Ginfizz

Záleží na tom, jestli opravdu moc toužíš odjet..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

budgie
sama vím, že když sem byla v NYC tak se mi o 100% zlepšila za ten měsíc angličtina a byla to fakt zkušenost a tohle je pro mě příležitost pro život, mít na diplomu, že sem byla semestr studovat na univerzite v Anglii je prostě úžasný... ale jeho hrozně moc miluju a trhalo by mi to srdce

Ginfizz

Tohle je opravdu hodně těžké rozhodování.. Já jsem taková, že když vím, že by mě něco trápilo, tak do toho nejdu, to bych o to vážně musela hodně stát, potom bych se překonala..

Někdo řekne, že je tvůj přítel sobec, ale já si myslím, že nechce, aby se pokazilo to, co je mezi váma, přirozeně se bojí a tím ti dokazuje, jak moc tě má rád..

Je to určitě skvělá příležitost, ale já bych volila vztah..ten můžeš mít na celej život.. Do Anglie můžeš odjet kdykoli..

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji budgie: můžeš odjet kdykoli

A jak asi, když se panáček naučí, že zavelí a nejde se ani do cvičení?

Maria

Nemyslím si, že by to od něj byl výraz nějakého rozkazování či zakazování..bojí se a tak zkouší udělat něco, aby zůstala.. to je můj názor..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Alca: P.S. neodpověděla jsi mi - přítel by jel anebo by nejel? Kdyby měl možnost.......

No on mi říkal, že má taky možnost jet na rok do Chorvatska a měl by tam pohodičku, ale chce být se mnou tak o tom ani nepřemýšli..

Cituji Vendy86: že tady nebude mít co dělat, je sobecké..

To je pravda, že tady nebude mít co dělat jsem přehlédla..to je sobecky řečený..

Ohledně vztahu..může vydržet a nemusí..pokud neodjede a vztah se časem rozpadne, tak bude litovat..

Studium zdarma je příležitost, to nepopírám..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Alca: Přesně, ve všem souhlas. Když přítel přišel s tím, že jede do zahraničí, tak první co mě napadlo bylo vymyslet, jak zůstat v kontaktu aby se nám oběma nestýskalo. Prostě nedovedu si představit říct: A co bych tu bez Tebe dělal nebo Ty mě stejně chceš podvést. To fakt ne........

Jde o to, že to není moj povinnost, já tam jet nemusím a on to bere asi jako zradu vůči němu, že tu s ním nechci být.. Ale osobně si myslím, že je to jen takový první rozmar, protože když řekneš půl roku, tak to je fakt dlouho..

Alca

Jak jsem psala výše, přehlédla jsem tohle..takže souhlas..tohle řekl blbě..

Alca

Je to dětinský, to je pravda..jakékoli zákazy a pokusy o ovlivňování taky nesnesu a dělám si pak schválně všechno po svým a mám z toho o to větší radost..ale i když to řekl takhle, tak musím přemýšlet nad tím, že to třeba řekl v tom návalu strachu, jestli mi rozumíš..

arrow
profile_image
pav001
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jééžiš, nelinčujte toho kluka tady tak, to byla prostě ta prvotní reakce, šok, předpokládám, že to není žádný "pošuk" to by s ním GinnFizz asi nebyla.
No podle toho co píše GinnFizz mi příjde, že jet ani nechce (pač chce být s ním). Tak proč to vlastně řešíš , když bez něj nechceš být ani týden, tak s ním buď.

arrow
profile_image
pav001
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když to řeknu zjednodušeně k čemu ti bude výstavní životopis, když budeš nešťastná a podle toho co píšeš budeš. Tenkrát na té vojně se také spousta vztahů ale i manželství totálně rozpadla.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

pav001
že nechci jet? já chci hrozně moc jet a už sem skoro rozhodnutá, že pojedu, ale prostě mě pořád tíží srdce z toho, jak se tu bude trápit

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když si vzpomenu, jak měl chudák slzy v očích, když sem jela na týden do Itálie lyžovat... je to možná tím, že jsme spolu každý den.. nevím. Asi ho na to budu postupně připravovat, ale bude to těžký.

arrow
profile_image
pav001
od 15. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ginfizz: Stačilo když sme se neviděli tejden a oba sme málem umřeli žalem

Cituji Ginfizz: ale jeho hrozně moc miluju a trhalo by mi to srdce

Podle tohodle mi to tak nepřišlo.
Ale teď zníš opravdu rozhodně, jestli to chceš strašně moc, tak jeď. Půl roku to vydržíte, navíc jestli to bude letní semestr může za tebou přijet a uděláte si fajn dovču.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené