arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tenhle problém se týká mé nejlepší kamarádky. Nevím jak bych začla..Už přes rok, pokud nepočítám pauzy, chodí s jedním klukem. On byl její první velká láska a je do něj bezhlavě zamilovaná. Upřednostňuje jeho před sebou, přede mnou i před svojí rodinou. On to však cítí jinak. Asi hned poprvý kdy s ni začla chodit a byla s ním pár měsíců, začal psát mě. Psal mi, jak chce přesedlat a zkusit něco nového. Jednou mi napsal, jestli se může stavit. Kývla jsem mu na to, pouze jako kamarádi. Celou dobu se choval normálně nic na mě nezkoušel, jen až ke konci se mě pokusil políbit. Odstrčila jsem ho od sebe a řekla jsem mu, že Míšu mám ráda a je to moje nejlepší kamarádka.(Holka s kterou chodí). A že bych jí tohle nikdy neudělala. Druhý den jsem Míše řekal všechno co mi psal a i to o co se u mě pokusil. Rozbrečela se a už si ani nepamatuju jak se to tenkrát řešilo. Ale to byl jeho první výstřelek.
Pak zase po nějaké době jí podvedl s nějakou holkou, když Míša byla na dovolené. Odpustila mu to a vztah pokračoval dál.Další věc se stala asi před půl rokem, kdy se vyspal s její kamarádkou a chtěl kvůli ní Míšu opustit.(to všechno psal té holce, Míše nic neřekl) Řekla jsem jí, ať ho pošle do háje. Že je to nenapravitelnej hajzl a že mám dost toho jak se chová. Neposlechla mě a zase mu odpustila. A před měsícem jsem jí donutila se s ní rozejít po tom, co se k ní začal chovat hnusně. Ten den spala u mě tak mi ukazovala sms co jí píše, choval se jako idiot. Tu samou noc jsem mu i poslala vzkaz. Míša se s ním rozešla a našla si nového. Neuběhli ani dva týdny a on jí začal psát jak si uvědomil co ztratil, že jí chce zpátky, že ho všechno mrzí. Že by jí na dlani donesl kus světa a blablabla. Varovala jsem jí ať ho neposlouchá, ať jeho smsky nečte. Neposlechla mě a znovu mu na to skočila a vrátila se k němu. Teď u něj byla asi 3 týdny, spala u něj. Vaří mu, uklízí je celý den doma sama a hlídá mu psy zatímco on jezdí do práce( jestli vůbec jezdí) a přijíždí pozde večer. Předevčírem mi volala, strašně brečela. Řekla mi, že psal nějaké holce že s ní chce na kafe a že hledá vztah(přitom chodí s Míšou!). Všechno mi poslala. Řekla jsem jí ať mu řekne, že o tom ví a zeptá se ho na to. Druhý den jsem volala já jí jak to dopadlo. Brečela zase. Že prý, řekl že ho to mrzí a že to udělal proto, že Míša nekomunikovala. A vyjádřil se o ní jako o služce. Že mu navaří, uklidí ale nebaví se s ním. (Přitom Míša je mladá..! Na něco takového aby mu vařila a uklízela má času dost, teď by si měla svůj věk užívat, místo toho ona u něj dře! S nikým nechodí ven, je celý dny jen u něj a nudí se) Na to jsem jí řekla ať okamžitě od něj odjede a rozejde se s ním! Že jí několikrát podvedl, psal jiným a už se nezmění. Akorát jí s prominutím se*re na hlavu a ona ztrácí svoji hrdost. Ona mi na to, řekla že ho miluje, že bez něj nedokáže být a že se mi to kecá když sjsem nikdy nebyla pořádně zamilovaná( pravda..) a že ona ho potřebuje. Slíbila mi ale že to promysí. ALe já jí znám. Ona mu zase odpustí a až to udělá znovu bude se zase trápit.
Nenávidím ho už jen za to, jak s ní zachází jak s kusem hadru a za to co z ní udělal. Ničí mě vidět jak je smutná. Jsem z toho zoufalá, nevím už jak jí přimět aby se s ním rozešla a konečně za ním zavřela dveře jednou provždy. Jestli to neudělá, bude trpět Prosím pomoc

Cituji Anniene45: Míša je mladá, nezletilá ještě k tomu

a blbá k tomu... jde vidět že je ještě prostě mládá a to co jsi napsal vypovídá o jejím chování k věku. Prostě z toho musí vyrůst a poučit se sama..s tím nic nenaděláš ) chce to čas a vlastní rozum

Dokud si to sama neuvědomí a nebude to chtít řešit, tak jí pomoci nemůžeš. Nevím, kam až je ochotná to nechat zajít. Je to smutné.

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Fellys:
Nebudu sedět, nic nědělat a dívat se jak ji ničí

arrow
profile_image
dulcecandy
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně jako přes kopírák je to i u mojí kamarádky ....on si na mě sice nic nezkusil, páč ho nemám rád, protože (taky) Míše říkám, že má na víc....je hrozně krásná, inteligentní...jen hrozně naivní....chvilku se k ní chová hezky a ona už si kreslí, že to tak bude navždy...po nějaké době přijde z brekem a chce ode mne pomoc....takhle to jde už přes rok a půl...

Nejprve jsem se do toho hrozně motala a jeho vyloženě nenáviděla a dávala mu to najevo...ale pak jsem zjistila, že kdyby si mohla vybrat mezi mnou a jím...byl by to zase on! To už mi otevřelo oči a bohužel jedinou radu, kterou ti dám je ta, že si musí pusu nabít sama bohužel...sice se spolu dál kamarádíme, ale její vztah se snažím neřešit. Mimojiné hrozně mi klesla v očích, když se s ním tak zahazuje...

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dulcecandy: že si musí pusu nabít sama

Ale ona si ji nabila už několikrát, jen si utře krev a jde do boje znova Příjde mě, že nechce být jen sama.. Že je s ním ze zvyku, že ho tak dlouho zná ..

arrow
profile_image
dulcecandy
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anniene45:

Pak z toho vyjdeš jako ta nejhorší...

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Anniene45: Chápu, že jí chceš pomoct nebo aspoň zmírnit její trápení, ale ze zkušenosti (byla jsem v téměř stejné situaci jako ty) ti říkám, že dokud Míša

1) si sama neuvědomí, že tohle není to pravé ořechové a že to už nechce a
2) nerozhodne se sama o své vůli toho kluka definitivně kopnout do zadku,

ty s tím nic neuděláš a nakonec to semele i tebe. Jediné, co můžeš zkusit, je vytáhnout ji někam mezi lidi, aby viděla, že všude po světě, zvlášť ve vašem věku, běhá spousta fajn kluků, kteří k ní budou mít úctu.

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dulcecandy:
To ne, ona mi nikdy nevyčítila když jsem se jí snažila přimět k rozchodu. Ani on, on mi i přes to kolikrát ještě píše, ale už si dává pozor.

Reaguji na Anniene45: no myslím, že tímto jí fakt nepomůžeš, pokud je někdo zamilovany tak si nenechá radit, musí na to dojít sám.

Tak já jsem kdysi byla jako ta tvá kamarádka a moje nejlepší kamarádka - shodou okolností taky Míša , se mnou prožívala to samé, co ty popisuješ. Jak už řekli ostatní - dokud sama nezjistí, s jakým joudou ztrácí čas, tak ji od něj nikdo nedostane. Já jsem si na to taky musela přijít sama. Bývalému jsem dělala služku, odpouštěla mu jeho úlety a tak dále, když si na to vzpomenu, je mi až trapně, co všechno jsem si nechala líbit. Smekám před všemi, co to se mnou nějakou tu dobu vydrželi, než jsem prozřela...Snad to tvé kamarádce taky dojde, je jen otázkou času - kdy. A čistě z mého hlediska - myslím si, že do něj zamilovaná není, spíš nějak paradoxně psychicky závislá na tom, když se jí na pár dní dostane jeho "milostivé pozornosti" - reaguju teď na ty "slinty" o tom, jak je ona pro něj modré z nebe a blablabla a pak skutek utek. Já totiž přesně takhle zblbe reagovala taky, všechny ty žvásty o tom, jak si uvědomil, že jsem ta nej po tom, co mě podvedl, jsem slyšela za náš vztah asi tisíckrát, tak krásně jsem byla blbá...

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Anniene45: Nebudu sedět, nic nědělat a dívat se jak ji ničí

nic moc jiného ti nezbývá, opravdu na to musí přijít sama. u mě a kámošky to bylo to samé, ale jí to vymlouvali všichni, kromě JEHO kamarádů (a dokonce potom i oni). pak už ale bylo jeho chování nesnesitelné asi i pro ni, tak ho vyhodila z bytu.

Cituji dulcecandy: Pak z toho vyjdeš jako ta nejhorší...

aby se ti nestalo, že se na tebe naštve, že se jí pleteš do vztahu. ten její kámošce navykládal, že se je snažím rozeštvat, že jí to nepřeju nebo tak něco, a ona mu to samozřejmě věřila - takže se přestala bavit se mnou. a to jsme byly nejlepší kamarádky 12 let. teď se bavíme, ale nikdy už to nebude jako dřív.
takže se přikláním k tomu, abys ji nechala, ať se v tom vymáchá sama. bohužel, nic jiného asi nepomůže.

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ivee:
To je přesně ono Jenže dokud je ona s ním, já jí ztrácím. Než se objevil on byli jsme spolu pořád, teď ji vidím jednou za dva měsíce, protože je pořád u něj a dělá mu tam služku. Milostpán si příjde domů, kde je uklizeno navaříno a krásná přítelkyně, komu by se to nelíbilo.

arrow
profile_image
Anniene45
od 16. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji haushinka: že se na tebe naštve, že se jí pleteš do vztahu

Nikdy mi tohle nevyčetla. A nikdy by si to asi ani nezkusila. Ví jak to myslím

Cituji haushinka: ale jí to vymlouvali všichni

Taky nejsem jediná, kdo Míše říká ať ho pošle dop*dele. :/

arrow
profile_image
haushinka
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ivee: myslím si, že do něj zamilovaná není, spíš nějak paradoxně psychicky závislá na tom, když se jí na pár dní dostane jeho "milostivé pozornosti"

přesně! oslovení kamarádky "miláčku" jsem od něj slyšela tak dvakrát za celou dobu, co jsem s nimi trávila čas (věšinou, když chtěl peníze), zato "debile" a jinak jí říkal podstatně častěji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené