arrow
profile_image
Zuzkav
od 10. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím, je zajímavé to tady číst, holky nehádejte se. Přispěji svou troškou do mlýna. Byla jsem 5x na liposukci ultrazvukem, jsem téměř v půlce, mám zaplacený program L1. držím i zdravou stravu, ne úplně dietu, ale snažím to kombinovat, jak zde některá psala. Váha šla o dvě kila dolů, zhubla mi stehna, přes bříško trošku. Měla jsem 69 kilo při 160 cm, nyní mám 66,8 - 67,2. Piju jak duha, to je to nejhorší - aspoň pro mne. Znatelný úbytek slibují až za půlkou programu. jsem spokojená i za to, lymfodrenáž je rozhodně bomba, cítím nohy tak o 10 kilo lehčí. Budu vás informovat, zdravím.

arrow
profile_image
Ivetta
od 3. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také jsem na tom byla,stálo mne to 20000 v dermatolog.centru ,Praha 8, a úbytek? Možná jeden cm v pase? NO uplně k ničemu....za měsíc jsem už ani ten 1 cm neměla Uplně je mi blivno z toho,jak jsem nalítla.

9. 2. 2009 10:27:59 - Připojeno během spojování:
Neinvazivní liposukce

Zdravím , před vánocemi jsem byla na neinvazivní liposukci. Pokud by někdo rád si popovídal o této metodě, budu ráda a povím své zážitky a super !ubytky!

Já myslím, že když nám popíšete neinvazivní liposukci, kterou co jste podstoupila, podrobněji, najdete mnohem více čtenářů (čtenářek). A to jak mezi registrovanými uživateli, tak mezi čtenáři, kterých je několikanásobně více.

Například vůbec nevíme, jakou metodu jste podstoupila. Neinvazivních liposukcí je vícero... Tak pište, pište!

metodu , kterou jsem podstoupila je přesněji tato...

Neinvazivní liposukce je bezbolestné odstranění tukových vrstev a celulitidy bez chirurgického zásahu
- některé technologie způsobují odstranění tuku z buněk například jeho rozpuštěním
- jiné technologie přímo destruují (ničí) tukové buňky,nejzajímavějším v této oblasti je využití Nízkofrekvenčního ultrazvuku.

Ubytek jsem viděla hned po zákroku, byly to 3 cm v obvodu pasu. Tam jsem taky chtěla. postupně během měsíce a něco, bříško rapidně kleslo. není to ještě sice ono, ale opravdu ten ubytek tukových buněk je viditelný. Dnes mám 7cm z obvodu pasu......
Myslím, že je to opravdu fajn metoda, pro ty co nemají nějak extra tuky v oblastech , kterým chtějí malinko pomoci....dá se to provádět na jakoukoliv problémovou část těla...dobrý strat pro ty co uvažují o klasiké operativní upravě..

lenjaa
vůbec jsi neodpověděla na otázku co ti kladl Vodička a to jakou neinvazivní lipo jsi podstoupila, je jich totiž více (ultrazvukovou, laserovou (smart lipo), ..). Obecně neznám nikoho komu by to pomohlo (a to jsem sbírala info asi 3roky), takže se docela divím, že jsi tak nadšená.

lenjaa
Dnes mám 7cm z obvodu pasu......
Myslím, že je to opravdu fajn metoda, pro ty co nemají nějak extra tuky v oblastech
7cm je sakra hodně, takže to co píšeš si docela protiřečí.

Metoda je to ta ultrazvuková...je to napsané že je to za využití Nízkofrekvečního ultrazvuku.... a ohledně protiřečení.....když mrknete na mou fotku nejsem nějak moc tlustá. jen jsem měla problém v oblasti bříška, přemýšlela jsem o operaci, ale pak jsem zkusila tuto matodu...než začnu řezat... ten ubytek byl hned ty 3 cm...dle mého voda... nic jiného..pak se drží tři dny dieta...bez cukru a tuku a pít hodně.... ano a když jsem to dodržovala až do ted tak mám opravdu 7 cm v pase dolů...myslím si, že tomu hodně ta metoda pomohla..samozřejmě se držím pořád... nakoplo mě to.. dodržuji pitný režim nejím pečivo, tučné jídla..jím střídmě to jsem dfělal ostatně vždycky, ale prostě bříško nešlo dolů....

lenjaa
Obecně neznám nikoho komu by to pomohlo (a to jsem sbírala info asi 3roky), takže se docela divím, že jsi tak nadšená.
já taky vyzkoušela kde co, od různých zábalů a ani nevím jak se to všechno jmenovalo, zázračné mastičky atd.... ale prostě ten ubytek tam je...nevěřím na to, že kdybych si tam lehla a nechala se projet nějakým " ultrazvukem" že a do týdne budu štíhlá jako proutek.. chápu, že tuky pokud je nevysaju nebo neuřežu samy nezmizí...je třeba vhodně jíst a hýbat se....ale, napsala jsem tuhle zkušenost..jestli k tomu tato metoda pomohla či ne , to je opravdu sporné... chci tuto metodu absolvovat ještě jednou a uvidím...

lenjaa
no já myslím, že kdyby jsi držela tuto dietu i bez této metody by jsi v psae těch 7 cm dala, nemyslíš? To stejné už mi psala dřív i jiná holka, že nakonec pochopila, že to bylo dietou. V tom je rozdíl od liposukce, tam nemusíš dietu držet a tuk prostě zmizí a to napořád (tady se jen vylije tuková buňka a může se zase časem začít plnit).

arrow
profile_image
24ka
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Martina8
Marti, prosím Tě, zajímalo by mě, kde jsi na tom byla, celkem o tom přemýšlím... Děkuju

arrow
profile_image
Deca
od 30. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No je pravda že je lepší se zažrat do nějakého sportu a díky tomu si vytvarovat postavu... ale zas někteří lidi jsou na tom fakt bídně... a je to pro ně největší problém v životě...tak proč to neskusit??

Ivetta
jo jo, to je podle mne ten trik, odsají hlavně vodu, někdo tady psal, že pije jak duha, tzn. že po měsíci se cítiš jako předtím a nevidíš žádnou změnu. Za to během toho měsíce ti to přijde jako super metoda. Myslim, že pokud jě někdo štíhlý a nelíbí se mu nějaká partie, může mít pocit, že to funguje, ale pokud je někdo silnější, bude akorát nešťastný.

Martina8
pokud budou jíst jako předtím - pokud buňku odsaješ, je údajně velmi těžké buňku znovu vykrmit, tzn. je lepší držet dobrý stravovací režim, ale nemusíš držet diety a výsledek je zřejmý, pokud ne esteticky, tzn. problémy s kůží, že se ještě může zhoršit, tak určitě o několik velikostí míň např. u kalhot. Jsem toho příkladem
a k těm kamenům mě napadá ano, ale jak jdou z těla ven? a jak by měl jít tuk? přes lymfatcký systém těžko a vyčůrat ho?

Ahoj holky predem bych chela napsat, že dříve jsem přispívala pod nickem JAJAJA, koukám,že vše co jsem napsala, jste buď nečetly nebo přepsaly uplně jinak, než jsem uvedla.(např. každý doktor si brání svoje-vždyť jsem jasně napsala, že mi říkali 2 doktoří,kteří provádí oboje, že ultrazvukova není dobra, navíc jsem psala i o lypolýze-to je uplně na nic)
Od té doby co jsem psala jsem byla na liposukci ultrazvukem cool lipo(nešla bych na ni, ale měla jsem ji zdarma,tak jsem ji chtěla zkusit ať vím co haním.
A opravdu byla jsem na podbřišku- metoda cool lipo, odebrano tragických 200ml(a to ještě nemuselo být celé jen tuk), po půl roce, žádná změna. Ani o píď a to jsem skutečně štíhlá a pod pupkem jsem měla jen malý dobře ohraničený špek. Kdo chce ať si za to utrácí, ale ten kmdo chce skutečně něčeho dosáhnout, tak jděte raději na tum.lipo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené