Smazat

Manželova milenka

Netají se, že jde k milence, představuje ji přátelům, zastává se jí. Chci být nad věcí, ale nejde to. Je na tom někdo stejně?
 
arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pokud máte děti, stejně to vnímají, jestli to tatínek prezentuje takto veřejně, takže kvůli dětem spolu nezůstávejte, pokud si tě vydržuje a tobě se nechce z pohodlí, je to tvoje věc, ale i tvůj boj…jestli se budeš trápit doma, najdeš si zajíčka nebo odejdeš…já bych teda odešla

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sofinka188: Asi děláš někde chybu ..když jde za jinou..

Špatná úvaha.......

Cituji True: O vztah se musí pečovat a pak nehrozí stereotyp. Když má žena vedle sebe toho správného muže, tedy žádného děvkaře a navíc umí zůstat i v dlouhodobém vztahu svým způsobem nedostižná a pro muže stále přítažlivá, pak nemá muž žádnou potřebu odcházet za pochybnými známostmi.

Absolutní blbost ..... můžeš být sebevíc krásnější,vynalézavá, nedostupná , samostaná, bohatá a můžeš mít kupu dalších NEJ a stejně ti to nepomůže udržet chlapa pokud on nebude chtít.....

Cituji Jelcinek: Nerozumím, proč od něj neodejdeš...

Příliš málo informací od zakladatelky ,aby bylo možné tak striktně rozsoudit.

Zakladatelko uveď okolnosti proč jsi v takové pozici.

arrow
profile_image
Enelya
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Zakladatelka dělá patrně něco špatně

Ale tak to není chyba jen a pouze holky, ne? Jako chlap má milenku a žena dělá něco špatně? To je trochu zcestný, ne? Copak chlap je teda svatoušek?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh:
Blbost. Další naivka. Pochopíš až bude "podvádět" tebe.... tedy pokud na to přijdeš.

Reaguji na True:
A proč tomu tak je? Protože to funguje. Chyba dnešní doby že nám prezentuje romantiku až praští a "až do smrti". Cítit vřelé city k partnerovi můžete desítky let, a on k vám. To že si občas užije nebo užívá jinde není nic tak příšerného. Blbý je když to dává vyloženě na odiv. V případě kdy bude moci žena dělat to samé je to v pořádku (nebo pokud se ještě lépe stará) v každém jiném případě je na čase najít lepšího samce.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Hanka Doll: Holka, Ty mě fakt tou svojí alibistickou "sebedůvěrou" bavíš.
Jasný, chápu jako milenka si nemáš důvod přiznat výčitky, když sis to tak pěkně vysvětlila. No a jako teoretická manželka/dlouholetá partnerka.. kdyby na to náhodou došlo...nemusíš mít díky svému vysvětlení žádné depky z toho, že jsi totálně selhala.

Nj., jenže takhle to prostě v životě nejenže nefunguje, ale prostě to tak není.
Když chlap odejde - rozuměj má milenku, od ženský, vždy je to selhání ženy.
1) buď si vzala proutníka
2) nezvládla být dobrou partnerkou

O každý vztah se musí pečovat a ano muž je lovec a toto mu dobrá partnerka dopřeje i doma, aby neměl potřebu chodit jinam.
Být dobrou partnerkou neznamá stát se kvočnou. Ona totiž ta dobrá partnerka může mít klidně třeba i domácnost celkem na háku, zrovna tak nemusí být v obecně uznávaném měřítku zrovna modelka atd., je však pro svého muže žádoucí i stálým objektem jeho zájmu.

Chtěla jsem napsat, že ale na to jednou třeba přijdeš, nicméně asi těžko, k tomu je totiž potřeba zdravá sebedůvěra, jo a taky úcta.

Reaguji na Veselka10: Nenapsala bych to líp.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hanka Doll: ty jseš úplně mimo, už to tolik nehul
Píšu, že se v manželšví vybíjí bokem min. 80% párů - a ty mi píšeš, že jsem naivka, že poznám...co holka?
Že když jedna nohy roztáhne - tak chlap většinou zasune? Ano, je to pravda, takový dámský i pánský onuce fakt jsou

arrow
profile_image
B.a.r.č.a.
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10: moje řeč!

Cituji farahh: Že když jedna nohy roztáhne - tak chlap většinou zasune? Ano, je to pravda, takový dámský i pánský onuce fakt jsou

...bohužel... ale ne všichni a všechny ...slečna žije asi ve špatné společnosti

Cituji Veselka10: Nj., jenže takhle to prostě v životě nejenže nefunguje, ale prostě to tak není.
Když chlap odejde - rozuměj má milenku, od ženský, vždy je to selhání ženy.
1) buď si vzala proutníka
2) nezvládla být dobrou partnerkou

Podle mě je nesmysl zaškatulkovat to do dvou bodů. TAKHLE život neběží. Můžeš mít chlapa, kterej prostě v padesáti zcvokne, ač do té doby fungoval naprosto bezvadně. A vůbec to nemusí znamenat, že manželka dělá něco špatně, potažmo že nezvládla být dobou partnerkou.

Osobnost lidí, okolnosti, známí, rodina, zázemí, finance, zdravotní stav, psychika... Mohla bych pokračovat, že jo... To všechno je potřeba brát v úvahu a s tak jednoduchým rozdělením na děvkaře a babu, co to nezvládla, fakt nejde souhlasit.

Hlavně si myslím, že tyhle nářky jsou tady produkovány naprosto cíleně, neb nevěřím, že si někdo dá práci s registrací, aniž by mu stálo za to téma alespoň minimálně rozepsat. Jednoduše řečeno, zbytečná práce někomu radit

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Cituji Sofinka188: Asi děláš někde chybu ..když jde za jinou..Špatná úvaha.......Cituji True: O vztah se musí pečovat a pak nehrozí stereotyp. Když má žena vedle sebe toho správného muže, tedy žádného děvkaře a navíc umí zůstat i v dlouhodobém vztahu svým způsobem nedostižná a pro muže stále přítažlivá, pak nemá muž žádnou potřebu odcházet za pochybnými známostmi.Absolutní blbost ..... můžeš být sebevíc krásnější,vynalézavá, nedostupná , samostaná, bohatá a můžeš mít kupu dalších NEJ a stejně ti to nepomůže udržet chlapa pokud on nebude chtít.....

naprostý souhlas.

Osobně nechápu,že někdo může něco takového tolerovat a nadále ve vztahu setrvávat a je jedno,zda jsou děti a nebo ne.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to si tady snad někdo dělá průzkum veřejného mínění ne? protože zakladatelka nereaguje, nerozepsané téma a asi na tom někdo vydělá...

Cituji mikkýsek: můžeš být sebevíc krásnější,vynalézavá, nedostupná , samostaná, bohatá a můžeš mít kupu dalších NEJ a stejně ti to nepomůže udržet chlapa pokud on nebude chtít.....

S tím musím souhlasit .. Pokud ten chlap chce, tak podvede a může mít doma modelku nebo někoho s kým to moc neklape .. pořád je to vztah a když není spokojenej, mají si to vyjasnit a když to nepomůže, tak se rozejít a teprv pak zasouvat jinde ... to že někdo někoho podvádí je podle mě největší hnus co si můžou ve vztahu udělat ... když jednou ulítne ok, to by se možná časem dalo překousnout, ale ne mít přímo milenku .. je to sobectví toho druhého takhle podvádět ..

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No a proč si tedy ti chlapi hledají ty milenky? Je to jen proto, že jsou notoričtí milenkáři nebo si potřebují něco dokázat?

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mikkýsek: Zakladatelko uveď okolnosti proč jsi v takové pozici.

Souhlas... takhle je to jen plác. Každá okolnost má svoje.
Reaguji na Hanka Doll: Kdybys byla cca 2x tak stará řekla bych, že jsi má teta, která má hodně pohnutej život a přistupuje k němu naprosto stejně... Je to úsměvný, jak někteří lidi umí uvažovat

 

Téma Manželova milenka je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené