Smazat

Mám všechno a zároveň nic

Nemám s kým řešit své problémy a že jich mám dost.Hodně lidí řeší bezvýznamné věci a když víte,že musíte s takovými lidmi pracovat dost těžko najdete někoho kdo vám bude rozumět a vyslyší vás.

Ahoj,vím že to nebude asi moc zajímavé,ale stejně to napíšu.Jsem na tom teď psychicky docela špatně nemám moc z ničeho radost i když bych spíš měla mít.Končím střední školu je mi 18,dostala jsem na půl ůvazku práci.která mě baví(píšu články do časopisu) .Finančně jsem na tom také dobře jenže můj problém číslo 1 je že jsem nemocná skoro před rokem mi našli nádor na vaječníku,ale naštěstí ne nijak nebezpečný alespoň pro teď.Nemám moc kamarádů i když nevím proč lidé se se mnou rádi baví jsem extrovert a ráda si s lidmi bavím i já.Jenže já nejsem ten tip co se chce bavit o blbostech co většina mích vrstevníků řeší prostě já se na svět dneska dívám už dost jinak také se více bavím se staršími lidmi.Vlastně mám jen jednu kamarádku se,kterou můžu mluvit o všem ale nescházíme se moc často protože já studují v Praze a ona bydlí 30km odemě.Další věc je že se asi líbím jednomu klukovi se,kterým se potkávám.On je velice hodný podle chování a podle toho co o něm říkají ostatní,ale taky dost nesmělý a stydlivý.Já ani nevím jak bych se k němu měla případně chovat ,také jeho kamarád mi jednou říkal že ani nikdy s nikým nechodil a to mu je 24 ,je i docela pohledný.Říkám si že bych se k němu ani nehodila jsem prostě úplný opak a taky když by zjistil že jsem nemocná tak by se na mě taky díval jinak,i když vím že určité není sobecký a hlavně vůbec ne hloupý.Prostě chtěla jsem se jenom někam vypsat nemám o tom s kým mluvit a jsem z toho docela špatná....
 

Opaky se přitahují.
Určitě bych se, být tebou, případnému setkání s ním, nebránila.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nedej na sobě znát svou nejistotu a jdi do toho.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nepíšeš, jestli nějak vážně nemoc ovlivňuje tvůj běžný život. Podle tvých slov soudím, že je zatím vše alespoň v relativním pořádku, proto se tím nenech nijak omezovat, rozhodně ne pro vztahy. Že je ten kluk nesmělý není vůbec na škodu, právě naopak. Takoví lidé se velmi často dávají dohromady právě s extroverty. Ve vtahu je pak rovnováha, vzájemně se můžete doplňovat.

arrow
profile_image
lva
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je haluz s tou interpunkciou, sorry.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lva: Také jsem chtěla poznamenat, že takový psaný projev bych nečekala od někoho, kdo píše články do časopisu - a to nemluvím jen o interpunkci ale i pravopis je bídný.

Také mi přijde hodně divné, že máš nádor a doktoři řeknou - to je v pohodě, klidně si s tím choď - a dobrovolně čekají na to, až to v pohodě nebude. Nejedná se spíše o cystu? Nezveličuješ to trochu?

A abych nebyla úplně OT - každý je strůjcem svého štěstí. Nikdo Ti nic na stříbrném podnosu nedonese. Pokud se Ti líbí, tak do toho!! A hlavně se nelituj a nefňukej nad sebou. To spolehlivě odradí každého.

arrow
profile_image
Loraflora
od 11. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na LucieVip: Ne cysta v mém případě to bohužel není,je to nádor,ale naštěstí umístěný tak že zatím neškodí.Také je,ale na místě kde prozatím najde vyndat ,doktor mi řekl,že kdybych ted' souhlasila s operací je tu šance,že by se povedla tak na 65% a to není zrovna moc,takže ted' jen čekám.A ne nelituji se,ani nechci aby mě litoval někdo jiný,jen to prostě nemám komu říct.A za pravopis se omlouvám v poslední době jsem dost roztěkaná a někdy sama koukám jaké kraviny napíšu.

Reaguji na LucieVip: Bože holka, ty vážně umíš zvednou náladu a podpořit člověka. Tak holt jí není zrovna nejlíp, tak kašle na čárky ve větě. Myslím, že tím tu nikomu neškodí, a jestli ti tolik vadí, tak di učit prvňáky češtinu.
Nevím, proč by to s tím nádorem měla zveličovat, já mám také nález na DČ a jen mě sledují, a vím, že toto je běžný postup. Být tebou bych neodsuzovala lidi za to, že něco zveličují, když o tom nic nevíš

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na alexiik031:

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji alexiik031: Bože holka, ty vážně umíš zvednou náladu a podpořit člověka. Tak holt jí není zrovna nejlíp, tak kašle na čárky ve větě. Myslím, že tím tu nikomu neškodí, a jestli ti tolik vadí, tak di učit prvňáky češtinu.Nevím, proč by to s tím nádorem měla zveličovat, já mám také nález na DČ a jen mě sledují, a vím, že toto je běžný postup. Být tebou bych neodsuzovala lidi za to, že něco zveličují, když o tom nic nevíš

Hlavně že jsi zakladatelce poradila

Já nechci být rýpavá, ale v momentě, když někdo napíše, že má slušné příjmy z psaní článků a je schopen vyplodit toto - a nezlobte se na mě, zase v tak kritické situaci se nenachází - vzbuzuje to ve mě nedůvěru, že dost přibarvuje i to ostatní. A na rozdíl od Tebe, já svůj názor i k tématu napsala.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LucieVip: ano, ale sama píše, že se za pravopis omlouvá a je roztěkaná. Mně se také stává, že v nějaké neklidné náladě nebo rozpoložení píšu hrubky, nespisovně nebo nepíšu dobře interpunkci, i když normálně bych je nenapsala špatně. Tak opravdu bych se tím tady nějak zvlášť nezaobírala.

 

Váš příspěvek

Mám všechno a zároveň nic

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené