šla jsem mu tam říct, že mu už půl hodiny držim pivo, jestli si pro něj teda přijde. Samozřejmě věděl, že jsem to viděla a že budu naštvaná, tak za mnou hned běžel. Utěšoval jí kvůli jedné velmi smutné události v její rodině, což bych chápala, jenže ještě ten den jsem mu říkala a dost podobné události v mé rodině, která tedy nezašla ještě tak daleko, ale i tak je dost stresující a on mi jen řekl, že s tím nic nemůže udělat a ani mě neobjal nijak neutěšil, nic. Dobře, řekla bych si, že neví jak se v těhle situacích chovat, já to tak třeba mám, neumim moc lidi utěšovat. Ale když vidím, že u ní to jde a u mě ne?

Nevím co si o tom mám myslet, jestli to nechat být a nedělat ze sebe hysterku, nebo jestli do toho ještě šťourat. Jenže jak? On mi asi nic víc neřekne, je to jeho "ségra" a konec. co si o tom myslíte? Máte taky takovéhle kámoše? Nebo vaší partneři mají takové kámošky? Jsme snad jen moc uzavřený a netolerantní člověk? Jemu totiž tohle olíbávání a objímaní přijde zcela normální a nijak nevybočující z kamarádského vztahu
 
arrow
profile_image
minax
od 10. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tým kamarátkam to dochádza práveže veľmi dobre. Ja som mala jedného kamaráta snáď od plienok, boli sme spolu pomaly každý deň, robili sme spolu všetko spoločne, avšak nikdy medzi nami nič nebolo. Pred pár rokmi si našiel priateľku. Samozrejme že som sa stiahla do úzadia. Párkrát nás aj spoločne zobral vonku, nech sa zoznámime. Bolo úplne očividné, že je jedno, či jej budem sympatická alebo nie, ona ma už do jej a hlavne jeho života nechce. Keď som ich volala spolu vonku aj s partiou ďalších kamarátov, tak nešli. Keď som ho nebodaj zavolala len samého(pokúsila som sa o to snáď iba 3krat maximalne), tak to už určite nešiel, nehovoriac o tom, že mu zdvíhala telefón. Tak som to vzdala, a po čase som sa dozvedela, že od nej dostal ultimátum - ona alebo ja. Ale samozrejme že keď mali nejaké problémy, tak behala za mnou hneď, lebo ja ho poznám najlepšie.
Ľudia sú síce rôzni, ale myslím, že to dôjde každej ,,kamarátke,, že by sa mala stiahnuť. Trebárs tamtá o tom síce vie, ale je nahnevaná že ju nechal priateľ, tak chce mať pozornosť aspoň nejakého chlapa. A myslím že určite sa na tvojho priateľa vykašle akonáhle si nájde nejakého svojho. A tiež si myslím, že zaujal správny postoj Snáď mu to len nedošlo a už to bude medzi vami vporiadku.

arrow
profile_image
LadySephira
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na minax: Tak já mu zas žádná ultimáta dávat nechci, a jen proto, že já nemám žádného dobrého kámoše opačného pohlaví, tak mu nechci zakazovat aby on někoho takového měl. Ale co je moc, to je moc Taky si myslím, že kdyby se do někoho zamilovala, tak ji to všechno přejde, jenže ona se jaksi pořád plácá mezi těma samýma lidma, takže se to asi jentak nestane

arrow
profile_image
Mandelinka
od 4. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, asi bych prošla stropem. Tohle totiž není normální chování. Aby se s ní jen tak ocicmával a utěšoval...
Měl by si uvědomit jak se chovat ke kamarádce a jak ne...

 

Váš příspěvek

Je to jen kamarádka?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené