Smazat

Mám ho moc ráda, cítím ale že to není ten pravý.

S partnerem jsem už šest let, nevím ale jestli chci ve vztahu pokračovat. Mám ho moc ráda, ale cítím že to není ten pravý. Na druhou stranu se bojím že když se s ním rozejdu, tak toho budu litovat.

Prosím o vaše názory. Se svým přítelem chodím už víc jak šest let, mně je 24 a mu 29. On už by klidně založil rodinu, mně se do toho ale vůbec nechce. Připadám si na to ještě moc mladá a mám pocit že jsem ještě nic nezažila. Navíc nevím, jestli on je ten pravý. Mám pořád tendence zkusit ještě něco jiného. Vím že on mě moc miluje a chce se mnou být, také mi to často říká. Já mu už ale nedokážu říct, že ho miluju, jen to že ho mám ráda a to ho trápí. Moc mi na něm záleží, ale asi mi ve vztahu něco chybí. Nechce se mi s ním spát, asi mi ani moc neimponuje. Nemám tendence plánovat společnou budoucnost. Navíc mám pocit že se k sobě ani moc nehodíme. Já jsem spíš akční, pořád bych někam jezdila, něco vymýšlela, on je ale spíš pohodlný typ a nikdy nic nevymyslí. Tohle všechno mi jasně říká, že se s ním musím rozejít, když si to ale představím, je mi z toho hrozně smutno, vím že by mi moc chyběl a taky vím že by ho to hodně zranilo. A taky se bojím že se s ním rozejdu a pak už nikoho takového nepotkám a budu si to vyčítat. Mám ho fakt strašně moc ráda, jak se v takovém případě rozejít, nebo co dělat? Už takhle přemýšlím víc jak dva roky a pořád dokola a dokola...
 
arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže, čím to tedy začalo? 1.Přitahuje tě fyzicky? 2.Raduješ se ze společně stráveného času? 3.Pokud jsi akční, nemůžeš tuto svou stránku využít na akce a výlety s přáteli? 4. Cítíš k němu lásku a pocity štěstí, když se líbáte, objímáte atd.?

Pokud jsi na všechny 4 otázky odpověděla ne, tak to není pro vztah ok.
Navíc ty nejsi připravena na další životní krok ve vašem vztahu a to je založení rodiny a ty další věci potom, a on to má naopak. Z toho mi to přijde, že jdete v tom životě vedle sebe, ale každý sám po své cestičce.

A v takovém případě buď zajít to vyřešit do poradny nebo se zařídit, tak jak to cítíš nejvíc. Pokud tě s ním nepojí nic víc, než pěkné vzpomínky, ale už ne city a věci jako láska, vzrušení, porozumění, důvěra a pocit bezpečí s ním, tak váš vztah pravděpodobně z tvé strany zkrátka vyšuměl.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Budoucnosti se neboj, jsi mladá. Já jsem se ze stejných důvodů bála opustit pár předchozích vztahů a pak jsem se mlátila do hlavy, proč jsem to neudělala dřív. Vezmi to tak, že když ho teď pustíš k vodě, bude si moct najít někoho, kdo s ním tu společnou budoucnost plánovat bude. Teď to není útěcha, ale mysli nejen na sebe a svoje potřeby, ale i na to, že když k němu nejsi upřímná a nevidíš vaši budoucnost, ale přesto s ním jsi, okrádáš ho o možnost plánovat tu budoucnost s někým, kdo ho bude brát celého. Teď to možná nepochopí a ublížíš mu, ale za pár let ti možná poděkuje.

Už dva roky cítíš, že to není ten pravý a stále jsi s ním?
Nechápu.

Celkem si i protiřečíš.

Cituji akšíla: Mám ho fakt strašně moc ráda

Cituji akšíla: Nechce se mi s ním spát, asi mi ani moc neimponuje. Nemám tendence plánovat společnou budoucnost.

A v čem se tedy tvá láska projevuje?
Nemiluješ ho eroticky, abych tak řekla, ani zájmy nemáte stejné...
Myslím, že jde jen o zvyk, ale rozhodně ne o lásku. A to ani kamarádskou.

Je jasný, že je ti smutno z toho, že vztah končí.. ale oba jste mladí a oba si zasloužíte být s někým, s kým to je to to pravé ořechové...
Taky jsem udělala takovou chybu, s tím, že jsem o rozchodu uvažovala dýl než dva roky a teď? Beru ten zbytek jako zbytečně promrhaný čas v nefungujícím vztahu...

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sama víš, že to nemá smysl. Trápíš se ve vztahu, ve kterém nechceš být. Nejenže bráníš sobě si najít někoho lepšího, ale bráníš i přítelovi.
Jasně, že ti asi bude smutno, ale spíš po tom zvyku, že jsi s ním takovou dobu.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sasanka: bráníš sobě si najít někoho lepšího, ale bráníš i přítelovi

Přesně tak
Dlouhodobě nezadaný člověk má obavy začít něco nového, dlouhodobě zadaný má obavy ze samoty, je to sranda na tom světě. U Tebe to vypadá na tolik negativ, že snad ani nevěřím, že se teď ve svých 24ti letech ohlížíš na dva roky zmítání se v nespokojenosti, to je docela dlouhá doba... už jste se oba mohli těšit z nových zážitků. Vždyť jsi mladá, život nekončí!

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pochopila bych tě, kdyby vám to klapalo v posteli. Z takového vztahu - nevztahu se velice špatně odchází, i když rozum velí : "Pryč ! " ...
Ale co vás drží pohromadě i když mezi vámi erotické dusno dávno vyvanulo, to nechápu. Soucit ? Zvyk ? Na obojí jste oba ještě velmi, ale velmi mladí ... !

arrow
Neprodává v Bazaru

ahojky, to je jak kdybych to psala já, opravdu, uplně ve mě hrklo..kdyby sis chtěla popovídat na toto téma, tak mi klidně písni do zpráv řeším s pauzami už 2 roky rozchod, ale mám to takové jako ty. Nevím co s tím.. u mě je ještě problém, že nemám moc přátel, se kterýma bych se mohla scházet, chodit pít.. S přítelem máme jen společné přátele

 

Váš příspěvek

Mám ho moc ráda, cítím ale že to není ten pravý.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené