arrow
profile_image
Léto
od 31. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na linsdaylohan:
Byla jsem výsledkem velmi překvapena. Mé problémové partie po zadkem zmizely a mám hezčí nohy, než jsem kdy v mládí měla. Byla jsem u Dariny Kopalové v Bodyform v Jablonci nad Nisou a jezdím pravidelně jednou za pár měsíců. Jednou jsem to zkoušela i v Praze ze Slevomatu a výsledek byl nic. Záleží na přístroji, ten z Bodyformu mi kuži perfektně vyžehlil a tuk rozbil. Fakt to funguje.

arrow
profile_image
Alinka30
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na polimer: Souhlasím s polimerem. taky sem byla na leaseru v pardubicích na třídě míru, a přístup supr, zhubnula jsem po třech ošetřeních asi o 7 čísel přes zadek. Je teda fakt, že sem po tom šla cvičit, jak mi doporučili, aby se to ze mě vyplavilo, a dokonce mě to docela bavilo po dlouhé době. ted prej dokonce jsou nějaký duální lipolaser , což je prý ještě mnohem lepší, ale to asi jenom prodávaj. kazdopádně se zas objednám, at trochu uberu do plavek, tak jestli už ho budou provozovat, tak to zkusím a dám vědět, jak to dopadlo.

arrow
profile_image
Nikča2
od 28. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Když čtu ty rozporuplné názory na liposukci ultrazvukem, tak asi opravdu hrozně záleží, kde si to člověk nechá dělat. Mě ultrazvuková liposukce pomohla získat hezčí tvary, ale souhlasím s tím jak některá z vás psala že liposukce není všelék a je potřeba ji brát jen jako doplněk k zdravému a aktivnímu životu. Za sebe můžu doporučit přístroj Vaser lipo v kombinaci se zdravým jídlem a sportem

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,
můžeš mi prosím napsat kde jsi byla na Vaser lipo a který doktor operaci prováděl?
Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené