arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám ted strašně dlouhé řasy po Lumiganu, takže chci spíše jemnou řasenku. V Douglasu mi doporučili Collistar Mascara Infinito, taková zlatá, krátký pravidelný asi umělohmatný kartáček, dělá přenádherné oddělené řasy a řasenku mám snad 4. měsíc a je naprosto bombastická. Vůbec se nevypotřebovává.

holky podívejte se taky na řesenku a její kartáček z řady Covergirl.lash blast...co na ten štěteček říkáte?

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

podle toho co od řasenky očekáváš. Mám hodně jemné, krátké vlasy, takže vyhledávám objemovou bombu, která mi doslova udělá umělé řasy. Takže se dívám po hustých kartáčkách.. Nejlepší lancome

phoeni_x..-tak to sme na tom uplně stejně..hodně si chválí řasenku na hoodně výrazný efekt-Bourjois clubbing ultra volume....jinak já mám řasy taky jak píšeš-řídké,jemné,krátké a rovné..

arrow
profile_image
RubyRed
od 1. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Čím větší kartáček, tím větší řasy! Aspoň podle mých zkušeností. Akorát to chce cvik, aby se tím nalíčily i kraje očí a dolní řasy. Velký kartáček má třeba klasická Diorshow nebo Maybelline Colossal.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si koupila "na rady" holek na omlázku řasenku Maybelline Colossal Volum' Express, ale když jsem si ji dala tím kartáčkem na řasy, bylo to to nejhorší, co jsem kdy viděla, řasy škaredě slepené, hrudky... jak se říká muší nohy, to jsem měla lepší zkušenosti s řasenkou od Gabrielly Salvete, který sice neudělá dlouhé řasy až k obočí, ale rozhodně vypadají úplně přirozeně. No a když jsem se naštvala, že jsem ty peníze za Maybellinku vyhodila zbytečně, tak jsem si ji zkoušela aplikovat s kartáčkem od Gabrielly Salvete a co se nestalo? řasy jsou opravdu pěkně (bohužel lepší fotku jsem nenašla)

Gabriella Salvete

dneska jsem se tedy dívala na různé štětečky řasenek..můžu říct že podle mě nejhorší má značka ASTOR...taky Rimmel mě moc nenadchl.a ty levné značky vůbec nepřipadají v uvahu...nedovedu si představit, jak bych se s tím namalovala..nejlepší štětečky má určitě Max Factor...nemám ráda tuto značku nevím proč ,asi se mi nelíbí ten název..ale musela jsem dnes uznat ,že na její velké oblíbenosti něco bude..opravdu jsem v té značce našla několik super řasenek s podle mě nejlepšími kartáčky ze všech značek...a to:-Max Factor-2000 calorie
-Max Factor-Falsh lash effect
potom od značky-Loreal-cil architecte
a od značky Dermacol-Starchoice mascara

..vyzkouším jednu po druhé a napíšu recenze...

jěště musím dodat že mám řasy tak kratunké že nemaj snad ani 1 cmD..a řídké ,že ani nejdou vidět...takže co udělá objem mě, tak už všem (nejlepší co jsem zatím měla byla od firmy Clinique..tak uvidíme jestli se jí některá vyrovná..

arrow
profile_image
Jenny_11
od 2. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj, já nedám dopustit na takový ty silikonový nebo gumový kartáčky, hodně dobrou řasenku jsem měla od Dermacolu, stála stovku a byla úžasná... taková relativně krátká (takže se všude vešla), růžová...

arrow
profile_image
phoeni_x
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

silikonové, gumové kartáčky a ještě takové ty plastové hřebínky (kdysi to byl hit, nevím jestli to vůbec ještě existuje) jsou dobré pro lidi, co mají krásné husté řasy. U mě to mělo za efekt, že se mi to řasové chmíříčko slepilo do tří pramenů a vypadala jsem jak klaun.

Právě jsem měnila druh řasenky, každá je jiná a na každou si musíme zvyknout. Takže nikdy nevyhazujte řasenku po prvním použití (pokud se tedy nejedná o ty výše popsané ) . Sama jsem se přesvědčila, a jsem ráda, že jsem ji zkoušela dál. Ted mi přijde jako nejlepší na světě.

tak jsem vyzkoušela výše uvedené řasenky jednu po druhé a tady jsou slíbené recenze:

1.místo-Loreal-CIL ARCHITECTE..-(nejvíc a nejrychleji prodlužuje,zahuštuje,výborný hustý kartáček,,odděluje řasy)
2.Max Factor-FALSH LASH EFFECT-(to samé jak u č.1 výborný kartáček,prodlužuje o něco méně ,zahuštuje skvěle..)
3.Max Factor-2000 CALORIE-taky moc dobrá řasenka, zahuštuje ,prodlužuje,..
4.Dermacol-Starchoice mascara-tak tohle je naprostý propadák,neudělá s řasy vůbec nic ani po x vrstvách...vyhozené peníze..jediné co je na ní dobré je kartáček nebo( štěteček jak kdo chce)......
jediné co mají všechny tyto" nevoděodolné"! řasenky společné je ,že drží na řasách jak přibyté...takže pokud jste zvyklé řasenku tzv jen odrolit..s těmito se vám to moc nepodaří
stupeň "černoty" mají všechny bych řekla stejný...

výsledné doporučení..-s klidným svědomím můžu říct, že ty lepší řasenky určité kvality už dělají všechny s řasami to samé..takže chybu neuděláte...za mě zvítězila jednoznačně ale -
Loreal-CIL ARCHITECTE..!...rychle zahustí a prodlouží už po pár tazích,,řasy přitom ale krásně odděluje a je rychle vidět její efekt..navíc se bezva drží její rukojet v ruce,je příjemně tvarovaná i délka celého štětečku je super do ruky...vřele tuto řasenku doporučuji!

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Maria
...tu Colistar mám také a je fakt dobrá....uvidím jak dlouho vydrží.
janis

na Rimmel i Maybelline řasenky jsem se dívala ale žádná mi nepadla do oka..ty štětečky mi připadaly málo husté..nebo ne tak husté jako u značky Max factor nebo Loreal..ikdyž vím ,že firma Maybelline je vlastně také Loreal..

nejlepší štěteček má podle mě tato řasenka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené