Smazat

Manžel mě zbil

Ahoj holky,
včera mě manžel po vzájemným nesmyslným pošťuchování zbil nebo spíš fyzicky napadl, nebylo to nic extrémního, spíš jen pár ran. Stalo se to poprvé a jsem z toho v šoku, nechci to nikde po rodině nebo kamarádech vykládat, ale potřebuju se někde svěřit. Zajímaly by mě vaše názory nebo třeba i zkušenosti, jestli se vám to už stalo, jaká je pravděpodobnost, že se to bude opakovat... Samozřejmě vnitřně vím, že je to špatně a že hodně z vás by navrhovalo rozchod, ale je tu někdo takový, kde jste to doma překonali? Napadla mě manželská poradna nebo tak něco, asi jsem blázen, ale nechci o něho přijít, protože jinak máme pěknej vztah už skoro 7 let, z toho 2 roky jako manželé. Vím, že to byl zkrat, ale je mi z toho smutno a bojím se, co bude dál.
Děkuju za všechny příspěvky.
 

mě se to teda nestalo...ale nebudu ti říkat zdrhéj, protože tohle asi slyšet nechceš jinak by ses už balila. Počkala bych asi jak se k tomu postaví on a pak začla o tom přemýšlet, určitě se svěř nejlepší kamarádce. Netuším co tak hrozného mezi váma proběhlo, aby se muselo tohle stát, ale ač někdy baba si myslí, že k tomu nedala příčinu dokažou být baby hodně provokativní...mám zkušenost od jinud, že jsem se až divila, že ji ten chlap nezmlátil už dříve....samozřejmě tohle se ale stávat nemá a nesmí. Ale neměla by jsi to zase nechat jen tak...protože se může stát, že když si uvědomí, že mu to jednou prošlo může si příště říct to samé. Možná bych třeba na noc nebo déle odešla ke kamarádce nebo k rodičům, aby věděl že jsi vážně naštvaná...teda asi spíše zklamaná a zmatená. Víš, ale pokud se to stane víckrát asi bych odešla....

Cituji Adriana4: je tu někdo takový, kde jste to doma překonali?

Ano. Je zde spoustu žen, které toho násilníka opustili dřív než jim začal lámat ruce například a určitě se cítí duševně i fyzicky mnohem lépe Pokud muž jednou začne s hrubým chováním už nepřestane. Bude jen slibovat. Věř tomu, že pokud si to necháš líbit udělá z tebe totální trosku a ty si jen budeš v hlavě říkat: uvnitř je určitě ten starý on jakého jsem ho potkala. A on už není.

Cituji Adriana4: apadla mě manželská poradna

Na to se ti chlap většinou vykašle. Je to pro něj potupa..

Pokud nechceš dělat ještě nějaké závěry, tak mu řekni, že pokud se to bude opakovat balíš si kufry a jdeš. Doufám, že máš nějaké peníze na straně a nejsi na něm finančně závislá hodně štěstí.

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Peta
Potom se přiznal, že se mi bál i styděl přijít na oči.
Mamince nee - má jen mě a nechci, aby se tím trápila. A navíc nikdy s mužem ani nebydlela, byli jsme sami, takže teď mám víc zkušeností než ona.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My včera taky měli docela brutal hádku, vidím, že snad nějaké špatné seskupení hvězd .. ..

Každopádně .. pokud to bylo více ran, jak ty říkáš a ještě kvůli hovadině - uteč - udělá to znovu! Na 100% .. věř mi ..

Cituji Lulča: dokažou být baby hodně provokativní...mám zkušenost od jinud, že jsem se až divila, že ji ten chlap nezmlátil už dříve....

Nikdo. Nikdy nemá právu ženu uhodit. I kdyby dělala co by dělala. Kdyby to byla nějaká mrcha pochopila bych facku, ale na mlácení, pěsti a další hrubé způsoby nemá nikdo nárok.

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

darig
Cholerik jsem z nás dvou já, tím to nijak neomlouvám. Omluvy byly. Obličej nee, bylo to, že ke mě vztekle přiběhl a párkrát mě praštil - jiný zkušenosti nemám, tak jsem to nazvala bitím. Schytala to ruka, asi obrana hlavy, nemám takovou sílu jako on a zadek, jinak horní polovina těla, ale nic mi není, žádná modřina nic.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adriana4: manžel po vzájemným nesmyslným pošťuchování zbil nebo spíš fyzicky napadl, nebylo to nic extrémního, spíš jen pár ran.

dal ti tedy pár facek po

Cituji Adriana4: já jsem rapl, když mi rupne v bedně. To víš, stalo se to pozdě večer, když jsme oba přišli z práce. Když to napíšu přesně, tak v nějakým amoku, kdo do koho strčil dřív.

takže zřejmě extrémní emoce, extrémní situace, ne věc běžného dne

nezlehčuji to, vzájemné násilí je nepřípustné, ale v tomto případě bych byla s radikálními soudy opatrná a pokud vztah byl do té doby v pořádku, pracovala bych na jeho udržení, protože teď už oba víte, jak ve vypjatých situacích reagujete a víte, že k nim nesmí docházet, teprve kdyby se to opakovalo, je na místě přemýšlet o ukončení vztahu

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Veronika Ema
Ještě včera jsem mu v nějakym mlžným oparu vyhrožovala, že to řeknu jeho rodičům....nijak na to nereagoval, jen po chvíli, že to bere, že jestli chci, že se k tomu postaví. Myslím, že by se přiznal i v té poradně, dala bych smajlíka, ale není to vtipný.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adriana4: Začínáš ho vlastně omlouvat ... je to jen na tobě, tvůj život, tvoje volba .. ale udělá to znovu .. je jen na tobě, jak se máš sama ráda a jak si sama sebe vážíš ..

Cituji Adriana4: Víš, co je na tom nejhorší, že on ten rozchod navrhoval, že byly překročený určitý meze.... však víš, co myslím. No šel by do poradny a přiznal to, co už, když se stalo. Když mu to došlo, to bylo pořád, že je to neomluvitelný....

Holka, mě přijde, že tě chce opustit a udělal si alibi... Omlouvám se za bolestivou upřímnost, ale takhle mi to z pohledu cizího člověka přijde...

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kikulina
No už mě několikrát upozorňoval, že ho dokážu vytočit do nepříčetnosti....jsem taky docela provokatér, ale zase opakuju, že to není omluva. jsem zvědavá s jakou přijde domů.

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Freius
nestraš, taky mě to napadlo, že je to srab a čeká, až to ukončím sama, ale upřímně mi to k něnu nejde. spíš mi přišlo, že čím dýl jsme spolu, tím se míň hádáme a teď tohle

arrow
profile_image
lentilka006a5
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Freius: Holka, mě přijde, že tě chce opustit a udělal si alibi... Omlouvám se za bolestivou upřímnost, ale takhle mi to z pohledu cizího člověka přijde...

upřímně, taky mě to napadlo když sem četla pář příspěvků...

arrow
profile_image
Adriana4
od 26. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dominika 08
Je mi to jasný, ale to rozhodnutí je strašně těžký...vím, že radit po netu je taky těžký, jen mě zajímalo, jestli je tady někdo, kdo tím prošel s happyendem

Cituji Adriana4: Potom se přiznal, že se mi bál i styděl přijít na oči.

Tak ještě dnes počkej, třeba přijde s nějakou větší omluvou a zkusíte si o tom promluvit. V případě, že by se to někdy v budoucnu opakovalo, tak bych opravdu utíkala pryč. Protože jak tu píšou jiné ženy, mohla by z tebe zůstat jen troska a on by nakonec odešel od tebe z vysoko vypracovaným egem a to by byl asi ten nejhorší konec pro tebe.

Cituji Adriana4: Mamince nee - má jen mě a nechci, aby se tím trápila.

Aha, jasný, rozumím, to máš trochu jinak, než je to u nás. No ale víš, někdo tu píše, ať se svěříš kamarádce. To já bych nikdy neudělala. Zažila jsem, že kamarádky neumí držet tajemství ba naopak by tě tím některá mohla pomluvit. Nebo se ti za zády vysmát. Samozřejmě nevím, jak dobré kamarádky máš, ale toto bych jim já osobně neřekla.

 

Téma Manžel mě zbil je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené