arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, chci se zeptat, kde najít toho pravého?
Jsem unavená z inetových seznamek, chodím do stejných podniků, bavím se stále se stejnými lidmi.. je hrozně těžké potkat někoho nového a k tomu, aby vám ještě padnul a vy jemu a aby jste spolu začali chodit.. je to hrozně těžké.. ale cítím se hrozně sama, i když mám kolem sebe spoustu přátel.. neumím být sama. Už od 15-ti jsem měla vážné vztahy.. po rozchodu mě to baví tak měsíc a pak už hledám..

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj martooni, jak se ti vede? Si pamatuju jaks psala že se s tebou rozešel nedávno přítel, už je to lepší? Neházej flintu do žita, když se podíváš kde všude se lidi potkávaj, takových nečekaných míst - v metru, v obchodě, to jsou šílený náhody... Největší pravděpodobnost, že někoho potkáš je, když nikoho nehledáš

arrow
profile_image
ija
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

martooni

Co mám pejska, tak se seznamuji neustále se spoustou mužských, kteří také mají pesana. Mají vztah ke zvířatům, to je dobrý základ. A pak sport. Zvířata a sport máš v profilu, tak se dej tímhle směrem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tatou
Alca
Holky, je to všechno složitější.
Jj, je to lepší.. ale není to dobrý úplně.. asi hledám proto, abych zapomněla.. vím, že to není vůči druhým polovičkám fér.. ale nemohu si pomoci.

Alca
možná to chce přestat hledat. Ono někdy když člověk moc hledá, tak je to na něm pak vidět, že není v pohodě, a může to odrazovat.
Na mě právě není vůbec poznat, že bych někoho hledala, ba naopak, bavím se, jsem veselá. Tyto pocity píši teď jen a jen vám, nikdo z mých přátel neví, že mi je občas smutno a že "hledám". Snažím se být právě veselá, vůbec se nestraním lidem, žiju, bavím se, směji se.. dokonce mi tu i blahopřejí, jak rychle jsem se z toho dostala. A já si říkám ano dostala, ale poslední 4dny mi je právě moc smutno.. já jsem nikdy nebyla dlouho sama a nikdy jsem to neměla ráda, potřebuji k životu ten pocit, že někoho máte, že se na něho můžete spolehnout, ten pocit který vám vyplní tu prázdnotu uvnitř.. však víte o čem mluvím..

V metru bohužel nikoho nepotkám, protože metrem nejezdím - není u nás.. v obchodě to je u mě taky min. pravděpodobnost, jelikož nemám ráda nakupovaní (ano, čtete dobře, chodím nakupovat v největší nouzi) tak se v obchodem dlouho nezdržuji..

Tatou
Největší pravděpodobnost, že někoho potkáš je, když nikoho nehledáš
Tohle je hrozně hezky napsané, ale pro mě těžko proveditelné, viz. výše, neumím být sama.. vím to, raději si časem najdu někoho aniž vím, že to není ten Pravý a pak se zase po nějaké době trápím.. achich.. začarovaný kruh..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak na tuto otázku bych taky chtěla znát odpověď

martooni
Jsem unavená z inetových seznamek, chodím do stejných podniků, bavím se stále se stejnými lidmi
Byla jsem na tom stejně, když jsem se seznámila s někým přes net, tak měl buď holku nebo chtěl jen to. Taky jsem na nikoho moc nenarazila, ale když to nejmíň čekáš a přestaneš to řešit, určo někoho potkáš jako já. Nakonec mi můj přítel prozradil, že se mě chlapi bojí a proto mne ani neosloví. Jakmile budeš v pohodě a přestaneš na to myslet na někoho narazíš

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Milísek
když jsem se seznámila s někým přes net, tak měl buď holku nebo chtěl jen to.
Jj, to je přesné, spíš chtějí jen to.. potkala jsem teď spoustu nových kluků, ale většina má slečnu a chtějí mě jen do postele.. tohle je mi proti srsti, některé ty jejich slečny znám a oni přesto se mě snaží dotýkat.. je mi z toho opravdu zle.
Milísek
přestaneš to řešit, určo někoho potkáš
Hmm, tak mi prosím poraďte, jak? .. je to hrozné, ale koutkem oka si prohlédnu každého pohledného kluka, kterého potkám.. tohle musím přestat dělat..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

martooni
já tě úplně chápu jak ti je, já jsem zase taková málo sebevědomá a než se z někým seznámím tak to fakt trvá a většinou musí udělat první krok chlap. Jenže poslední dobou mám pocit, že o mě nikdo nestojí

martooni
nových kluků, ale většina má slečnu a chtějí mě jen do postele..
Tohle jsem taky zažila.

Skoro každá moje kamarádka nemá vztah, jsou samy. Zajdi s nima někam do kina, na kafe. Zkus začít dělat nějakej sport, co tě dokáže odreagovat a nemyslet na to.
Já jsem byla sama rok a půl, dala jsem klukovi kopačky a on si našel holku dřív než já. To mě začalo užírat, ale jak říkám, dost kamarádek kolem mne nemělo vážný vztah, buď nemá kluka vůbec nebo má ženáče, což se za vážný vztah nepovažuje. Nejsi sama, kolem mne je fakt spousty holek, co kluka nemají a neřeší to. Navíc, ani já z toho svýho nějak nadšená nejsem

Můj táta mi jednou řekl ať vezmu psa a chodím na procházky že třeba potkám toho pravého jak na louce chytá motýli

Montymimi
taková málo sebevědomá a než se z někým seznámím tak to fakt trvá a většinou musí udělat první krok chlap. Jenže poslední dobou mám pocit, že o mě nikdo nestojí
To bude tím, máme všechny ten samej problém. Nedokážu oslovit kluka ani náhodou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Milísek
mě se jeden už asi 3 měsíce hodně líbí, je to sympaťák a je pěkný, jenže já koza se vždycky zmůžu na pozdrav a nic víc

Montymimi
mě se jeden už asi 3 měsíce hodně líbí, je to sympaťák a je pěkný, jenže já koza se vždycky zmůžu na pozdrav a nic víc
Tohle přesně znám!!! Když jsem chodila na střední hrozně se mi tam líbil jeden kluk, jenže moje sebevědomí bylo dosti nízké a nikdy jsem se nezmohla na nic jiného kromě pozdravu. Rok byl za námi, já si našla kluka a začala s tímto spolužákem komunikovat, kecat atd. No holky, pak mi jeden večer napsal, že se mu hrozně líbím, a jelikož z mé strany to bylo také, dala jsem současnému klukovi kopačky a se svým spolužákem jsem chodila 3,5 roku

Nejvíc chlapů má vždycky zájem když je ženská zadaná, a když je sama tak nikde nikdo...

Epona
Nejvíc chlapů má vždycky zájem když je ženská zadaná, a když je sama tak nikde nikdo...
Jo to je vždycky tak
Podle mne to nějak vycítí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené