Smazat

Krize ve vztahu

Krize ve vztahu..každý asi zažil, každý ví..někdo překoná, jiný ne..je to způsobeno jen jedním z partnerů,tak jak mi tvrdí přítel nebo za to můžou ob..??..

Je mi přes 30 a partnerovi táhne ke 40..oba dva jsme si již nečím prošli, vztahy, společné bydleni apod...teď nastala ona krize, jenže nenastal po sedmi letech, ale už po dvou necelých..údajně za to můžu já - nemyslím si...je pravda, že jsem partnera jsem v poslední době dost osočovala, v nevhodnou dobu a tak dále..ale byly to věci, které jsou podle mě naprosto normální, jako například ohleduplnost vůči druhému např. když jde večer dřív spát, že se ztiší tv, notebook se hrou, že bude alespoň po sobe uklízet když se hromadného uklízení nezůčastnuje, viz, že si uvaří svoje oblíbené jídlo a nechá pohromu po sobě v kuchyni, že po sobě uklidí wc, atd, prostě běžné věci...a to prosím rozházené ponožky neřeším, všude hrnečky..blázen nejsem, jen vyžaduji alespoň trochu slušnosti aby i ten druhý když přijde po směně domů našel klidné naše hnízdo nějak vypadající...

Pochopitelně jako každý chlap to bere příliš na sebe a začal trávit více času osamotě nebo venku, doma jsou to převážně počítačové hry, kdy je schopen pařit do dvou do rána a dost socialní sitě, což nesnaším a je to facebook, venku hospody, akce s lidma, ktere v poslední neviděl, mě pochopitelně neříká, takže zůstávám doma a věnuji se domacnosti, odpočívám, mám svoje cvičení apodobně..rovněž tím odpadl náš sexualní život..

Jenže teď se opět vrátil do svého tenisového amaterského klubu, který je součástí hospody a kde dřív pobýval a kde se planovaly akce a společné víkedny a co vím, tak si tam našel slečnu, ze kterou nějakou dobou žil..oni se rozešli, on později z klubu odešel, protože se tam promíchalo i pár ostaních páru a uz se potrahala původní parta..takže teď je zpět, zdravé jádro zůstalo, mezi nima i dotyčná slečna a mě se vůbec nelíbí, že tam chodí...navíc je v plánu společný sportovní víkend na chatě, kam podle me stopro pojede...nevim jestli se to bude týkat i mě..ale představa se seznámení s bejvalkou mě rozhavuje do běla..

Řekla jsem si teda, že už to takové nechci, že se tedy budu ovládat...že chci náš původní vztah..teď je klid, celkem řekla bych,ale furt je mi vzdálený...ten čas má furt jen on...a děla si co chce...moc nefunguje takový to..jedu tam a tam..mám právo mu to nějak "zakázat" ty vedlejší aktivity...když ani mě není přáno abych navštěvovala své známe v restauračních zařízeních?..jsou to někteří muži - částečne chápu..ale i třeba párty tanec s kolegyní?.. prostě si jít sednou, dát si par skleniček na baru...to ne, to vadí, protože je příliš žárlivý...

Co tedy..myslím, že za velké mé snahy se vztah jistě urovná..ale mám strach z těch jeho akcí..a nevím jak z toho ven, protože se odstřihnul kvuli me..

Děkuji moc za vaše komenty!
 
arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak je normální, že si každý občas někam zajde sám bez toho druhého, ale mají na to právo oba a ne jen jeden. Takže ty budeš sedět doma a zahřívat mu hnízdečko a on si bude chodit na pivko s bejvalkama? Nějak mi to chování na jeho věk nesedí Trošku to na mě působí, jako kdyby se od tebe úmyslně vzdaloval a ještě ti dělal naschvály.
Nevím jak to mají doma ostatní. Každý trošku jinak, ale můj chlap mi doma pomáhá, opraví, zařídí a hry na počítači nehraje, vlastně ani nekouká na televizi a s ex úplně odstřihl kontakt. Asi jsem za něj ráda čím dál tím víc..
Jak často partnerovi vyčítáš jeho chování? Obecně chlap není příliš pořádný sám od sebe a ty ohledy v sobě také nemá, ale pokud se za každou cenu nechce v ničem přizpůsobit, tak máš doma hulváta. Každý má nějaká negativa, ale po dvou letech se nesnažit je trošku brzo. Možná to sklouzlo z tvé strany do role vychovatelky a on prostě nechce být poslušný kluk

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No to by mi tak chlap mohl zakázat veškeré aktivity s přáteli ale sám se tahat po hospodách s kamarády, to by letěl na minutu nebuď jako nějaká puťka, která sedí poslušně doma, zatím co její chlap se někde poflakuje... Co to jako je? Jako bys byla nesvéprávná Nevím, nechci být negativní, ale moc ten váš vztah nevidím. Taky mi přijde jako hulvát, když není ochotný brát na tebe ohledy ani v takových základních věcech, jako že by si ztišil tv nebo počítač, když ty jdeš spát, to je snad základ slušnosti, to by mu mělo dojít bez toho, aniž bys ho o to musela žádat... A taky to, že už mu táhne na 40 a v podstatě je závislý na PC hrách, to je teda spíš jak malé nezralé děcko, než dospělý chlap, který by se už ve svém věku obvykle měl starat o rodinu a děti.
Nevím, moc chlapa, který tráví většinu času buď někde v hospodě nebo u her, jako partnera do života nevidím. Ani si neumím představit, že by se měl případně starat o ty děti - plánujete je? Myslíš, že najednou začne být zodpovědný a začne ti doma pomáhat, uklízet po sobě, případně po dětech, když toho doteď nebyl schopný?

arrow
profile_image
ladyHa
od 6. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jo děti jsou v plánu..on má už 12ti letyho syna,ale žijou s matkou na Moravě,ale moc se nestýkají.Ona se znova provdala a dite holt otce vidět nepotřebuje..Já ho znám akorát z fotky,kdyz tam jel,tak sám..ja neměla potřebu..

Kdyby chodil jen s téma klukama co dřív,tak ok,to se nechalo..nechodil opitej a chodil i vcas,ale spíše mě trápí ten tenisový klub,protoze oni pořádají spoustu akcí na víkendy,i v zimě,grilovacky,hospody a vidět se tam s jeho bývalou partnerkou fakt nechci..

Nevím jak to říct,abych zas nebyla jak vychovatelka..
A je pravda,ze i já cítím že se vzdalujeme..

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ladyHa: ale spíše mě trápí ten tenisový klub,protoze oni pořádají spoustu akcí na víkendy,i v zimě,grilovacky,hospody a vidět se tam s jeho bývalou partnerkou fakt nechci..

V takových případech asi bývá běžné, že dotyční berou své partnerky, ne? Pokud spolu tráví opravdu hodně času a jezdí i někam na víkendy... v tom případě je trochu blbé, že k tomu přistupuješ takhle, že jeho bývalku nechceš vidět atd... ale já bych v tom viděla spíše výhodu - poznala bys, co je zač, třeba byste se spřátelily (v rámci možností samozřejmě, žádné soukromé kafíčka byste spolu asi neprovozovaly) a aspoň bys věděla, s kým máš tu čest a ona, pokud je trochu charakter, by se pak taky mohla tím spíš držet zpátky a na tvého chlapa to případně nezkoušet, když by tě znala, než kdyby vůbec nevěděla, kdo jsi, jak vypadáš atd... Možná bys pak byla klidnější
Jinak - píšeš, že přítelův syn nemá potřebu se s otcem vidět, co přítel, ten nemá snahu syna vidět, nesnaží se o nějaký kontakt?

arrow
profile_image
ladyHa
od 6. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Myslíš?Já to beru tak,ze spousta lidí je tam zna jako pár..a teď tam přijde jeho nová..no já nevím,jesti je to výhoda..spíš jde o to,ze si jde kam se mu zlíbí a já ne,to už se zlobi..tak jsem na něj chtěla mít páku aby toho nechal,ze můj důvod je prave ta byvalka.
On to dítě má s ženskou která s ním otěhotněla tesne po 18narizeninych a její rodina ji zakázala se s ním stýkat..byla tu tehdy prý na nějakém soustředí..jinak bydlí daleko..on se zkraje snažil..ale ona nechtěla,nebo spíš nemohla..tak toho nechal..později tam párkrát zajel ale jak říkám,ona se vdala a nikdo po něm nechce..je paradox,ze tam jezdí teda pravidelně co rok ale ne
na narozky malého,ale na ten večer co poznali a ona otěhotněla.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ladyHa: Myslíš?Já to beru tak,ze spousta lidí je tam zna jako pár..a teď tam přijde jeho nová..no já nevím,jesti je to výhoda..

Právě, že ať si zvykají a hlavně i ona, že už pár nejsou a že jsi teď ve hře ty spřátelit se s ní by právě výhoda být mohla, ale hodně záleží i na tom, jaké je povahy. Pokud to není nějaká potvora, která by se snažila dostat ho zpátky, neměl by být problém s ní v rámci mezí vycházet
Jinak na jeho zákazy bych teda zvysoka kašlala, proč on by si měl chodit, kam se mu zlíbí, jak ty píšeš a ty bys měla sedět doma, protože máš zákaz? Proti tomu bych hodně protestovala, jste rovnocenní partneři a co může jeden, může i druhý.

Co se týče syna, je dobře, že aspoň trochu jeví zájem, i když se s ním teda nevídá často... kdyby zájem nejevil vůbec žádný a nestál o to jej vidět, dost bych se bála pořídit si s ním děti.

arrow
profile_image
ladyHa
od 6. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jenže já nejsem dost hezká,stihla abych se někde zrovna měla před bejvalkou ukazovat ..ještě aby tak
někdo z té jejich párty řekl že si moc nepolepsil..
Tak já spíš nechodím proto,protoze partner je dost majetnický a když už nekam jdu,tak je z toho nervní,takze to dělám pro jeho klid..
Mě by stačilo aby omezil ten klub a já se nemusela strachovat a být často sama v baráku..jenže to se nikdy nestane

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nebuď blbá a nenech se omezovat, aby on měl klid Dělej si co chceš (v rozumných mezích), seznam se s jeho přáteli jako normální ženská a nenech si líbit jeho hulvátský chování ježiši kriste. Co je tohle za vztah?

arrow
profile_image
ladyHa
od 6. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na ILChazz: asi špatný,vid..ale já chci mít klid a pohodu..
Myslíš,ze nejsem normální když se nechci se všemi seznámit..a jak si mám nenechat líbit to hulvactvi,dle tebe.?..když to řeknu na rovinu,jsem vychovatelka..

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zbytečně se necpat do společnosti, kde ti to není extra příjemné, to ještě normální je. Ten zbytek ale normální není. On není tvoje matka, aby ti dával zaracha. A když k tomu sám trajdá venku, tak se už vůbec není o čem bavit. Hulváctví si nenecháš líbit tak, že na takové jednání prostě a jednoduše nepřistoupíš. Oznam mu, že vyrážíš tam a tam, a hotovo. Jestli kvůli tomu bude chtít být "nervní", tak klidně může, ty zatím budeš na zábavě.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Otázkou je, jestli ta bejvalka z toho klubu o něj vůbec stojí
Každopádně by sis měla věřit a sama si někam vyrazit, protože jak ti začne chlap něco nařizovat a majetnicky si tě nárokovat, tak si tě přestane vážit a čím dřív na tu jeho vlnu nasedneš, tím rychleji z toho budeš otrávená. Vzhled v tomhle nehraje roli. Jsou pěkné ženské, které se nechají ovlivnit od chlapa a toho přestane úplně zajímat, když ví, kde jí najde.. Já bych tu jeho partu klidně zkusila, aby se neřeklo. Přeci jen je to trošku divné, že chodí do nějaké skupiny lidí, o které ty nevíš vůbec nic a oni ví, že má nějakou přítelkyni, ale vlastně ani neví, jaká je..

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ladyHa: Tak já spíš nechodím proto,protoze partner je dost majetnický a když už nekam jdu,tak je z toho nervní,takze to dělám pro jeho klid..

Takže on si užívá života a je vysmátý, chodí si kam chce, dělá si co chce a zatím na něj doma poslušně čeká ženská, které zakázal chodit ven to není normální...

arrow
profile_image
ladyHa
od 6. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

není to asi úplně normální, já vím, ale už jsem na to nějak zvykla.Jeho dosavadní chození bych i tolerovala, ale nechci aby chodil ze starou partou, protože ta ho bude tahat přes týden i na víkendy pryč a na mě nic nezbyde.

Holky a změnil se váš partner nějak po tom, co jste s ním začaly chodit, jako ve smylu, že by zanechal nějaké aktivity, omezil pánské jízdy?..Nebo vše dělá stejně a jen má k tomu vás?Můj partner tedy nezměnil vůbec nic, vše pokračuje jako semnou a předemnou,ale kolegyn partneři třeba něčeho zanechali nebo to ted dělají společně, jeden akorat jezdi vždy na podzim už několik let s klukama na chatu, ve stejný termín,ale je to jedna akce z roka, což ona i ja chápu..Já jen nechci aby trávil tolik času pryč a když už je doma, tak aby si nebral na klín notebook a nejezdil auta.
Jen podotýkám, že ze začátku tomu tak nebylo.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ladyHa: Holky a změnil se váš partner nějak po tom, co jste s ním začaly chodit

Nediv se, že se tvůj chlap nezměnil, když on si dělá co chce a ty kvůli tomu akorát posloucháš a tvoje buzerování domácnosti je pro něj cizí vesnice Ty sis zvykla na domácí bublinu a ta je pro tebe teď to nejdůležitější. Každý se trošku mění respektive se přizpůsobí v tom vztahu. Pánské jízdy ať si má klidně do konce života. Pokud má nějaký koníček, který s ním nechci provozovat, tak ať to dělá s někým jiným. Případně zakazovat někomu chodit na pivo apod. je blbost. Já sama si také někam vyrazím. Spíš jde o charakter a o to, co je pro něj aktuálně důležitější..Zvykáš si na to, že mu ustupuješ a čekáš na něj doma. To jsi akorát tak připravená na to, žít jeho život a ne tvůj případně váš společný. Já jsem si svoje užila, přítel taky a hodně věcí podnikáme společně. Já vůbec nechci aby se měnil. Prostě jsou věci, které u chlapa hledám a když tam nejsou, tak s tím člověkem nejsem. Já se třeba vyhýbám chlapům, kteří si mě nárokují, nařizují mi, ve všem musí být po jejich, nepomůžou mi, nejsou mi oporou, hrají hry, chodí na seznamky a případně se tahají jen s kamarády.. Prostě nepotřebuji jen na někoho čekat doma s uvařenou večeří s vyžehleným oblečením a ještě přemýšlet nad tím, kde zrovna je, s kým a proč ... Tak nějak očekávám, že je můj partner svobodný člověk jako já a také spolehlivý. Předělávat nikoho nemůžeš, ale nechat si sypat popel na hlavu také ne.. On sám by měl mít tu chuť trávit čas s tebou a případně ti ulevit. Tj. z lásky k tobě z respektu..To je ve vztahu asi normální. Určitě ve vztahu, který trvá tak krátce..

 

Váš příspěvek

Krize ve vztahu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené