Smazat

Jít s expřítelem na kafe?

Ahoj holky, s expřítelem spolu máme vcelku pěkný vztah, nebo jak se to vezme, prostě jsme se rozešli v dobrém, bez hádek a výčitek... Potřebuji poradit.

Ahoj holky,

s expřítelem spolu máme vcelku pěkný vztah, nebo jak se to vezme, prostě jsme se rozešli v dobrém, bez hádek a výčitek. Nevyšlo nám to, protože já studuji v Praze a on v Brně a vztah na dálku prostě nebyl pro nás. Navíc já jsem teď šťastně zadaná.

Od toho, co jsme se rozešli, jsme se neviděli. Je to pár měsíců, pouze jsme si občas napsali zprávu jak se nám daří, jaké byly Vánoce, co zkoušky atd.

A psal mi jestli s ním nechci zajít na kafe nebo na jedno. Nechci ho zpátky, a on to podle mého vidí stejně, ale přece. Není to blbý jít s expřítelem někam posedět? A mám o tom říct současnému, aby se to pak nedozvěděl od jinud?
 
arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mikkýsek:

Já nevím, já z tohohle mám pocit, že si se svým přítelem nemáš co říct (příp. můžete se bavit jen o plánování společného života... jak zařídit dům, kam jet na dovolenou apod.), nebo já nevím.

Nedokážu si třeba představit, že by pro mě (kdybych se se současným přítelem rozešla) přestala být zajímavá jeho odpověď na otázku "Tak co jsi poslední dobou přečetl?".

Podle stejné logiky bych se neměla scházet s kamarády ze školy, už mám přeci po promoci, tak proč se s nimi bavit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Pokud žiješ přítomností tak necháváš co bylo za tebou a nevracíš se k tomu, takže asi moc přítomostí nežiješ teda .

To je podle mě blbost,z minulosti mám i např.kamarádky,které jsem měla ráda a x let jsem je neviděla a pokud je potkám,opět se s nima ráda uvidímRozdíl mám v tom,že právě umím rozlišovat minulost a přítomnost,nemám problém a partner také neJá neřeším co bylo,mohlo být atd..prostě dáme pokec a je to,ale kdo podle mě má strach,tak to nedokáže.

Cituji mikkýsek: nezajímá a nemáš potřebu vyhledávat a stýkat se. Samozřejmě je něco jiného pokud se náhodně potkáte .

Nevyhledáváme se cíleně a často,občas zajedou do Prahy nebo my k nim do města,nebo jdou kolem práce atd...možností je dost a prostě dáme pokec.Klidně může kdokoli i k nám na kafčo domů.pokud jedou kolem.

Cituji mikkýsek: podle mě se s bývalými schází jen ten kdo to nemá v sobě dořešený.

Opět nesouhlasím,vysvětlíš mě proč?Co nemám dořešené,pokud se právě s EX dokážu normálně bavit?Mám svůj život a skvělého chlapa?To je pro mě trošku směšné,to co si napsala,já se přece právě ničeho neobávám,naopak,jsem si jistá v kranflecích

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji MiaMia: Podle stejné logiky bych se neměla scházet s kamarády ze školy, už mám přeci po promoci, tak proč se s nimi bavit?

taky to tak vnímámKoukám,že takových vztahů-v pohodě je asi málo.Když vlastně nikdo nehodlá u druhého nic tolerovat a hned to staví do jiné roviny.To je teda můj pohled na věc,ať si to každý řeší jak chce,jen pro mě je x názorů tak nějak nepochopitelných.Pořád nechápu,jak někdo může záměrně mazat minulost(chápu-pokud byla moc zlá)Minulost beru celkově,nejen partnery....proč vše smazat?Asi jsme z jiné planetyale naštěstí mám kolem sebe přátele,kteří to mají stejně,tak nemám potřebu to jinde řešit aje to pro mě asi i proto zvláštní,že to někoho doslova rozčílí,už jen to pomyšlení,že by se člověk s EX mohl v klidu vidět.
No,počkám si jen na odpověď,jelikož mě to vážně zajímá a dám pokoj,jelikož to nemá smysl.Každý to máme jinak.

 

Téma Jít s expřítelem na kafe? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené