Smazat

Kritický manžel

Jsem ráda, když mi poradí co si mám oblíknout , ale fakt mi leze na nervy, když pokaždé co někam jdem musím udělat promenádu a poslouchám: tyhle rifle ti dělají placatý zadek . . . tenhle svetřík máš moc volný . . . prostě ho prý prezentuju, tak musím vypadat. Chce abych byla jako sexy kočička i když jdem jen do pitomého Tesca! teď mám 2 měsíce po porodu, váhu mám už OK ale on stejně chce ať nosím přiléhavé trička a já se v tom ještě moc necítím . . .

máte to taky někdo takhle?
 
arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je moc hezké že zbožňuje děti a uznává rodinu,ale dle mého názoru pouze rodinu,která se mu líbí,je krásná a bezproblémová,takovou zbožnuje.Pak nedejbože manželce ubyde krása,mládí,zahlodá zub času,děcko onemocní,rodinka už nebude jak z katalogu a nestačíte zírat jak rychle se takový pán vypaří...
Musím dodat že manžela zakladatelky osobně neznám,jen odhaduji,už jsem potkala hodně lidí,chceteli hodně mužů a ten typ odpovídá...každopádně zakladatelce to nepřeji,jen radím obezřetnost!

Reaguji na kivus: Jsi dospělá a myslím, že bys zvládla vybrat to, co ti sluší i bez manžela, ne? Pochopila bych, pokud občas řekne, že se mu líbíš např. v jiných kalhotech než ty které máš právě na sobě, ale aby nařizoval, co si máš vzít? Rozumím tomu, že chlap chce vedle sebe mít reprezentativní ženskou, já bych taky nechtěla nějakého trhánka Ale je dobré rozlišit hranice...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ten můj zas nechce abych chodila moc vyfiklá do společnosti,porotože po mně budou všichni čučet každej je jinej,ale já bych tohle asi nechtěla,být pořád vyfintěná. Občas si prosaď prostě svou ale občas mu udělej radost. Měli by jste se domluvit na nějakém kompromisu. Chápu,že chce aby JEHO,úspěšného chlapa,reprezentovala krásná žena,ale někdy na to prostě není čas ani chuť.

Cituji kivus: jo jo, jenže posilku máme doma a manikérka, kadeřnice atd chodí k nám domů . . . takže trochu problém se odtud hnout

To proč chodí k vám domů?Ty netrefíš do kadeřnictví?

Cituji kivus: nakupovat můžu přes net a nebo s ním - to aby to ohodnotil.

Bez jeho schválení si zřejmě nekoupíš ani ponožky

Nechci ti nějak ublížit,ale tak nějak mám dojem,že se bez svého manžela nenapiješ ani vody sama prostě nic,nechách si diktovat a ještě ho pomalu omlouváš,že se musíš hodit k autu holka,začni něco dělat nebo budeš za pár let odsunuta a najde si mladší model..........vaše děti věčně malé nebudou a chlap klidně opustí i vlastní děti,když už jejich matka není žádoucí

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kivus: mu fakt není co vyčítat

hele, tak mu zkus říct, že si ti zdá, že mu ochabuje tricák/nebo, že dřív měl vymakanější břicho Třeba ho to trochu probere.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mroskvicka: A omlouvat ho že je to typický chlap..ne

Nechápu jak se na každé diskusi omlouvá daný problém tím, je to proto, že je to
" typický chlap " . To je spíš typický primitivní uvažování mnoha žen.

Cituji kivus: toho se zas nebojím, zbožňuje naše prcky a dost uznává rodinu .

víš je mnoho mužú , kteří zbožňují své děti a uznávají rodinu, přesto jim, ale nic nebrání .............
..

No děti bude zřejmě zbožňovat pořád, ale u tebe už to tak být nemusíNo a to, že uznává rodinu-nechci se tě nějak dotknout a netvrdím, že to tak bude ale s tebou zůstane, ty se budeš starat o jeho blaho a děti a na reprezentaci si pořídí nějakou jinou.
Rozhodně mi nepřijde v pořádku, aby se takhle choval.Přijde mi, že Tě má jen na ozdobu-něco aby se mohl chlubit, a to bych nesnesla.

Cituji aksile2aksile: No děti bude zřejmě zbožňovat pořád, ale u tebe už to tak být nemusíNo a to, že uznává rodinu-nechci se tě nějak dotknout a netvrdím, že to tak bude ale s tebou zůstane, ty se budeš starat o jeho blaho a děti a na reprezentaci si pořídí nějakou jinou.
Rozhodně mi nepřijde v pořádku, aby se takhle choval.Přijde mi, že Tě má jen na ozdobu-něco aby se mohl chlubit, a to bych nesnesla.

Docela síla, rozhodně bych takové chování netolerovala. To Ti teda holka nezávidím.

Cituji Laky: Nechci ti nějak ublížit,ale tak nějak mám dojem,že se bez svého manžela nenapiješ ani vody

Souhlas!
Zakladatelka asi nemá ani kamarádky

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Raavenn: nemusel být takový, protože před dětmi jsem chodila oblékaná jinak . . . teď mám ze sebe asi zbytečné depky . . . byli jsme na nákupech . . . nakoupila jsem si všechno ve velikosti M a teď po týdnu . . . no pravda je, že to je vážně volnější . . . ale prostě v elastických tričkách vážně ještě vhodit nechci . . .

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janice28: no právě, že mi koupí na co si ukážu . . . s tím problém nemám

Cituji kivus: no právě, že mi koupí na co si ukážu . .

k čemu ti to je,když pak musíš nosit jen to,co se hodí k barvě auta.

Neděláš dobře

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: po těch letech už je kadeřnice kámoška a potřebuju ji jako kadeřnici jen když někam jdu, tak mi dělá vlasy před odchodem na nějakou akci a tak.

manikérka mě má cestou domů tak mě taky rači udělá po cestě domů a penízky má do kapsy, když se o tom v saloně neví . . .

když kupuju přes net, tak mu do toho nic není

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kivus: no právě, že mi koupí na co si ukážu . .

no a k čemu ti to je, když tě pak buzeruje?
Takový dáreček bych fakt chtěla mít doma

Cituji kivus: že mi koupí na co si ukážu

Se mi zdá, že se snaží, ti zacpat pusu prachama

 

Téma Kritický manžel je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené