Smazat

Je tohle normální?

Ahoj, už budu psát asi třetí deníček o tom, co se děje u nás doma. Nechci ani žádné rady jak to vyřešit, protože tohle se už řešit nedá, spíš by mě zajímali vaše názory, jestli je to vůbec normální :)

Takže hlavní problém je, jak už jsem psala, otcova manželka. Už jsem někde psala, že mi zakazovala jíst jídlo, které uvaří, buzerovala mě za každou blbost atd. Ale to co dělá teď už mi nepřijde normální. Například: šla jsem dát misku do myčky na nádobí. Myčku jsem omylem nechala mírně pootevřenou, a ona na mě spustila, že jestli můžu laskavě tu myčku zavřít, že jsem uplně tupá, a že při pohledu na mě ví, jak přesně vypadá tupej člověk..Další příklad, šla jsem umýt nádobí a ona byla zrovna v kuchyni. Tak jsem začla umývat ona se jen znechuceně podívala, odešla a práskla dveřma. Asi aby mi dala najevo že ji štve moje přítomnost. Takhle se to opakovalo pořád. Tak jsem odjela na 14 dní k mamce ( ke které bych šla normálně bydlet, ale nemůžu, protože bych to měla daleko do práce) No a když jsem se vrátila, byly sundané všecky fotky, na kterých jsem byla já. Sundala je samozřejmě ona. Hlavně se divím, že mímu tátovi je to asi úplně jedno, protože jí na to ani nic neřekne. Ona má 40 let, takže by se mohla chovat jako dospělý člověk, ale není ani schopná odpovědět na pozdrav, slušný chování jí nic neříká. Nedávno zase přišla s tím, že ji psychicky vydírám. Přitom já si jí prostě nevšímám, jen když na mě začne řvát, tak se samozřejmě bráním a nenechám se shazovat zrovna od ní. To že je na mě sprostá je další věc ..Vím že je to jen tak na rychlo napsané ale, chtěla bych od vás názor na tuhle situaci, jestli se vám to zdá normální..Díky
 

Cituji ema.w: Holky tak jsem to vyřešila, nakonec s otcem. K mamce se teda přestěhuju brzo. Novou práci si hledat nemusím, udělám si autoškolu a otec mi nabídl že mi půjčí peníze na auto. A jakmile budu mít auto tak se k mamce odstěhuju, to už to cestování do práce nebude tak hrozný jsem ráda že se semnou o tom nakonec bavil..tak doufám že už bude klid.

díkybohu!

Otce ale lituju. Tohle mít doma... to už musí být v povaze té macechy (pokud jí nevlastní dcera nedělá vyložené naschvály) a určitě si podobných ústrků užije dost i on. Ale jestli má pocit, že furt lepší tohle než být sám, tak každý svého štěstí strůjce...

arrow
profile_image
ema.w
od 30. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kaja555: no já na jeho místě bych to teda řešila, ale když je s ní spokojenej tak je to jeho věc..

 

Váš příspěvek

Je tohle normální?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené