Smazat

Krize ve vztahu

Krize ve vztahu..každý asi zažil, každý ví..někdo překoná, jiný ne..je to způsobeno jen jedním z partnerů,tak jak mi tvrdí přítel nebo za to můžou ob..??..

Je mi přes 30 a partnerovi táhne ke 40..oba dva jsme si již nečím prošli, vztahy, společné bydleni apod...teď nastala ona krize, jenže nenastal po sedmi letech, ale už po dvou necelých..údajně za to můžu já - nemyslím si...je pravda, že jsem partnera jsem v poslední době dost osočovala, v nevhodnou dobu a tak dále..ale byly to věci, které jsou podle mě naprosto normální, jako například ohleduplnost vůči druhému např. když jde večer dřív spát, že se ztiší tv, notebook se hrou, že bude alespoň po sobe uklízet když se hromadného uklízení nezůčastnuje, viz, že si uvaří svoje oblíbené jídlo a nechá pohromu po sobě v kuchyni, že po sobě uklidí wc, atd, prostě běžné věci...a to prosím rozházené ponožky neřeším, všude hrnečky..blázen nejsem, jen vyžaduji alespoň trochu slušnosti aby i ten druhý když přijde po směně domů našel klidné naše hnízdo nějak vypadající...

Pochopitelně jako každý chlap to bere příliš na sebe a začal trávit více času osamotě nebo venku, doma jsou to převážně počítačové hry, kdy je schopen pařit do dvou do rána a dost socialní sitě, což nesnaším a je to facebook, venku hospody, akce s lidma, ktere v poslední neviděl, mě pochopitelně neříká, takže zůstávám doma a věnuji se domacnosti, odpočívám, mám svoje cvičení apodobně..rovněž tím odpadl náš sexualní život..

Jenže teď se opět vrátil do svého tenisového amaterského klubu, který je součástí hospody a kde dřív pobýval a kde se planovaly akce a společné víkedny a co vím, tak si tam našel slečnu, ze kterou nějakou dobou žil..oni se rozešli, on později z klubu odešel, protože se tam promíchalo i pár ostaních páru a uz se potrahala původní parta..takže teď je zpět, zdravé jádro zůstalo, mezi nima i dotyčná slečna a mě se vůbec nelíbí, že tam chodí...navíc je v plánu společný sportovní víkend na chatě, kam podle me stopro pojede...nevim jestli se to bude týkat i mě..ale představa se seznámení s bejvalkou mě rozhavuje do běla..

Řekla jsem si teda, že už to takové nechci, že se tedy budu ovládat...že chci náš původní vztah..teď je klid, celkem řekla bych,ale furt je mi vzdálený...ten čas má furt jen on...a děla si co chce...moc nefunguje takový to..jedu tam a tam..mám právo mu to nějak "zakázat" ty vedlejší aktivity...když ani mě není přáno abych navštěvovala své známe v restauračních zařízeních?..jsou to někteří muži - částečne chápu..ale i třeba párty tanec s kolegyní?.. prostě si jít sednou, dát si par skleniček na baru...to ne, to vadí, protože je příliš žárlivý...

Co tedy..myslím, že za velké mé snahy se vztah jistě urovná..ale mám strach z těch jeho akcí..a nevím jak z toho ven, protože se odstřihnul kvuli me..

Děkuji moc za vaše komenty!
 
arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ladyHa: ale já chci mít klid a pohodu..

A máš snad pohodu? Nepřijde mi...
Normální je se seznámit s jeho přáteli, nikdo neříká, že musíš furt chodit na akce s nima, ale občas zajít, ukázat se, to prostě normální je. Třeba si s nima budeš rozumět, třeba zjistíš, že ta jeho bejvalka už je dávno jinde a nemusíš si s ní dělat starosti. Buď v pohodě, usměvavá, neřeš jestli jsi dost hezká a štíhlá pro jeho bejvalku
A nenech si kecat do společenského života, nebo skončíš sama, bez přátel, nakonec tě nechá i on, protože upřímně si nemyslím, že ženská co sedí furt doma může být pro někoho dlouhodobě zajímavá.
Jestli si přijdeš málo štíhlá, začni chodit s kamarádkou třeba běhat nebo do fitka, jestli si nepřijdeš dost hezká, zajdi si ke kadeřníkovi, zkus se pěkně nalíčit nebo si koupit něco hezkýho na sebe a HLAVNĚ dělej něco se sebevědomím. Ženská, která si sama sebe váží, by si nenechala líbit to, co ty. A sebeúcta nezávisí na tom, jak seš hezká nebo hubená.
Když to řeknu blbě, i tlustá a škaredá ženská si zaslouží, aby s ní lidi slušně zacházeli, a to platí dvakrát pro jejího přítele!

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo a btw, když na tebe tak žárlí, že by tě nejradši měl furt zavřenou doma, tak pro něj asi nebudeš tak neštíhlá a nehezká, jak si o sobě myslíš

arrow
profile_image
Jazzwomen
od 22. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně překvapuje, že přicházíte tak brzy o sexuální život. Možná je to i tím, jak mu zevšedníš, když ho poslechneš na slovo, nejsi mu vzácná. To by se dalo trochu narušit tím, že mu ukážeš občas záda a taky si vyrazíš ven. Máš na to plné právo. Jsi dospělá osoba a nemůže ti bránit ve tvých potřebách být v kontaktu s lidmi, které máš ráda a chceš se s nimi také vídat. A nemusíš se s ním ani hádat, jen to oznámit a udělat bez omluv, bez sypání popela na hlavu a hlavně bez výčitek. Taky jsem myslela, že se s ex svýho kluka nemohu ani setkat, ale udělala jsem si z ní kamarádku a vyklopila mi na něj i důvod rozchodu a brzy na to měla nového kluka a z mého se stal můj ex. Dodnes přátelím s tou holkou i s jejím novým partnerem a byla jsem ráda, že jsem alespoň zjistila, že jak se choval ke mně, se choval i k předchozí a že to není mnou, ale že on byl hloupý respektive vyčůraný sobec.

arrow
profile_image
ladyHa
od 6. 10. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Frederique: ano,ale preci muzu chtit pozornost pro sebe,kdyz on se bavi stale, pivo v hospodach s kamarady, hokeje a fotbaly v tipsportech na prenosech, to mas nekolikrat tydne, tam chodi sám, protoze ho to bavi, ale vzdycky tam nekoho potka, tak se zdrzi..pak se chodi jednou tydne s praci si sednout, panske jizdy pres vikend co mesic, ated nove tenis..a s tim spojeny dalsi vikend mimo doma..ja jsem doma zacala zustavat protoze nebyl klid, ze nikam furt couram, tak jsem to zmenila a myslelala jsem si, ze to bude kvitovat jako ustupek z moji strany, ze jsem ted holt zadana, tak se me party tance uz nemusi tykat..jenze on nic nezměnil, naopak pribral,ale ja to myslela dobre, bohuzel s negativnim vysledkem.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ladyHa: Holka to ale záleží na tobě, jestli chceš žít s chlapem, který má jako koníček hospodu a kamarády a nebo s chlapem, který něco dělá pro vztah a nehledá jen někoho, kdo mu uklidí, uvaří a bude dřepět doma. Já bych s takovým být nemohla. Můj přítel ve svém volnu chce trávit čas se mnou a občas si každý něco domluvíme sám. Doma mi pomůže a něco společně budujeme. Rozhodně oba máme i jiné zájmy, než chodit na pivo a o tom to je..
To, že jsi zadaná neznamená, že musíš přerušit kontakt s okolním světem. Snad máš nějakou kamarádku, s kterou bys mohla někam vyrazit? Kafe, sport, večeře, vínko..nikdo neříká, že máš někde sedět a chlastat do rána jako on..
Podle mě vám ten vztah nefunguje na dva roky vztahu bída..a pokud čím dál tím častěji utíká pryč od tebe, tak s tebou být nechce. Má jen pohodlíčko. S tím synem je to také zvláštní, ale to souvisí s jiným vztahem..

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám pocit, že spousta těch tvých problémů pramení z toho, že se podceňuješ, chybí ti zdravé sebevědomí. Z toho pak plynou různé nejistoty (nejsi dost hezká a štíhlá, aby ses mohla bez obav setkat s jeho bejvalkou) a touha se zavděčit partnerovi (třeba tím, že radši nikam nejdeš, aby on z toho nebyl nervní) a tolerance toho, co ti dost vadí (jeho PC).
Člověk by asi neměl mít ambice toho druhého předělávat, ale pokud partner dělá něco, co mi výrazně vadí a není ochoten k nějaké diskuzi nebo kompromisu, tak se prostě poohlídnu po někom, kdo mi bude vyhovovat víc.

arrow
profile_image
Vebinka
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na petulajz: Jen mi nějak nedochází, proč by se slečna měla snažit tento vztah udržet a získávat nějakou ( jakoukoliv ) výhodu co se bývalé týká. Kdyby se s bývalou zapletl, tak slečně tím udělá jenom službu - což ocení až časem

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Vebinka: Jen mi nějak nedochází, proč by se slečna měla snažit tento vztah udržet a získávat nějakou ( jakoukoliv ) výhodu co se bývalé týká. Kdyby se s bývalou zapletl, tak slečně tím udělá jenom službu - což ocení až časem

přesně

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vebinka:

Tak já sama psala, že mi tenhle vztah přijde zbytečný a radila bych zakladatelce, ať se rozejde, ale to už je její volba a nemyslela jsem, že by měla získat výhodu, jen píše, že je z toho na nervy, že je přítel v kontaktu s bývalkou, tak třeba kdyby ji poznala osobně, zjistila by, že se nemá čeho obávat

Jinak zakladatelko, opravdu mi připadá, že spíš, než jeho přítelkyně a partnerka jsi jeho pečovatelka. Sedíš doma a staráš se o domácnost, zatím co on pořád jen někde trajdá a ani tě s sebou nevezme.
My s přítelem máme přátelé společné a všelijaké akce podnikáme většinou spolu, ale samozřejmě si zajde i beze mě, když mě se nechce, stejně jako já si občas zajdu sednout s holkama, tak by to ve vztahu mělo fungovat. Pokud má někdo partnerku, kterou nikdy ani nevezme mezi své přátelé a veškeré aktivity podniká samostatně, tak se podle mě vůbec o nějakém partnerství nedá mluvit.

 

Váš příspěvek

Krize ve vztahu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené