arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jamamba: Mohu zeptat, zda-li jste od Paula's Choice něco zkoušela? Složení vypadá dost dobře. BiRetix mi nějak nezabral. Přemýšlím o Neostratě, případně nyní o PCH. Děkuji.

arrow
profile_image
jamamba
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pumpkin: - PC jsem zatím nezkoušela, ale zrovna jsem včera koupila několik vzorků (zajímají mě ty séra). S Clinical 1% od PC se nedá nic zkazit, je nadopovaný dalšími látkami (antioxidanty,peptidy...), obsahuje silikony, takže i teď v zimě to bude i někomu stačit bez dalšího hydratačního krému.
Od Neostraty znám jen Renewal cream, kde je fajn 12%PHA, ale obsahuje jen slabý derivát retinyl acetat - složeni zde a k tomu dráždivé vonné látky, takže s tím citlivá pleť může mít problémy.

Cituji pumpkin: BiRetix mi nějak nezabral

- bohužel u retinoidů, které jsou na lékařský předpis může trvat i rok, než si člověk něčeho všimne (téma vrásky, ne akné). K tomu trvá tak 6 měsíců, než se zkrátí cyklus obnovy kůže a dojde k tvorbě kolagenu. Takže u derivátů je nutno se obrnit ještě větší trpělivostí.
K tomu se na každé pleti retinoidy přeměňují jinak. A už se objevují studie, že u zralejší pleti je funkčnější retinaldehyd než retinol. Retinoidy nesmažou hluboké vrásky, ale dokážou výrazně zlepšit strukturu pleti a jemné vrásky.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na jamamba: Děkuji za reakci. Já jsem nějaké vzorky PCH koupila dnes - sadu proti vráskám na smíšenou a sadu na suchou pleť, tak jsem zvědavá. Zatím jsem vyzkoušela přípravky na čištění pleti - všechny doporučené kroky (cleanser, toner, exfoliant a sérum - ale bohužel mi přibalili 2x sérum s retinolem místo Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum. Účinky těžko posoudím po jednom použití, ale produkty jsou příjemné, nelepí, dobře se vstřebávají a nezaznamenala jsem po nich žádnou nepříjemnou reakci.

Krém Renewal od Neostraty jsem měla ve vzorku a byl na mě dost hutný, po pár minutách jsem se leskla, takže nic pro mě.
Zajímavě vypadá lotion s AHA 15 (Neostrata), ten by snad na projasnění a vzpruhu pleti mohl fungovat.

S tím retinolem je to zajímavá informace, myslela jsem, že nástup účinků je rychlejší. Samozřejmě, že vrásky nevygumuje (ať žije botox), ale na vzhledu a kondici pleti bych nějaký účinek očekávala.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prorsum:
Tak já "koule" na High potency mám , zatím druhý den na noc v pohodě, nepálí, nečervenám, neloupu se. Při přejetí obličeje žínkou se mi nějaká kůže odrolila a pod ní je krásně jemná.
Reaguji na jamamba:
Díky za info o pomalém nástupu účinku, vymazala jsem BiRetix a kromě zjemnění kůže potom, co jsem přejela obličej žínkou a odrolila svrchní kůži, jsem zatím extra efekt nezpozorovala.
Proto se "vrhám" na Neostratu High Potency. Tam je 18% kyseliny glykolové a 2% kyseliny laktobionové. Už mám za sebou kdysi dobrou zkušenost s Glyko A, tam je 12 % kyseliny glykolové, když mi naskákaly pigmentové skvrnky po nějakém hormonálním doplňku z gyndy - ne HA, tu jsem nikdy nebrala. Tehdy jsem nic dalšího na kůži neřešila, tak uvidíme .
Prosím Tě, kde jinde by byl ten retinaldehyde kromě Avene a Osmosis Skin Care, co jsem našla v Tvém odkazu?
Díky .

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem poctivě zhodnotila stav své pleti a přínos běžné antiage péče a rozhodla jsem se taky nasadit těžší a vlastně jediný účinný kalibr a to je Retin A.
Objednala jsem si Tretoin A 0,5 % ( genericum) a pak jsem ještě objevila a objednala Vitacid 0,1 % , ten budu používat po Tretoinu. Musím říct, že se těším jak malé dítě.
Strávila jsem na internetu skoro 14 dní (byla jsem nemocná) a přečetla a zkoukla, co se dalo.
Nejvíc informací jsem našla tady http://www.hotandflashy50.com/category/anti-aging/ .
Paní je padesát a popisuje a dokumentuje 3 letou zkušenost s aplikací Retin a krému. Vypadá fantasticky, kromě botoxu neabsolvovala řádná vylepšení a až teď někdy byla na frakčním laseru. Prostě studnice informací.
Apropó, Marie, jaký je tvůj názor na frakční laser, tys ho kdysi absolvovala, viď?
Co se týče retinu, skoro všechny dermatoložky, které lze na webu dohledat, ho doporučují jako jediný fungující prostředek antiage péče plus protiakné péče.

Cituji džína: Tak já "koule" na High potency mám , zatím druhý den na noc v pohodě, nepálí, nečervenám, neloupu se. Při přejetí obličeje žínkou se mi nějaká kůže odrolila a pod ní je krásně jemná.

já jsem zas od NeoStrata odešel protože mi začala řada resurface dělat ten diskomfortní pocit a malé červené pupínky ne akné ale pupínky,vodnaté
takže jsem vzal zavděk glyco-a a jsem překvapen jak úžasnou má texturu a domazávám jen líce,jen mi mrzí že nedělají taky variantu alespoň 15 aha jako NeoStrata face cream plus
co mě však dostalo aktuálně je missha čistící rozjasňující pěna a krém+ esence se šnečím extraktem postupně vyhlazuje,vyběluje a textura pleti je photoshopová

arrow
profile_image
jamamba
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na džína: Ahoj džíno ,
retinaldehyd - hlavně Avene (mají na to patent). Končí Eluage, je nově Physiolift - výplň vrásek 15ml - obsahuje 0.1% retinaldehydu. Noční ještě nevím, kolik obsahuje, psala jsem jim dotaz. Oba v kombinaci s kys.hyaluronovou. Pak nový Triacneal Expert, ten obsahuje taky 0.1% retinaldehydu.
Ještě k tomu účinku - ty vrásky se můžou trochu zlepšit už i po kratší době (ale nemusí to být vidět pouhým okem), ale ta tvorba kolagenu opravdu až po delší době. Záleží taky na věku, stavu pleti, další péče atd. Retin A je známý tím jakoby ultra rychlým zlepšením, ale dermatologové to vysvětlují velkým podrážděním pleti - tím ta pleť "nabobtná" a vrásky jsou míň vidět. Studie se trochu různí o délce působnosti a o různých derivátech, ale pěkný přehled je v aj. tady. Neostrata má výbornej peeling, tam budeš určitě mít rychlejší optický efekt, co se týče hladšího povrchu pokožky a projasnění. (jinak AHA kyseliny působí na tvorbu kolagenu taky až za několik měsíců)

Cituji prorsum: krém+ esence se šnečím extraktem

- doprovázela jsem kamarádku, co ho kupovala, taky se jí líbila textura, ten šnečí extrakt obsahuje trochu kyselinu glykolovou.

Cituji jamamba: doprovázela jsem kamarádku, co ho kupovala, taky se jí líbila textura, ten šnečí extrakt obsahuje trochu kyselinu glykolovou.

děkuji jsi úžasná
mě dostal tím že pod ním pleť pracuje doslova přes noc a ta parfemace jak já nesnáším cokoliv v kosmetice krom té chemické vůně tak tohle mi působí přímo aromaterapeuticky
a ta rozjasňující čistící pěna do týdne výsledek a s celou řadou enlighten od NeoStrata tak záležitost půlrok až rok

arrow
profile_image
jamamba
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na džína: Doplňuji pro přehled k dotazu: Avene - obsah retinaldehydu:
Physiolift NOČNÍ Balzám: 0,05 %
Physiolift OČNÍ: 0,015 %
Physiolift PRECIZNÍ Výplň vrásek: 0,1 %
Reaguji na prorsum: Díky. To je skvělý, žes našel něco, co ti tak dobře funguje!

Cituji jamamba: Díky. To je skvělý, žes našel něco, co ti tak dobře funguje!

no finally chtělo by se říct,od maximalismu v clinique,přes minimalismus a vrstvení ünt,po přešlapy s vichy,po chvíly vyhovující korejská kosmetika,skrz locacid,retin-a až po neostratu a teď zpět konečně missha
už nechci hledat
i když v závěru vím že zas budu ale o tom to naše nadšení pro kosmetiku asi prostě je
s tím že botox je moje základna na ní stavím a až pak je péče v podobě krémů

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jamamba: Ahoj jamambo, musím se "opičit" po prorsum - děkuji, jsi úžasná .
Reaguji na prorsum: Neber to, prosím, že chci zpochybňovat. Taky jsem dlouho botox, resp. dysport měla jako top prostředek proti vráskám. Po asi 13 letech používání - opakování cca po 3/4 - 1 roce mám některé svaly víc a některé míň ochablé a taky jsem najednou měla pocit, že mi jakoby "padá" obočí dolů. Někde jsem četla, že to je právě negativní vliv aplikace botulotoxinu.
Jakou Ty máš zkušenost nebo info ohledně toho? Díky .

Reaguji na džína: ahoj Dží nevím už jsem tu s někým probíral atrofii svalů po dlouhodobém používání dysportu
a ztenčování kůže,prosvítání + čela alá robocop Donatella
já na dysport chodím taky jsem to tu xkrát psal a byl za to lynčován chodím od cca 25 let a jednou za tři měsíce protože odbourávám jako blázen díky mému metabolismu,ptal jsem se své dermatoložky jak to je se mnou a jak to vidí do budoucna,takže to co mi řekla tak první zásadní je že jsem muž takže kůži mám silnější,hrubší a více odolnější,takže ztenčení kůže zatím nepozoruje,co se týče atrofie to samé svaly mám silnější a jinak je zapojuji /resp. nyní nezapojuji,každopádně pokud by toto pozorovala odstavila by mě cca na rok(nevím co bych dělal) a začala by znovu s malými dávkami cca 20-30 jednotek,nyní je to standardně na celé čelo + kohoutí stopy 100 jednotek
co se týče padání obočí není to spíš věkem a gravitací,že postupně padá obličej dolů,ono to pak jde hodně vidět když si čelo ošetřuješ dysportem a spodek stárne přirozeně,tak tam přesně vidíš kontrast a je pak čas na minilift,nebo lift.

arrow
profile_image
tinker
od 12. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Reaguji na aangie: Mužu se zeptat, kde jsi sehnala ten Tretoin? Nemužu ho nikde sehnat. Díky

arrow
profile_image
tinker
od 12. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Reaguji na prorsum: Jsi stále spokojený s Missha kosmetikou a kterou esenci presne máš? Začínám o té kosmetice uvažovat. Díky

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na tinker:
Koupila jsem na ebay.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené