Smazat

Je tohle normální?

Ahoj, už budu psát asi třetí deníček o tom, co se děje u nás doma. Nechci ani žádné rady jak to vyřešit, protože tohle se už řešit nedá, spíš by mě zajímali vaše názory, jestli je to vůbec normální :)

Takže hlavní problém je, jak už jsem psala, otcova manželka. Už jsem někde psala, že mi zakazovala jíst jídlo, které uvaří, buzerovala mě za každou blbost atd. Ale to co dělá teď už mi nepřijde normální. Například: šla jsem dát misku do myčky na nádobí. Myčku jsem omylem nechala mírně pootevřenou, a ona na mě spustila, že jestli můžu laskavě tu myčku zavřít, že jsem uplně tupá, a že při pohledu na mě ví, jak přesně vypadá tupej člověk..Další příklad, šla jsem umýt nádobí a ona byla zrovna v kuchyni. Tak jsem začla umývat ona se jen znechuceně podívala, odešla a práskla dveřma. Asi aby mi dala najevo že ji štve moje přítomnost. Takhle se to opakovalo pořád. Tak jsem odjela na 14 dní k mamce ( ke které bych šla normálně bydlet, ale nemůžu, protože bych to měla daleko do práce) No a když jsem se vrátila, byly sundané všecky fotky, na kterých jsem byla já. Sundala je samozřejmě ona. Hlavně se divím, že mímu tátovi je to asi úplně jedno, protože jí na to ani nic neřekne. Ona má 40 let, takže by se mohla chovat jako dospělý člověk, ale není ani schopná odpovědět na pozdrav, slušný chování jí nic neříká. Nedávno zase přišla s tím, že ji psychicky vydírám. Přitom já si jí prostě nevšímám, jen když na mě začne řvát, tak se samozřejmě bráním a nenechám se shazovat zrovna od ní. To že je na mě sprostá je další věc ..Vím že je to jen tak na rychlo napsané ale, chtěla bych od vás názor na tuhle situaci, jestli se vám to zdá normální..Díky
 
arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normální to není, a než to snášet, radší bych šla teda bydlet k mamce i za cenu toho, že to bude daleko do práce

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak tohle se mi teda normální nezdá ani omylem. Aby si na mě vyskakovala nějaká zamindrákovaná ženská, promluvila bych si určitě s tátou a uvidíš co ti na to řekne. A jí bych prostě ignorovala. A to se ona přistěhovala kvám nebo ty knim ? Já jsem taková že jestli chce někdo válku má ji mít, takže bych ty fotky klidně nabouchala zpátky Každopádně bych se snažila o co největší ignor a dělala bych jako že je vzduch, kdyby jsi dělala taky naschvály mohla by to použít proti tobě.. Každopádně ti to nezávidím, mám doma něco podobnýho, mamčinýho přítele, ale takhle by si na mě vyskakovat nedovolil , to by letěl hned. My se nemáme moc v lásce, takže se jen pozdravíme. Každopádně je to takový divný, už se těším až se odstěhuju, kolik je tobě? nepřemýšlela jsi že bys bydlela taky sama nebo s nějakou kamarádkou ?

arrow
profile_image
ema.w
od 30. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Micheella: Přistěhovala se ona k nám. Jo o tom jsem už přemýšlela, ale všechny kamarádky bydlí třeba s přítelem nebo se jim nechce od rodičů. Je mi 19. S otcem se o tom bavit nedá, nechce se o tom bavit a očividně je na její straně. Já se s ní ani nezdravím, protože ona mi zakázala abych ji zdravila.. Spíš jsem přemýšlela o tom že si najdu jinou práci a pak půjdu k mámě..

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ema.w: Zakázala ti, abys ji zdravila! mám dost. A tatík je v klidu jo? No normální to není, já jenom čumim co se v některých domácnostechn děje. Asi by to opravdu chtělo vykoumat přestěhování, tohle se přeci nedá snášet dlouho...to dusno!

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Johanita: Zakázala ti, abys ji zdravila! mám dost. A tatík je v klidu jo? No normální to není, já jenom čumim co se v některých domácnostechn děje.

A Ty věříš tomu, že právě takhle to je?
Já ne.

Neříkám, že se dejme tomu tohle aktuálně neděje, ale pochybuji, že pokud ano... a i tak si myslím, že tohle je upravená verze... tak tam prostě chybí i to "B", tedy že nic není bez příčiny a po pravdě by mě zajímala i verze macechy a táty.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ema.w: tak jsi najdi pronájem a odstěhuj se....jednoduché né? Práci máš, dospělá jsi - je čas se osamostatnit...

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10: Tak je mi jasné, že to je jedna strana pohledu, jistě že existuje něco, co macechu vysí*á - zakladatelka to sama ví nejlíp.

arrow
profile_image
MarkétkaU
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak macechy bývají občas mrchy a otce si dají na svou stranu. Možná.
Jestli je to tak, jak říkáš, tak bych se na dálku vykašlala a šla bydlet k mamce. Nechápu, že tohle snášíš z lenivosti. A ještě když začne mít něco zas proti tobě, tak bych se ji (trochu) vysmála, jako co blbne.

arrow
profile_image
ema.w
od 30. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10: Nikoho nenutím aby tomu věřil, ale bohužel píšu jen fakta..
Reaguji na Johanita: Ano macechu vysí*á spousta věcí, jakože třeba pořádně nedovřu myčku, že jdu umýt nádobí, že se chci najíst..vlastně jí se*e to že tady bydlím..

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ema.w: vlastně jí se*e to že tady bydlím..

A proč tam bydlíš? třeba má pocit, že jim tam zustaneš na krku do 30.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji MarkétkaU: Tak macechy bývají občas mrchy a otce si dají na svou stranu. Možná.Jestli je to tak, jak říkáš, tak bych se na dálku vykašlala a šla bydlet k mamce. Nechápu, že tohle snášíš z lenivosti. A ještě když začne mít něco zas proti tobě, tak bych se ji (trochu) vysmála, jako co blbne.

Normální chování to není a pokud to tak opravdu je,je zvláštní,že by to otec snášel.Nevím,třeba tomu tak je,ale myslím si,že tam bude i něco víc,nejen ze strany macechy,ale neznám,nemohu nic tvrdit,pouze si to mohu myslet.
Pokud můžeš jít k matce,kde ti bude fajn,nevím na co čekáš a to,že máš blízko práci,je jen tvá výmluva pro sebe samotnou.

Sama mám přítele co má dítko,umím na něj i pěkně vyjet,ale jen pokud k tomu dá sámo podnět,jinak ne a nechápu,proč bych se k němu měla chovat hnusně.Ta Tvá macecha je dospělá ženská a proč by toto dělala?Pokud to dělá,měla by navštívit doktora a vzít tam i Tvého otce.
Těžko soudit,nikdo z nás u toho nebyl.Každopádně,pokud si za tím vším stojíš a macecha Ti jen ubližuje,spakuj se a začni klidně žít u mamky.

Cituji Siiri: třeba má pocit, že jim tam zustaneš na krku do 30.

tak mi třeba přijde normální, resp. nepřijde mi divné, že by v 19 měla bydlet u rodičů, nevím, co se má ta ženská starat o to, jestli tam bude do třiceti...

taky bych odešla bydlet k mámě, kdybych měla tu možnost, i kdyby to mělo být dál do práce... nebo jestli to chceš dál snášet - očividně totiž jiné řešení není, když tvému drahému otci je to lhostejné, třeba si to zpětně uvědomí, až se odstěhuješ, to se občas stává

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji ema.w: Spíš jsem přemýšlela o tom že si najdu jinou práci a pak půjdu k mámě..

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normální to bohužel u takových žen je, ale v pořádku to určitě není. Při nejbližší příležitosti bych jí dala číslo na Chocholouška, ten by jí snad měl poradit

Cituji L-pari: Počkej, až ti zakáže zdravit tátu.

 

Váš příspěvek

Je tohle normální?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené