1. . .78910
arrow
profile_image
Blanche-Neige
od 25. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

takže znova odjela bych.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A na jak dlouho do té ciziny jedeš, kam a za jakým učelem ? Já bych asi odjela, pokud nejedeš někam extra daleko, může Tě přijet navštívit případně Ty zase přijet sem. Záleží z jakého důvodu tam jedeš jestli kvůli škole,práci nebo kvůli něčemu jinému,ale rozhodně bych svůj naplánovaný odjezd nerušila kvůli chlapovi,kterého znáš jen pár dnů. Pokud máte spolu být tak zvládnete i tuhle Tvou cizinu.

arrow
profile_image
Klementina
od 18. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zabvicko myslím že se bojíš odjet a tak se chytáš každého stébla a sama si házíš klacky pod nohy. Prosím tě neřeš to teď, klidně odjeď když už to máš domluvené a čekají tě tam. Tvůj život odjezdem nekončí a třeba tvoje štěstí čeká právě v Madridu.

Znovu: Jeď! Po pár dnech ti bude připadat úžasný každý chlap, jestli to nevyjde nikdy si to neodpustíš a vrátit se snad můžeš vždycky? Když je vám dáno aby jste spolu byli, budete spolu i přes nějakou cizinu.
Co na to říká on? Ví že odjíždíš?

arrow
profile_image
Bajucha
od 18. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Záleží co do té ciziny jedeš dělat a na jak dlouho jedeš. Já bych odjela. Když zůstaneš a pokazí se to, tak by ses proklínala že jsi neodjela. Pokud o tebe ten chlap stojí, počká. Já když jsem měla přítele v ČR jezdila jsem každý léto na 2 měsíce do Francie a nevadilo nám to (nějak jsem si to zařídili, abychom si během toho léta i tak udělali týden společnou dovču). Teď mám přítele ve Francii, ale studuju v ČR a on čeká než tu zkončím, už 2 roky. A to jsme se znali sotva měsíc (opět přes léto), když jsme se rozhodli pro vztah na dálku. Zkus se ho zeptat co si o tom myslí on, to je taky docela důležité. Třeba to bohužel vůbec nevidí jak ty...

Jeď. Chlapů potkáš ještě spoustu A pokud je to ten pravý, tak na Tebe nezapomene a najde si Tě kdekoliv

arrow
profile_image
meggane
od 8. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje kamarádka se takhle seznamila pred odjezdem na Nový Zélend s jednim klukem a taky se jí moc odjet nechtělo. Nakonec odjela a v cizině pak strávila asi víc než rok, cestovala. S tim klukem v kontaktu vůbec nebyla, dokonce tam měla jinýho. Když se ale vrátila, tak ho náhodou potkala v tramvaji a od tý doby spolu chodí. V červnu se berou.
Teďka říká, že si jsou prostě souzení.

arrow
profile_image
zabvicka
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro upřesnění, momentálně jsem v Madridu, mám odjet do Francie pracovně zatím do Vánoc.
Reaguji na SmallDream: Ví a chce, abych zůstala.
Reaguji na Bajucha: Tím jsi mi docela otevřela oči, děkuju!!Reaguji na Lolla Pablo:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené