Smazat

Je žárlivost nemoc?

Ahoj všem slečnám které by dokázaly mi poradit ohledně žárlivosti.Trochu se za to stydím ale rovněž mám dojem že mám na to právo.Konkretně mám problém stím že sem měla partnery kteří mě podváděli v minulosti a tet když sem našla partnera který je skvělý! TAK NA NĚJ ŽÁRLÍMProstě když někam spolu jdem tak ho pozoruju na koho kouká..když se koukne a ja se ho zeptam je ihned agresivní že má jen mě a že ho jiné nezajímají,ale dle mého to tak není..tet už to vše polykám a následně se trápím..nejsem škaredá naopak sem štíhla a dost atraktivní...ale nedokážu to ovládnou a pak se stím trápím...prosím o rady děkuji
 

je to kozoroh co bych chtěla že?..vudčí povaha,vorkoholik co řekne tak to musí být.ja to respektuji možná až moč..a pak je opravdu vudcem...

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chorobná žárlivost je diagnóza.

Reaguji na silsia:
A proč se tak zbytečně užíráš, to máš tam nízké sebevědomí? Pamatuj si , že když tě někdo bude chtít podvést , tak mu v tom nezabrání nic. Můžeš být sebekrásnější, dokanlejší i tak se to stane.
Být tebou přestanu se tolik soustředit na chování přítele , tak se holt otočí za jinou vždyť na tom nic není.Pokud budeš dělat žárlivé scény nikdo s tebou nevydrží.Nikdo nechce hysterickou stíhačku .Tobě by se líbilo , kdyby se takhle choval někdo k tobě? Já myslím, že ne.

to máš pravdu no a asi se nemát proč užírat..prostě to nebudu pozorovat

arrow
profile_image
Plumploris
od 26. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jseš kočka, tvuj problém je jenom v hlavě.

A jestli se k tobě dokáže chovat,jak píšeš, stejně by bylo nejlepší kopnout ho rovnou do..

arrow
Neprodává v Bazaru

Také jsem dost žárlivá. Já to mám ale tím, že přítel je dost umělecky založený a má prostě svůj svět, proto jsem musela udělat první krok já a dost se o něj snažit. Je to můj chlap snů a proto se přirozeně bojím, že po tak dlouhém snažení o něj přijdu. Občas už jsem si taky říkala, že bych snad zašla i na nějakou terapii, uvidím. Každopádně se snaž nedávat žárlivost najevo. Je to těžké, ale já kdybych dělala scény, hned mi uteče.
Občas neuškodí ho mít tak trošku na háku a malinko ignorovat, ten můj vždy zbystří a pak je pár týdnů jak beránek
Kdyby mi ale můj chlap řekl, že je pí nebo ku tak by to bylo poslední slovo, co i kdy řekl...

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jednou přijdeš na to, že na takového primitiva, který Ti je schopen říct pí** a ku***, nemá vůbec smysl žárlit. Nemá totiž vůbec cenu s ním být.
Jinak si myslím, že žárlení tak nějak v mezích je normální a někdy dokonce roztomilý, ale jak to přejde v tyhle stavy, kdy ho sleduješ jak ostříž a jsi na nervy, tak je čas vyměnit partnera.

arrow
profile_image
Kikina025
od 3. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem hodně žárlivá, taky mi vadilo když se přítel otáčel za jinou, ale nikdy jsem to neřekla ... po svých zkušenostech mám na to názor takový, že by nikdo neměl ve vztahu dávat důvody k žárlení a to co udělal tvůj přítel bylo opravdu hnusné ... pak jak nemá slečna žárlit.. chlapy jsou holt chlapy, vždycky se rádi otočí za jinou a mě to bude vadit vždycky, i kdybych měla to největší sebevědomí, nedělám to já proč by to měl dělat on ... je to normální, ale co když ho ta slečna za kterou se otočí osloví ? Sou to jen zbytečné problémy a pokušení ... když jim to za to stojí ať se koukaj a dělaj naschváli ...

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holka, ale ty fakt nemáš sebaúctu... ty tu riešiš, že ty si zlá, že ty žiarliš....ale to, že chlap to robí aj keď vie, že to neznášaš a čo je horšie, že T vedome stále vynadá?

to nie je normálne.... chlap ktorý ma miluje mi nemá čo nadávať. ten môj by mi to povedal len raz a naposledy.....

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na cutie7: Možná jí to dojde, až ji jednu ubalí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji silsia: každopádně se nabil..na mě byl hnusný. ale kní šel ocohotně a něčo se tam smáli..zeptala sem se ho na to a on pak že sem pí....,ku....,trapná atd..tet už ho ignoruji...plotože sem to začala dělat taky to čo on..a to pak skousne hůř než já

Tohle by mě frajer řekl jen jednou!
Pokud si to navzájem vracíte,zda to dobře chápu,tak se chováte jako děti na písečku.

Žárlení je ok,ale takové to slabé,pokud si žárlivá tak,jak píšeš,tak to je už moc a podle mě nemoc.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kikina025: Taky jsem hodně žárlivá, taky mi vadilo když se přítel otáčel za jinou, ale nikdy jsem to neřekla ... po svých zkušenostech mám na to názor takový, že by nikdo neměl ve vztahu dávat důvody k žárlení a to co udělal tvůj přítel bylo opravdu hnusné ... pak jak nemá slečna žárlit.. chlapy jsou holt chlapy, vždycky se rádi otočí za jinou a mě to bude vadit vždycky, i kdybych měla to největší sebevědomí, nedělám to já proč by to měl dělat on ... je to normální

osobně teda nějak žárlivá nejsem,proto nemůžu moc pochopit takové věci co zde čtu
Co je pojem-dát důvod k žárlení??
To,že se chlap otočí za ženskou?To je pro mě k smíchu,já se taky mrknu po pěkném mužským a sama vím,že mě udělá dobře,pokud se za mnou chlap otočí a nebo se usměje...to je něco špatného?
Holky,to musíte mít šílený život,když se takhle užíráte a árlíte kvůli maličkostem,vůbec si to nedokážu představit.

Cituji Johanita: Jednou přijdeš na to, že na takového primitiva, který Ti je schopen říct pí** a ku***, nemá vůbec smysl žárlit. Nemá totiž vůbec cenu s ním být.

Přesně tak.
Reaguji na silsia:
Kromě toho jsi moc pěkná a sympatická holčina. O kluky rozhodně mít nouzi nebudeš.
Najdi si takového, který tě bude mít rád a bude se podle toho taky k tobě chovat.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SOLU: Co je pojem-dát důvod k žárlení?To,že se chlap otočí za ženskou?To je pro mě k smíchu,já se taky mrknu po pěkném mužským a sama vím,že mě udělá dobře,pokud se za mnou chlap otočí a nebo se usměje...to je něco špatného?

No, to je mi taky líto chudáka chlapa, co se ani nemůže ohlédnout za pěknou ženskou, aniž by ho jeho stíhačka nezasypala výčitkami
On ten důvod k žárlení má asi širší odůvodnění. Pokud se chlap k holce chová jako ke kusu hadru, úmyslně flirtuje s jinými a neshody řeší sprostými nadávkami, pak se nedivím, že pouhý pohled na jinou ženu může partnerku rozhodit, protože mu nevěří a cítí se vedle něj méněcenná.
Ale chlap, který je fajn, slušný, pozorný a spolehlivý si, myslím, si rozhodně zaslouží občas hodit očko na jinou pěknou holku. Proč ne, vždyť nedělá nic jiného, než používá smysly, což je jedna ze základních funkcí lidského organismu

arrow
profile_image
Kikina025
od 3. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SOLU: Co je pojem-dát důvod k žárlení?

Cituji SOLU: každopádně se nabil..na mě byl hnusný. ale kní šel ocohotně a něčo se tam smáli..

To je třeba jedna možnost, jak dal důvod k žárlení .. Mě můj bývalý přítel dal důvod k žárlení tím, že chodil po seznamkách nebo si často psal s kamarádkama . každý to má jinak a souhlasím s

Cituji amelie1111: On ten důvod k žárlení má asi širší odůvodnění. Pokud se chlap k holce chová jako ke kusu hadru, úmyslně flirtuje s jinými a neshody řeší sprostými nadávkami, pak se nedivím, že pouhý pohled na jinou ženu může partnerku rozhodit, protože mu nevěří a cítí se vedle něj méněcenná. Ale chlap, který je fajn, slušný, pozorný a spolehlivý si, myslím, si rozhodně zaslouží občas hodit očko na jinou pěknou holku.

až na tu poslední větu, za co by si to měl zasloužit ? Tak to má přeci být ...

arrow
profile_image
Kikina025
od 3. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SOLU: a sama vím,že mě udělá dobře,pokud se za mnou chlap otočí a nebo se usměje...

A když má vedle sebe partnerku pořád ti to nepříjde divné? že se za tebou otočil a nebo se na tebe usmál ? Prostě žárlivím lidem vadí i tohle . a pro někoho je to naprostá hloupost, ale to jim nevysvětlíš, oni si myslí svoje (jak se jim ta holka líbí, jak by ji hned vyměnili atd ... ) Mě by to vážně příjemné nebylo, kdyby se můj přítel otáčel za každou pěknou holkou (je jich spousta).

 

Téma Je žárlivost nemoc? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené