Smazat

Kritický manžel

Jsem ráda, když mi poradí co si mám oblíknout , ale fakt mi leze na nervy, když pokaždé co někam jdem musím udělat promenádu a poslouchám: tyhle rifle ti dělají placatý zadek . . . tenhle svetřík máš moc volný . . . prostě ho prý prezentuju, tak musím vypadat. Chce abych byla jako sexy kočička i když jdem jen do pitomého Tesca! teď mám 2 měsíce po porodu, váhu mám už OK ale on stejně chce ať nosím přiléhavé trička a já se v tom ještě moc necítím . . .

máte to taky někdo takhle?
 

Tak my to máme zase trošku naopak. Mému příteli vadí, když nosím minisukně, velké výstřihy a vysoké podpatky. Nemá rád, když na mě ostatní chlapy civí. Někdy mě to mrzí, já mám vysoké podpatky ráda. Ale vždy je k tomu 100 keců. :-/

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji kivus: zbožňuje naše prcky a dost uznává rodinu . . .

Bohužel mi tvůj muž připadá povrchní. Samozřejmě každý muž je rád když to ženě sluší...a OK pokud jde na fremní večírek a potřebuje se blýsknout jakou má kočku...ale tahat tyhle šaškárny do soukromého života...bohužel souhlasím s tím co bylo ji napsané - že takový muž i když budeš hopsat jak králík - po čase mu nebudeš stačit nejspíš

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji kivus: nemáš něco víc sexy?

...už jen z toho jak zakladatelka píše bych hádala že jí možná je nevěrný už ted...intuice...takoví se nejvíc ohání kecma jak "rodina je na prvním místě", peskují manželku...taky má nějaký Ego-problém , pokud potřebuje aby jsi byla víc "sexy" do TESCA

Cituji Janice28: peskují manželku

když se manželka nechá...jaký si to kdo udělá....

Já jen zírám

arrow
Neprodává v Bazaru

mě je zakladatelky líto...určitě hodná holka co má 2 dětí s blbem a je na nejlepší cestě že blb s ní bude zametat .

nj, když si ho vybrala...

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janice28: .už jen z toho jak zakladatelka píše bych hádala že jí možná je nevěrný už ted...intuice...takoví se nejvíc ohání kecma jak "rodina je na prvním místě", peskují manželku...taky má nějaký Ego-problém , pokud potřebuje aby jsi byla víc "sexy" do TESCA

Jo s tim teda souhlasim. Já se taky ráda hezky oblíkám, ale přijde mi ujetý abych se fintila do Tesca když tam strávim i s cestou asi 40 minut. Oni totiž právě i ti co ''uznávají rodinu'' mají milenky. Jediný rozdíl mezi těmi co ''uznávají rodinu'' a těmi co to třeba zas tolik ne je takový, že ti co jí uznávají rodinu klidně mají milenky, ale ženu by kvuli nim neopustili spíš jen zřídka, protože ''uznávají rodinu'' a ti co zase tolik ne manželku kvuli milence klidně opustí.

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kivus: Jak myslíš. Já mít tohohle chlapa tak nevim co bych s nim dělala když pořád kritizuje, to je spíš na to at chodí do práce nosí peníze, ale jakmile přijde domu zavřít ho do nákýho terária s činkama a zrdcadlem aby se mohl obdivovat a já chodit doma v teplákách.

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji elle11: at chodí do práce nosí peníze, ale jakmile přijde domu zavřít ho do nákýho terária s činkama a zrdcadlem aby se mohl obdivovat a já chodit doma v teplákách.

arrow
profile_image
Raavenn mojeid
od 25. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kivus: nemusel být takový, protože před dětmi jsem chodila oblékaná jinak .

no tak každýmu rozumnýmu chlapovi je jasný, že role ženy se v průběhu života torochu mění, když si vezme sexy kočičku, tak přece nečeká, že za 40 let bude mít sexy kočičku pořád, pokud s ní teda plánuje život.. a ROLE MATKY! proboha, máš snad nárok po dvou dětech na trochu pohodlí a klidu na znovunabití sebevědomí. Může být rád, že máš tak rychle svou původní postavu a máš doma miminko, dej mu přečíst něco o působení oxytocinu, ten působí na čerstvé maminky tak, že dokonce vylučuje to, aby se cítila sexy..

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jak vidím, tak tady by se každá hned rozcházela. jen jsem se zeptala, jak to máte vy.

 

Téma Kritický manžel je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené