Smazat

Jsem příšerně závislá na partnerovi.

Chtěla bych se poradit o tom, jak se vypořádat s tím, že jsem příšerně až chorobně závislá na partnerovi. Potřebuji s ním být každý den. Když s ním nejsem, tak se nemohu na nic soustředit.

Ahoj, prosím poraďte mi co mám dělat. Jsem strašně závislá na svém partnerovi. Nemohu být ani chviličku bez něho. Jsem s ním 8 měsíců a teď mi řekl, že si dáme pauzu, ale já to absolutně nezvládám. Náš vztah nebyla jen procházka růžovým sadem, užili jsme si sice spoustu nádherných chvil, ale také jsme si hodně ublížili. Například nikdy před tím jsem nebyla zvyklá, že se ve vztahu nadává, byla jsem vždy zastáncem toho, že si máme v klidu popovídat a vyřešit to. Jednou na mě partner také vztáhl ruku, ale to bylo, když už jsme se pořádně pohádali. Vina není jen na jeho straně, protože já jsem hrozná stíhačka. Chtěla jsem být pořád s ním a když řekl, že ne, tak jsem ztropila hysterickou scénu a dokonce jsem ho několikrát i psychicky vydírala. Sama nevím, jestli s ním chci ještě někdy být, ale mým problémem je, že nedokážu být sama. Mám sice spoustu kamarádů, ale to mi nenahradí ten pocit, když jsem s někým koho miluju. Přemýšlela jsem i o tom, že bych zašla k psychologovi, ale bojím se, že mi to nepomůže a hlavně je to příšerně drahé a proto se ptám, jestli některá z vás nemá podobné zkušenosti a jestli ano, tak jak jste se s tím vypořádaly? Jsem opravdu bezmocná..Děkuji za každičkou odpověď.
 
arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Psycholog je ideální volba.

arrow
profile_image
lenusatko
od 11. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jedno Ti povím,jestli jsi tak žárlivá jak píšeš ...máš k tomu jistě důvod...,partner Tě podle mého názoru pěkně zmanipuloval,protože máš pravdu..... vše se dá řešit v klidu....tím,že na Tebe vztáhne ruku a potom Ti to politicky vysvětlí,že je to Tvoje vina...s Tebou pěkně manipuluje....to,že si dal pauzu,tomu jen nahrává....normální chlap,to nemá za potřebí,,,Ten Tvůj čeká až přilezeš a slíbíš mu vše i nemožné....dost dobrý manipulátor...musím uznat,podle toho jak Ty si sypeš popel na hlavu......nezapomínej na intuici...nikdy nezklame,podle mého to s Tebou koulí jen tak,aby ses chovala jak chce on....není to dobrá partie...popřemýšlej...!

Nejsi nahodou ivana909 a chachar1922?
Ale nechat se mlatit a jeste to omlouvat?

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nějak mě to mate ,ty jsi chorobně zavislá na partnerovi,, který ti sem tam jednu ubalí a to během pouhých 8 měsíců vztahu. ? A ještě si myslíš, že si za to můžeš vlastně sama? Páni ja žasnu......
Zapamatuj si jedno, hysterky a stíhačky nechce žádný chlap a pokud si chlap dovolí ti jednu natáhnout ať je to z jakéhokoliv důvodu máš ho okamžitě poslat k šípku .

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lenusatko: Ten Tvůj čeká až přilezeš a slíbíš mu vše i nemožné....dost dobrý manipulátor.

On je možná dobrý manipulátor a ona zas pěkně hloupá husa jiný výraz prostě nemám .Dobrovolně mu to trpí a toleruje, takže i její vina. Holky už si konečně uvědomte, že není třeba se za každou cenu držet chlapa jen proto, abyste nebyly samy.

Cituji mikkýsek: hysterky a stíhačky nechce žádný chlap a pokud si chlap dovolí ti jednu natáhnout ať je to z jakéhokoliv důvodu máš ho okamžitě poslat k šípku .

Amen

Tak to je hustý. Za 8 měsíců, máte takové scénky?...

Vzchop se, přeruš kontakt, zkus se zabavit, ber to jako normální rozchod, ze začátku to bude těžké, ale za chvíli to přejde, hlavně, když si budeš připomínat, že to nemělo cenu.

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A mělas to tak i v předchozích vztazích?
Je fajn, že sis svůj problém uvědomila, a v dalších krocích by ti myslím psycholog mohl opravdu výrazně pomoci. Nejlevnější to asi nebude, ale vem si, že to děláš pro sebe, je to investice do tvé vlastní budoucnosti.

Ono totiž, pokud se ženská chová jako stíhačka a na partnerovi visí, je to pro vztah dost významný handicap. Chlap bez výrazných závad si takovou prostě nevybere, a pokud náhodou ano, rychle ji pošle k vodě. Tím pádem buď budeš sama, nebo ve vztahu s někým, kdo na tebe prostě zbyde a kdo může mít nějaký defekt (tenhle mlátí, jiný může chlastat atd). Tím ho rozhodně neomlouvám, jen radím - popracuj na sobě, abys pak mohla vybírat z lepší kategorie chlapů .

arrow
Neprodává v Bazaru

Například nikdy před tím jsem nebyla zvyklá, že se ve vztahu nadává, byla jsem vždy zastáncem toho, že si máme v klidu popovídat a vyřešit to. Jednou na mě partner také vztáhl ruku, ale to bylo, když už jsme se pořádně pohádali. Vina není jen na jeho straně, protože já jsem hrozná stíhačka. Chtěla jsem být pořád s ním a když řekl, že ne, tak jsem ztropila hysterickou scénu a dokonce jsem ho několikrát i psychicky vydírala

Tak pro mě nepochopitelné,ty ho ještě budeš omlouvat?Ve vztahu jste poměrně chvíli,jste na sebe vulgární,on Ti klidně pár švihne a TY řekneš,že je vina na Tvé straně?Potom se nedivím,že mužský s ženskou vytřou,jelikož ona si to vlastně zaslouží a ještě ho obhájí..proč by toho slaboch pak nezneužíval.

Pokud sama nemáš zdravý rozum,pak Ti snad doktor pomůže.Měla bys být ráda,že se takového zbavíš a ne se hroutit.

Sama nevím, jestli s ním chci ještě někdy být, ale mým problémem je, že nedokážu být sama. Mám sice spoustu kamarádů, ale to mi nenahradí ten pocit, když jsem s někým koho miluju.

Takže sama nejsi,správně to zní,nechci být bez něj..podle toho co píšeš.Ono ještě potkáš chlapa,kterýho budeš milovat a který za to bude stát,neboj.

arrow
profile_image
denisanapl
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"Jednou na mě partner také vztáhl ruku" - tady máš odpověď na to, co máš dělat Tohle se nedá omluvit ničím. To si snad uvědomuješ i sama ne Já jsem jako ty, potřebuju mít u sebe partnera, když jsem sama, psychicky mě to tíží... Ale od toho tu jsou přátelé, koníčky... A vědomí, že se v životě stávají věci, které musíme překousnout, zatnout zuby a jít dál

Cituji denisanapl: Tohle se nedá omluvit ničím.

Taky nesnáším, když muž vztáhne ruku na ženu a přece existuje vyjímka a tou je právě hysterický záchvat.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ženská, která omluví fyzickou ránu od chlapa vlastní "chybou", je na nejlepší cestě se stát ustrašenou troskou, která bude na svém tyranovi později závislá, resp. minimálně do doby, dokud mu bude dobrá. V bývalých vztazích jsi měla taky takové zkraty a pocity? Jestli jo, pak by asi návštěva nějakého psychologa nebyla špatná, a jestli ne, tak je to prostě špatný partner. Proč je takový problém být chvíli sama? Nijak Tě to nedegraduje, nic špatného na tom není, naopak Ti to může hodně pomoct.

Sama nevím, jestli s ním chci ještě někdy být, ale mým problémem je, že nedokážu být sama.

Mě zarazila především tato věta, protože jestli nedokážeš být sama, mohlo by ti to dost komplikovat případný odchod od partnera. Proč nemůžeš "být sama"?
Mám jednu známou, která taky nevydrží chvíli sama, být bez partnera je pro ni neštěstí a ostuda, takže jde sice ze vztahu do vztahu, ale jak taky pak vypadají ty vztahy si umíte domyslet. Sama říká, že partner je pro ni štěstí, takže tím mu v podstatě dává dost velkou moc jí manipulovat a ovlivňovat její náladu ... Tak mě napadlo, jestli to nemůže být něco podobného i u tebe?

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

když muž vztáhne ruku na ženu a přece existuje vyjímka a tou je právě hysterický záchvat.

Jenže co je hysák? Každý si pod tím představí něco jiného. Je to nějak podloženo v zákoně nebo doporučených postupech pro lékaře?
(Mimochodem není to výjimka?)

 

Váš příspěvek

Jsem příšerně závislá na partnerovi.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené