Ahoj holky,včera jsem byla na prodlužku,(doporučení sestry,která je má moc krásné) měla jsem sebou svoje vlasy,30cm a povídám tý paní,že mám jemný vlasy po porodu apod. Měla jsem jich sebou 55 a ona řekla,že to bude stačit a že dopředu to dát nemůže,že jich tam mám málo,svých. Ptá se mě : "A chcete to i prodloužit?" (tak né asi ty koz o,když jdu na prodloužení) odp. : "Ano,byla bych ráda,kdyby se to nemuselo moc stříhat a bylo to dlouhé." celou dobu nemluvila,byla taková divná,půl hoďky to nasazovala(ring) a půl hoďky (!) stříhala. Pak skončila,dala ty vlasy dopředu a "No tak je to takhle kratší.." sem čuměla jak blázen jako kde sou ty vlasy co jsem donesla..? Nějak to ostříhala a ve finále mám vepředu stejný a vzadu tak o 10cm delší. Já byla jak opařená a zmohla se jen na "hmm" a "nashledanou" . Mamka mi řekla,že to není žádný prodloužení,ona o tom nevěděla,že jdu a myslela,že to mám vyfoukaný a že narostly.. Já se strašně nerada hádám,ale teď mi dochází,jak mě to strašně mrzí,ještě ty peníze,že jo.. Je mi blbý ji to říct..ALE co mám dělat? Poraďte.

Tohle se nedá posoudíi ,dej si do alba fotku před a po

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě bych to řešila hned na místě a kdybych nebyla spokojená určitě bych jí nezaplatila peníze -(než budu spokojená.)
Pokud bude pani na urovni přizná chybu a předělá chyby co způsobila, pokud to bude někdo kdo nic neřeší budeš asi bez úspěchu.

arrow
profile_image
taparka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechápu , jak paní " kadeřnice" mohla prodloužené vlasy stříhat! Tedy ve předu se to sestříhat musí, nebo by mělo...aby vlasy zapadaly do sebe a hlavně vypadalo to přirozeně...Já když jsem byla poprvé na prodlužku, tak mi sestřihala jen přední prameny a to opravdu jen o pár cm....Možná si ji to měla říct hned když jsi to viděla, ale určitě bych tam zašla co nejdříve a hádala bych se! Přece jen to nestojí pár kaček ....Hodně štěstí!!

arrow
profile_image
vvanilka
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky bych to řešila asi hned na místě jak se znám ale myslím že si jí zaplatila za odvedenou práci která nebyla kvalitní tak to jdi pořešit

Reklamovat se dnes dá už všechno,ale na místě jsi to určitě řešit měla,protože teď ti to už uznat nemusí.Zaplatila jsi a a ještě pěkně poděkovala.Držím pěstičky,ale aspoň to zkus a nenech si to líbit.

Ano, dá se reklamovat prodloužení vlasů. Mně se vždy kadeřnice ptala, jestli mi do těch vlasů může zasáhnout nůžkama. Buď jsem jí to zakázala a nic mi nestřihla. Nebo jsem se zeptala, co přesně bude dělat a pokud šlo o takový zásah, aby ty prodloužené splynuly s mými, tak jsem to dovolila a celou dobu sledovala, příp. ji zastavila.
Ale je opravdu škoda, žes to neřešila hned na místě.

Já vím,že měla,ale já sem strašnej posera a byla jsem v takovým šoku,že jsem se na nic nezmohla. Třeba to je tím,že jsem si přinesla málo pramenů a mám je víceméně vzadu , ale to mohla říct,vysvětlit mi to a ne jen,že upraví ten schod po mikádu a že vepředu mám jemný vlasy a bylo by to vidět. To bylo jediný,co mi za celou dobu vysvětlila,jinak jenom mlčela. To by podle mě taky profík neměl.

Cituji HelliDior: To bylo jediný,co mi za celou dobu vysvětlila,jinak jenom mlčela. To by podle mě taky profík neměl.

No asi neměl,ale paní asi nepředpokládala,že o prodloužení nic nevíš.Donesla jsi si málo pramenů(to je tak na prohuštění) a tím pádem ti vlastně ta délka neschovala přechod od tvých vlasů.
Je to škoda,že ti vlasy ostříhala,ale to myslím reklamovat nejde....budete tvrdit každá své.Reklamovat techniky přidělání a tak lze bez problémů.

Laky
Tak já od ní nepotřebovala info o česání,mytí apod. Ale přece mi měla vysvětlit,proč to stříhá tak a tak,proč to nejde udělat dlouhý,že je to jen na zahuštění a né,když jsem řekla,že to chci dlouhý..

HelliDior
ještě dnes pokud je to možný za ní dojdi a řekni jí to.Uvidíš jak se k tomu postaví a také jí řekni,že na tobě ani vlastní mamka nepoznala,že máš delší vlásky a za ty peníze by jsi chtěla,aby tam něco bylo.

Cituji HelliDior: přece mi měla vysvětlit,proč to stříhá

Měla ti říct hlavně o kolik to to ustříhne a jestli to tak chceš.
Je to hloupá situace,ale vlasy jsou už ustřžený a pochybuju,že ti kadeřnice koupí nový
Někdy fakt člověk narazí na divný přístup.
Přeci jsi musela vidět kolik stříhá.

neviděla,tak ona to hlavně brala efilačkama,tak mě nenapadlo,že to bude ve finále tolik..
Ty jo,já nevím,jestli tam mám jít,já sem takovej srab kdybych jí to řekla hned tak OK,ale takhle mi to je blbý.

Já sem myslela,že mi dá třeba slevu na nový našití bo tak,pokud to uzná..
Segra jak to viděla,tak byla v šoku a přitom s ní byla vždycky spokojená..

HelliDior
tak neváhej vždyť za zkoušku nic nedáš buď to vyjde a opraví ti to a nbo ne.Nic jiného se nestane.Seber odvahu a běž taky mě to vytočilo,když už se k něčemu rozhodnu tak chci,aby finální výsledek stál za to.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji HelliDior: Ty jo,já nevím,jestli tam mám jít,já sem takovej srab kdybych jí to řekla hned tak OK,ale takhle mi to je blbý.

Jasně,měla si reagovat hned,když sis tam toho všimla,já teda kadeřnici do toho co mi dělá na hlavě vidím a mluvím,ale myslím,že za zeptání nic nedáš,šla bych tam,i když nemusí chybu teď přiznat,jelikož vlastně asi žádnou v jejích očích neudělala,protože si vlastně jakoby spokojeně beze slova odešla.
Zkus tam jít,třeba bude milá vše bude nějak řešit,to nikdo z nás neví

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené