arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky , nevíte něco o kosmetice Naturinka? Používáte ji někdo na akné? Zkoušely jste jejich tuhé šampony? Nevíte, kde ji sehnat v Brně?

arrow
profile_image
lagarta
od 18. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, Naturinku miluju :-). Nemám akné, ale pleť nic moc, hlavně před ms. Děti a manžel se mažou balzámy, hlavně ostružinou a levandulí. Syn je exematik a v nejhorším mu pomohl Atopic, jinak se maže s holkama výše zmíněnýma, babičce jsem koupila dětský pleťový, je bez silic a říkala, že jí vyhovuje. Hlavně teď fajn, jsou bez vody a nejsou tak tuhé a težké jako třeba balzámy od Saloosu. Mám moc ráda jejich mýdla, nepoužívám už dlouho tekuté sprcháče, mívám doma zásobu, nenapíšu které je nej, mám jich ráda hodně. A teď tuhé šampony, i když jsem byla zvyklá na přírodní tekuté, tak mi ty tuhé ze začátku neseděly. Vlasy po nich byly těžké a mastné, zkoušela jsem kopřivu, levanduli, břízu... pak mi sedla líp geranie. Vlasy si asi musí zvyknout, kolem holkám někomu sedí někomu ne. Teď mám chmel a používám ho už pár týdnů pravidelně, neprokládám tekutým jak dřív a vlasy jsou lepší a lepší. Takže za mě můžu doporučit, používá ho i syn, nejmladší dcera taky, ona vlastně drogérkové šampony snad ani nepoznala, jen přírodní. Nejstarší dcera má raději tekuté, nejvíc Bentley org. teď má Alverde, tuhé nemá ráda, přitom po nich má vlasy luxusní, ale beru jí raději ty tekuté, když je chce.

arrow
profile_image
slecna.vegan
od 9. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zrovna před pár dny jsem tady psala recenze na některé výrobky od Naturinky. Zatím jsem vyzkoušela mast Atopic a pleťový Levandulový krém. Oba jsou hodně mastné, takže je používám jen večer, nedovedu si představit dát je pod make-up. S mýdlem (mám konopné) jsem nadmíru spokojená, ničím jiným se už neumývám. Šampon jsem zatím vyzkoušela jen Atopic a první umytí bylo katastrofální! Jako bych vlasy měsíc nemyla, byly těžké, mastné od hlavy až ke koncům, spojené do pramínků. Po několika umytích to ale přestalo.
Určitě Naturinku vyzkoušej.

arrow
Neprodává v Bazaru

A můžu se zeptat, kde to kupujete? Nějaký typ na kamennou prodejnu?

arrow
profile_image
slecna.vegan
od 9. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já kupuji přes internet.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené