Cituji Laky: na exmanželky nadávají nové partnerky těch odložených mužů - jen do doby než jim dojde,co ten jejich nový dáreček je zač a že vlastně jen tak pro nic opuštěn nebyl a ona ta ex měla možná pravdu

Tak tohle taky souhlasí, já sice s exmanželkou svého současného muže žádný konflikt nemám, nikdy jsme se nebavily a myslím, že já jsem jí taky ukradená, ale ve spoustě věcí jí musím dát za pravdu.
Když jsem byla představena své nové tchyni, docela jsme si sedly a často dobře pokecáme. Postupem času mi vyprávěla, jak si její ex snacha chodila na jejího synka stěžovat, že to nebo ono a jak jí to lezlo na nervy, že na něm pořád něco hledala. Souhlasím, že to si měli vyřešit novomanželé doma a netahat do toho rodiče, ale zajímavé je, že si stěžovala přesně na ty věci, které na něm vadí i mě.
Takže na každym šprochu....
Prostě ten chlap má nějakou povahu a to se nezmění. Sám by si z toho měl vzít ponaučení, aby mu na tom neztroskotalo další manželství.
Když jsem nedávno na jedné rodinné slezině před manželovou matkou a sestrou řekla, že by si měly jeho ex přestat brát do pusy (protože jí drbou pokaždé když ji potkají), že měla ve spoustě věcí pravdu, tak koukaly obě, jak když jsem se zbláznila.
Ale já přece za ty roky s ním už musím vědět jaký je, jde jen o to, že ony to nechtějí slyšet, protože je to jejich "Venda"
Tenkrát jsem se jich zeptala, od kolikáté jeho manželky to budou muset slyšet, než tomu začnou věřit Tak teprve po té, se moje tchyně trochu přiklonila na mojí stranu a když mě manžel zlobí, mám dovoleno jít "žalovat"

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Někdy bohužel zabere jenom radikální řešení a sice kufry ven - s pozdravem: až si uděláš pořádek, tak se třeba vrať, jestli si dovtedy nikoho nenajdu.
Zabralo, z dvacetiletým "dítětem" manipulovatelného chlapa je najednou člověk s vlastným názorem a "dítě" najednou ostošest vydělává na brigádě a ne na svém fotrovi, potažmo na mne.
Ovšem

Cituji Haniccino: La Prairie, Le Mer, make-upy za desetitisíce a mě nekoupí ani kytku

tohle je už opravdu silná káva .... .

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mirindík: přítel nedokáže pochopit, že ji nikdy nebudu mít ráda jako vlastní a že za ní nespěchám domů... Jeho miluji, ale ji mám jen ráda.. je to pro mě cizí člověk..Tím že mám ráda jeho nemusím mít ráda i ji..takový balíček jsem si neobjednala

Ale objednala Děti k rodičům patří, když sis ho vybrala - vybrala sis ho i s dcerou.

arrow
profile_image
Diplomka
od 13. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mirindík
Velká pochvala tvému příteli, že kvůli nové partnerce se nevzdal svého vlastního jediného dítěte.

Cizí děti se nám vždy zdají rozmazlenější a nevychovanější oproti těm vlastním.

Spíše problém vidím v tom, že s tebou nechce mít děti. Chceš zůstat bezdětná? Pokud děti chceš, tak hledej jinde.

Reaguji na Mirindík: musím taky reagovat...myslím, že tvůj postoj k dceři přítele je špatný. Ty když sis přítele našla, dceru už měl, takže ona je jeho součástí......já jsem byla rozvedená a můj partner se kterým jsem už 12let miluje mojeho syna stejně jako mě a stejně jako naše druhé dítě...za sebe: nemohla bych žít s někým, kdo miluje jen mě a mé dítě má jen rád Zkus přehodnotit svoje názory , možná potom nebudeš u přítele na druhém místě A uvědom si, že to co řešíš ohledně jeho dcery budeš řešit celý život- je to přece jeho dítě.

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Mirindík: Jeho dcera u nás každý týden spí a mě tudíž čeká noc na gauči..

Souhlasím s předchozími příspěvky, nicméně TOTO by se mi teda nelíbilo, proč máš spát probůh na gauči?
Buď je holka malá a tak dostane přistýlku do ložnice a nebo bude spát v dětském pokoji. To by se mi teda také nelíbilo.

Cituji Mirindík: Přitom on už žádné dítě neche, ani svatbu..

To bych nezkousla, nicméně, není to reakce na tvůj odmítavý postoj vůči jeho dceři?

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji rover: nemohla bych žít s někým, kdo miluje jen mě a mé dítě má jen rád Zkus přehodnotit svoje názory , možná potom nebudeš u přítele na druhém místě A uvědom si, že to co řešíš ohledně jeho dcery budeš řešit celý život- je to přece jeho dítě.

Souhlasím.

Cituji rover: jsem byla rozvedená a můj partner se kterým jsem už 12let miluje mojeho syna stejně jako mě a stejně jako naše druhé dítě

Tak by to mělo být.

Cituji Storm: Jeho dcera u nás každý týden spí a mě tudíž čeká noc na gauči..

To by mi také vadilo, ale měla jsi to řešit hned na začátku. Postel není taková investice, prostě kupte ještě jednu pro dceru.

Cituji Storm: Přitom on už žádné dítě neche, ani svatbu..

To si nejspíš také věděla od začátku, ne? Určitě má k tomu důvody, které ti vysvětlil....Tím neříkám, že mě by to nevadilo, vadilo a hodně. Ale proto bych si takového muže, který nechce děti, nenašla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené