arrow
profile_image
Dexi
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak abych se taky vyjádřila. Zakladatelka tady ze sebe dělá tak akorát krávu. Jistě, chybu udělá každý, ale to sebelitování, především však to OMLOUVÁNÍ toho zmetka... Promiň, většina uživatelek tyhle kecy o charakteru nežere. Je ti tu vytýkáno, že nemáš vychování, tam bych oko přimhouřila, podle mého už jsi do něj musela být zakoukaná, když ti bylo jedno, že mu děláš matraci, to se stane. A evidentně do něj jsi zakoukaná pořád, když máš žaludek na to jeho chování omlouvat a považovat ho za normální. Takže já bych ti vytkla především to, jakýho tady ze sebe děláš blbečka, pak taky jakýho blbečka děláš před ním a ve finále také to, že už nepohrdneš ani takovým "zastáním se", jako je od luciecz, která je nechutná jakbysmet.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lusinda: A víš co ještě nechápu?Že se tím tady ty holky chlubí (myslím Luciecz).Spát jim v peřinách, používat jejich kosmetiku, prošmejdit jim věci..

to už bych spíš viděla, jako nějakou úchylku

arrow
Neprodává v Bazaru

Natalia7, hele něco jinýho je vyspat se s chlapem o kterým nevíš, že má babu...Ale pokud tě pozve na sex k sobě dom, ty tam zjistíš, že má holku se kterou bydlí! a vlezeš do její postele, tak to je mazec...Já bych do cizího povlečení nestrčila ani malíček (jo, jsem vadná, ale štítila bych se) natož se tam svlíkat.
Na tvou otázku - bojovat nemá cenu, je to svinka, která ti sama ,řekla, že se s holkou nerozejde, tak za co bojovat? A zásadovost si teda představuju jinak...

Luciecz, ty jsi asi morálně trošku na dně, protože zkoušet si krémy a parfémy paní bytu chce asi nemít žaludek...

Kdybych se zabouchla do zadanýho a neměla sílu to vydržet, tak ybch se aspon scházela v hotelu!

Holky, trochu OT, ale říkám si, jaká by byla paráda kdyby se k sobě takhle holky chovaly a nedělaly si tyhle hnusy. V prvním vážným vztahu jsem byla docela dlooouho za deb.ilku a zkazila si o babách dojem. Je příjemnýzjistit, že jsou i hodný holky co myslí na oficiální přítelkyně

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jasné, že nemá smysl v tom pokračovat, tos asi pochopila sama. Přivedl si tě domů a ani se neobtěžoval tě upozornit, že je to společná domácnost s jeho přítelkyní To by mi bohatě stačilo k tomu, že tohodle fakt ne. A to ani do postele, ale já jsem na chlapy dost náročná, takže chápu, že někomu takovéto "levné a nekvalitní zboží" /tím myslím toho chlapa!/ stačí. Divím se, že jsi hned neodešla, je to dost ponižující situace /pro tebe/.

Jinak ona nevěra je sice častá, ale hodně záleží na tom, jak se kdo v takových situací chová. Člověk tím ukazuje svůj charakter, povahu a v neposlední řadě i inteligenci. Pokud si nevěrník tahá milenky do společné domácnosti, je to ignorant a bude podvádět i další "čekatelku", to je jasné A i kdybych ho chtěla jen na sex, tak takový buran by mě teda nevzrušoval. Co si o takovém muži myslet? Kdyby měl alespon kapku sociální inteligence zajistí pokoj na hotelu, aby měla milenka pohodlí a oficiální partnerka na nic nepřišla! Ale ani jedna z nich mu prostě za to nestojí.

Hrabání se v cizích věcech a soukromí - pokud se tímto ještě někdo "pochlubí" na netu!

arrow
profile_image
Luciecz
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji martinam: Jinak ona nevěra je sice častá, ale hodně záleží na tom, jak se kdo v takových situací chová. Člověk tím ukazuje svůj charakter, povahu a v neposlední řadě i inteligenci. Pokud si nevěrník tahá milenky do společné domácnosti, je to ignorant a bude podvádět i další "čekatelku", to je jasné A i kdybych ho chtěla jen na sex, tak takový buran by mě teda nevzrušoval. Co si o takovém muži myslet? Kdyby měl alespon kapku sociální inteligence zajistí pokoj na hotelu, aby měla milenka pohodlí a oficiální partnerka na nic nepřišla! Ale ani jedna z nich mu prostě za to nestoj

To nemá s inteligencí nic společného. A věř, že někoho může vzrušovat právě to, že je na takovém místě. Pak už záleží jen na něm, jestli pak pořádně uklidí a blondýnka nenajde na polštáři hnědé vlasy. A z pohledu milenky mám tedy větší pohodlí v bytě než v hotelu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Luciecz: Tak pozor, já si za to nikdy platit nenechala a nepřijímám ani žádné dary

No, jestli máš potom ze sebe lepší pocit...Ty jsi s nima nikdy nebyla na večeři? Na plese, někde na víkendu? Jestli se scházíte jenom kvůli sexu, tak zkrátka jsi příslušnice, která to ale dělá zadarmo...

Cituji annemarie: Cituji Luciecz: A jednou jsem díky kosmetice paní domácí objevila super krém

FUJ, FUJ, FUJ!!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Verča11: tak zkrátka jsi příslušnice, která to ale dělá zadarmo

služby do domu zdarma, oceňuju tu nezištnost

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Luciecz:
ale a nehoníš si tady trochu ego - jestli se tomu i u ženských tak říká ?

Cituji Luciecz: A z pohledu milenky mám tedy větší pohodlí v bytě než v hotelu.

no to je fakt úchylný

ale vlastně jak o tom přemýšlím, jdou tam zkoušet ty krémy, že?

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Verča11: Jestli se scházíte jenom kvůli sexu, tak zkrátka jsi příslušnice, která to ale dělá zadarmo...

Tak to si teda nemyslím. V případě Reaguji na Luciecz: , soudím tedy podle toho co psala, jde jen o sex. Ona nechce nikoho rozvádět, rozcházet, nechce rozbíjet rodinu atd. To, že spí se zadaným sice není extra morální, ale na druhou stranu - netahá z něj peníze, má ho jen na sex, nestrká kalhotky do gauče....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji martinam: Ona nechce nikoho rozvádět, rozcházet, nechce rozbíjet rodinu

proto je š.uká u nich doma.

arrow
profile_image
Luciecz
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím, že tohle prostě nepochopíte. Každá jsme nějaká. Jedna kosmetika taky nevyhovuje každému, mně nevyhovuje v současné době standardní typ vztahů. Klidně si mě mějte za děvku. Já si zas myslím svoje o slečnách, co si nechávají dělat nevkusná prsa velikost pět, spí s klukem, co potkají na diskotéce, kouří nebo mají dready.
Jsem sobecká a nevidím důvod myslet na paní domácí. A že nám přejete, ať se stane to samé? Ten chlap má krom nízkých pudů většinou i jiné důvody proč to dělá. A pravděpodobně by to stejně dlouho nevydrželo. A nejsem chudinka, co si musí chlapa udržet tak, že mu lže že bere prášky nebo je těhotná. (To se mi stalo s prvním chlapem, co mi tvrdil, že nikoho nemá, u nich v bytě jen to, že čeká až ona si najde bydlení, ještě na důkaz zmuchlal nějakou jejich společnou fotku a po dvou měsících, kdy už s ním opravdu nebyldela, přišel s tím, že mu volala, že je těhotná a neví co dělat. On jí už nechtěl a chtěl jí dát jen peníze na potrat, ale pak se od kamarádů dozvěděl, že si to celé jen vymyslela a snažila se s ním dát dohromady.)

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Luciecz: Pak už záleží jen na něm, jestli pak pořádně uklidí

No, chápu, že ho to může vzrušovat /že to dělá v posteli své ženy plus že vás může nachytat/, ale mě by to odrazovalo. Evokuje to ve mně, že mu ani tolik nevadí, že by na to manželka přišla /protože dle mě je velké riziko, že na to přijde, když to děláte v jejich posteli, bytě/ a tím pádem, že mu na ní ani nezáleží.

Cituji Luciecz: Jsem sobecká a nevidím důvod myslet na paní domácí.

to tě naprosto vystihuje, ale chlubit se tím, to chce odvahu...a necítíš v sobě trochu prázdno? vážně tě to dělá šťastnou a nic ti nechybí?

Cituji Luciecz: Já si zas myslím svoje o slečnách, co si nechávají dělat nevkusná prsa velikost pět, spí s klukem, co potkají na diskotéce, kouří nebo mají dready.

existují i normální obyčejný holky, ale to ti asi těžko vysvětlit ...naštěstí existujou i normální chlapi, kteří se nek**ví s holkama jako jsi ty

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené