Smazat

Je žárlivost nemoc?

Ahoj všem slečnám které by dokázaly mi poradit ohledně žárlivosti.Trochu se za to stydím ale rovněž mám dojem že mám na to právo.Konkretně mám problém stím že sem měla partnery kteří mě podváděli v minulosti a tet když sem našla partnera který je skvělý! TAK NA NĚJ ŽÁRLÍMProstě když někam spolu jdem tak ho pozoruju na koho kouká..když se koukne a ja se ho zeptam je ihned agresivní že má jen mě a že ho jiné nezajímají,ale dle mého to tak není..tet už to vše polykám a následně se trápím..nejsem škaredá naopak sem štíhla a dost atraktivní...ale nedokážu to ovládnou a pak se stím trápím...prosím o rady děkuji
 
arrow
profile_image
xo.
od 6. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem hodně žárlila na partnerovu ex, byli spolu 6 let a vztah ukončili snad před 3 lety. Mají přátelský vztah, hlavně to mi vadilo. Psali si (o jejím příteli, o nás, o blbostech), párkrát jsem chtěla vyletět z kůže, choval se ke mě užasně, říkala jsem sama sobě, že jsem blbá, že tak vyvádím, zvlášť když spolu nejsou už dlouho, ona má někoho jiného, po ní měl ještě dvě známosti, až pak mě a navíc žije 700 km od nás i tak jsem byla paranoidní. Pak ale nastala chvíle, kdy jsem měla velký problém, ale podržel mě, zastal se mě, prostě mě ujistil v tom, že jsem jen hysterka a že mě šíleně miluje... A že je to muž, který za mnou bude stát ať se děje, co se děje

Píšeš, že je tvůj momentální partner skvělý, a podle toho usuzuji, že by si nikdy nedovolil ti ublížit, pokud zná tvou minulost a ví čím vším sis musela projít - tedy konkrétně vztahama, kde tě ex podváděli. Sama mám dost podobný problém, protože jsem taktéž byla podvedena, a ta důvěra v klucích a ve vztazích se zlomila. No zalepila sem to náplastí, když sem poznala mého nynějšího přítele. Je to opravdu chápající, milý a tolerantní mužskej, kterej chápe čím sem si prošla a ujišťuje mně, že by mi nikdy neublížil a nepovedl, když to potřebuji slyšet.

Ale musíš vědět ty sama, že by ti to neudělal. Dávej si pozor na jeho kamarádky a kam chodí, ale zbytečně ho neomezuj, nedávej najevo že moc žárlíš, ale zároveň si postavte nějaké meze. Pokud i on je žárlivý, abude dělat něco, co se ti nelíbí a budeš vědět, že to tak nemá být, pak to udělej ty jemu sama ať pochopí jaké to je. Neříkám schválnosti, ale řídím se heslem "Nedělej nic co by vadilo tobě samotné" a tak to učím i svého přítele.
Zkus mu věřit

 

Téma Je žárlivost nemoc? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené