Smazat

Jsem příšerně závislá na partnerovi.

Chtěla bych se poradit o tom, jak se vypořádat s tím, že jsem příšerně až chorobně závislá na partnerovi. Potřebuji s ním být každý den. Když s ním nejsem, tak se nemohu na nic soustředit.

Ahoj, prosím poraďte mi co mám dělat. Jsem strašně závislá na svém partnerovi. Nemohu být ani chviličku bez něho. Jsem s ním 8 měsíců a teď mi řekl, že si dáme pauzu, ale já to absolutně nezvládám. Náš vztah nebyla jen procházka růžovým sadem, užili jsme si sice spoustu nádherných chvil, ale také jsme si hodně ublížili. Například nikdy před tím jsem nebyla zvyklá, že se ve vztahu nadává, byla jsem vždy zastáncem toho, že si máme v klidu popovídat a vyřešit to. Jednou na mě partner také vztáhl ruku, ale to bylo, když už jsme se pořádně pohádali. Vina není jen na jeho straně, protože já jsem hrozná stíhačka. Chtěla jsem být pořád s ním a když řekl, že ne, tak jsem ztropila hysterickou scénu a dokonce jsem ho několikrát i psychicky vydírala. Sama nevím, jestli s ním chci ještě někdy být, ale mým problémem je, že nedokážu být sama. Mám sice spoustu kamarádů, ale to mi nenahradí ten pocit, když jsem s někým koho miluju. Přemýšlela jsem i o tom, že bych zašla k psychologovi, ale bojím se, že mi to nepomůže a hlavně je to příšerně drahé a proto se ptám, jestli některá z vás nemá podobné zkušenosti a jestli ano, tak jak jste se s tím vypořádaly? Jsem opravdu bezmocná..Děkuji za každičkou odpověď.
 
arrow
profile_image
Kikina025
od 3. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maria:
No já se tedy přiznám, že jsem pár takových hysterických záchvatů měla u svého bývalého, s kterým jsem byla pár let. a to jsem svého partnera neuhodila ale přímo jsem do něj bušila, až měl z toho modřiny ... Stalo se mi to víckrát, bohužel jak se naseru těžko se ovládám, mám to po svém tátovi jsem dost agresivní a velký nervák .... a můj přítel? Divte se ale nerozešel se se mnou, chápal že jsem vybouchla a že se to prostě stává a někoho holt uklidňuje když může do něčeho (nebo někoho) praštit.. To mě neomlouvá, vím že se to nemá, ale jsem už taková.. Takže to není nic pro mě rady typu, že když někoho jednou za čas uhodím nebo on mě, tak rychle od něj pryč (pokud to není na denním pořádku nebo nehraničí s násilím, to je samozřejmě jiná) ...

 

Váš příspěvek

Jsem příšerně závislá na partnerovi.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené