Reaguji na fru:
jojo, super článek
https://www.omlazeni.cz/clanky/neinvazivni-liposukc e-kavitace-podvod-nebo-podvudek.html

arrow
profile_image
vilma pilna
od 6. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

nechala jsem se nachytat na reklamní hlášku: viditelné výsledky již po prvním zákroku! prostě jsem byla blbá. samozřejmě, že to k ničemu nebylo. ultrazvuková liposukce podbradku na Petra clinic. malinké místo zákroku, kde by výsledky skutečně musely být viditelné. 3x3000,- a výsledek nula! nechtěla jsem se nechat takhle oškubat, proto jsem naléhala na osobní schůzku s paní Petrou. je to okouzlující osoba, pokud ve vás cítí nosiče peněz. snažila se mě přesvědčit, že jsem udělala dietní chybu, jinak to každému skvěle funguje. tisíce děkovných dopisů... když jsem poukazovala na klamavou reklamu - výsledky po první kůře - a chtěla, aby mi za poctivé peníze poskytla slibované výsledky, řekla, že se se mnou nebude bavit a zavolá ochranku! její manžel ji umravnil a mluvil se mnou pak jen on. ona jen vykřikovala zpoza počítače a byly to samé invektivy. je to typický příklad, že zdání klame. podnikatelka bez skrupulí. pán pochopil, o co jde a slíbil, že mi poskytnou jakousi kompenzaci. jasně jsem řekla, že trvám na oboustranném dodržení smlouvy, tedy moje peníze a jejich zaručené viditelné výsledky. a jejich návrh? že mi dají jistou malou slevu na další 3 zákroky. takže nic. měli mě za totální idiotku, když čekali, že jim odevzdám další peníze za to, co nefunguje. takže vás chci varovat - nebuďte tak pitomé jako já a na Petra clinic rychle zapomeňte.

Nemá s plastickou chirurgií a liposukcí nic společného (krom zavádějícího názvu). Proto přesunuto do "Dermatologie ostatní". Viz také:

Neinvazivní liposukce - podvod nebo jen podvůdek?

a

MUDr. Otakar Lucák v pořadu Sama doma z 29.10. 2010 potvrzuje, že na základě německých studií lze prohlásit, že kavitace prováděné v kosmetických salonech jsou čistý podvod a nemají jakýkoliv účinek.

arrow
profile_image
Kocicanda
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, já jsem byla na neinvazivní liposukci v ČB. Nemůžu si stěžovat, jsem spokojená!Výsledky se dostavují i nyní a je tam i příjemná atmosféra.

arrow
profile_image
janajanajanaj
od 23. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,

cca před 8 lety (jako 15ti letá) jsem prodělala epileptický záchvat, od té doby jsem jej neměla.
Proč není liposukce vhodná pro epileptiky? Jelikož jsem již delší dobu bez potíží, ráda bych jí podstoupila na druhou stranu není dobré pokoušet své zdraví... neznáte detailnější názory odborníků? Jana

arrow
profile_image
Kocicanda
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná by bylo nejlepší navštívit lékaře a udělat si testy. Pokud by bylo vše ok, tak pak bych si vyhlídla nějaký salon a poptala se ještě přímo tam?! Myslím si, že pokud by se dostavil záchvat znova při té kavitaci, tak by to mohlo být kvůli tomu, jak jste v těch kalhotách - lymfodrenáž a vyvíjí se tlak od nohou a směřuje to nahoru, lymfa se vám dá do pohybu a vše začne pracovat správně, koluje to i do srdce atd... navíc se může stát, že se vám zvedne hladina cholesterolu, krevní tlak apod... Proto manuální lymfodrenáž musí dělat opravdový profík s certifikátem a zkušenostma, protože stačí malý špatný hmat a je po... Takto nějak podobně mi to vysvětloval brácha, kterýho to zajímá... Takže bych asi doporučila toho lékaře?! Hodně štěstí!

arrow
profile_image
brnenskapanicka
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Koukám, jak tu funguje lobby chirurgů soukromých klinik. Přístroje na neinvazivní liposukci jsou jim hodně trnem v oku. Vemte si to, kolik ten zákrok stál před cca 2-3 roky, když si vezmeme inflaci, růst cen režií, tak rozhodně konkurenční boj (prostředí není tak velké), tak proč ty ceny jsou najednou sotva poloviční... Doktoři se prostě snaží dostat i do zákonu ČR i zákaz těchto strojů, protože prostě soukromým klinikám berou hodně "kšefty". A plno našich nemocnic se státním podílem už nabízí i tyto zákroky. Nikde se taky nepíšou zdravotní problémy po klasických zákrocích liposukce - játra, imunita atd.. Neprosazuju ani to a ani to, ale prostě každý si to může vyzkoušet sám a pak si udělat obrázek. Samozřejmě v salonech, kde se nepracuje s přístroji NONAME z Číny. Asi tak...

arrow
profile_image
Kocicanda
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chirurgům dle mého názoru je trnem v oku celková kavitace. Máte pravdu s tím, že klasická liposukce je teď levnější než kdysi bývala.... Já jak jsem byla v to budějovickém salonu, tak tam mě na vše upozornili, vyplnila jsem i zdravotní dotazník, což je určitě dobře, oni mají jistotu, že jsem v pořádku! Co se týká klasické lipky, tak tam je to navíc bolestivé a dlouho se dáváte dohromady... Vždy je vše o názoru a jak se tomu každý postaví, každý jsme originál, takže já říkám, že na mě to působí a jsou lidé na které ne.

Zdravím...já si rozhodně myslím, že to blábol není. Blbost je spíš označení lipsukce (protože se nejedná o žádné odsávání). Nemůžete čekat, že po prvním sezení budou zázraky, rozhodně jak píšou (po třech je vidět už výsledek větší)...a je to dlouhodobější hubnutí. Taky záleží, jak zrovna vypadáte a jakéé čekáte výsledky, pokud jsme se sebou spokojená a chcete jen nějaké drobnější úpravy, tak bych ji doporučovala. Pokud jste silnější, tak to chce více než jedno sezení a makat.Kdo je už obézní nebo má silnou nadváhu, tak liposukce (odsávání tuku) je na místě.
Chodili jste někdo na lymfodrenáže?....po každé "liposukci" je lymfodrenáž a slouží k lepšímu odplavení těch škodlivin, rozpuštěného tuku, atd. z těla ven, v podstatě odvodňuje a nikdo není odvodněný za jeden den, ale trvá to a když si po takové "liposukci" nedáte hned hamburger, ale trochu se plácnete po rukách a dáte si něco zdravějšího, tak to určitě bude fungovat. Základem je vůbec pitný režim ("za normálních teplotních podmínek nejméně 0,5 litru (maximálně 0,7 litru) na každých (i načatých) 15 kg hmotnosti ? 70kilový člověk: 70 : 15 = 4,7 x 0,5 = 2,3 litru ? zjednodušeně: 70 : 30 = 2,3 litru"
) a trocha pohybu, stačí ob den půl hoďky něco dělat intenzivně (běh, posilování, sport).
Na kavitaci se sama chystám, tak uvidím jaké budou výsledky.

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za mě říkám, že kavi funguje..

arrow
profile_image
Kocicanda
od 15. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No jasně že se to nejmenuje přímo liposukce, přesnější název je lipolýza. Já také můžu říct s čistým svědomím, že to funguje, byla jsem už 3x a výsledky už mám, ale samozřejmě úprava jídelníčku je na místě. Bez toho to prostě nejde!! tak hubnutí zdar, holky!

arrow
profile_image
rose
od 16. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všechny zdravím, skoro před třemy týdny 3.5.11 jsem podstoupila liposukci ultrazvukem a zvětšení prsou a dělali mi to vše na ráz pod celkovou anestezií. A probíhá to jako u normální liposukce, také mě vysávali kanylou která asi vydávala nějaký ultrazvukový vlny ničící tu tukovou tkáň či co(stále to nechápu,jak to vůbec může fungovat,ale funguje a hned po operaci jsem viděla výsledky, ted jsem po 3týdnech od operace stále taková celá opuchlá, ale modřiny už pomalu mizí, mažu se jen normalním tělovým krémem a válečkuju se každý den chvíli a zbývá mi jen čekat než zplasknu a za 3týdny jdu na poslední kontrolu, kde uvidím snad už celkový výsledek liposukce a jinak to moc nebolí jen svědí a mám ty boky tak trochu umrtvený a to je prý normální od MUDr. Urbana mi bylo řečeno,že ultrazvuková liposukce je prý k tělu nejšetrnější a účinná,ale nevim jak je to s těma rádoby ultrazvukovýma liposukcema na které musíte jít cca 10x lézt do těch přístrojů atd.aby jste viděli výsledky, na něco podobného jsem kdysi byla a neviděla jsem vůůůbec nic, tak jsem to nahradila plastickou operací ta je stoprocentní hezký den všem

arrow
profile_image
blondy
od 18. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, i já bych ráda přispěla do diskuze svými zkušenostmi s ultrazvukovou kavitací. Byla jsem dvakrát na 40 minut + 20 minut lymfodrenáže. Jsem holka tak akorát, trošku buclatá, ale opravdu mě trápí bříško. Celulititu jsem měla fakt málo. Ještě bych ráda podotkla, že jím relativně zdravě a cvičím 2-3x týdně. Byla jsem 2x na bříšku - a nic - úbytek ani jeden centimetr a ani nic nebylo znát. Celulitida se zlepšila, ale to je lymfodrenáží. Kamarádky byly také (v jiném studiu) a úbytek taky žádný. Za mě tedy ne - vyhozené peníze!

arrow
profile_image
Martina219
od 19. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Veškeré procedury tohoto tipu, ať už liposukce ultrazvukem či zmražením jsou na dvě věci.Oboje jsem několikrát vyzkoušela a efekt žádný!!Nejlépe se mi osvědčilo cvičit, cvičit a správně jíst.

arrow
profile_image
michaelabr
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem také podstoupila liposukci ultrazvukem. Sice jsem neubrala na váze, ale trochu v objemu. Byla to krása i za těch pár centimetrů. Vím, ale, že některým kamarádkám to nepomohlo. Asi záleží na tělu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené