arrow
Neprodává v Bazaru

To máš naprostou pravdu.Kalkulačka opravdu nestačí,protože jich je tolik a není v lidských silách vše porovnat,kdežto poradci na to mají spešl programy,kde si zadají pár informací o člověku a vyleze jim pár výhodnejch analýz od různých bank,který pak konzultujou přímo s klientem,co je pro ně kde výhodný a tak.Spousta lidí se spálila hlavně když byla v tíživé situaci,kterou využívá spousta podvodníků.Naslibujou,že Vám všechno zaříděj,ale musíte jim dát dopředu třeba 5000 i více.Kdyby se Vám to někdy stalo,rychle pryč!!!!!!Četla jsem o tom na internetu spoustu příspěvků,ale lidi jsou nepoučitelní.Platí a pak se jim dotyčný už neozve.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Janya,
já to myslela tak, že se ta nabídka spočte a porovná se současným stavem...proto ta kal...no a pak co klient vlastně chce...někdy je risk zisk...taky dobře číst smlouvy...no ale hlava mně to nebere, že něco zrušíš a zaplatíš jinde polovinu...za to teda fakt nemůžu...asi tomu teda nerozumím..

janis
no tak to jsme dvě, taky mi to hlava nebere. Nejdůležitější je vědět, jaké vlastně jsou podmínky. Oni sice nabízejí sloučení, zkonsolidování půjček, s tím, že je to pro klienta konečně výhodné. Jen si však nedovedu představit, že se ta původní banka tak lehce vzdá finančního obnosu, který by bývala mohla dostat od klienta. Kdyby se to bance nevyplatilo (oběma bankám, ta konsolidující i ta co ztratila klienta s dluhem), tak by to nedělala. Myslím, že je v tom nějaký háček, který zpravidla klient neví. Sice něco ušetří, ale možná je to jen zanedbatelné. Spočítat to jistě bude hračka, jen musíš znát podmínky a jsme zase u těch informací.

arrow
profile_image
Martina77
od 24. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Opatrně, jak se vším. Já mám ekonomickou VŠ a absolvovala jsem i školení na finančního poradce a jedné velmi známé poradenské firmy. Jde jenom o prachy, jako všude.
Já využila poradce při uzavírání hypotéky, měla jsem jasnou představu a poradce jsem využila k tomu, že měl v bance lepší podmínky než člověk z ulice, nemusela jsem nikam chodit a mít strach, že mi banka těsně před podpisem zvýší úrokovou sazbu. Jištění hypotéky životním pojištěním je hezká věc, ale musí na to člověk mít, jako na všecko.

arrow
Neprodává v Bazaru

já mám účet u GE a ta mi bohužel konsolidaci nenabízí, nevím proč
bohužel doplatit co nejrychleji nějako půjčku nemůžu.

mám jich víc protože jsme se stěhovali, můj si bral hypotéku a já si brala úvěr na zařízení atd. mám ještě úvěr na auto

arrow
Neprodává v Bazaru

Banka většinou nekonsoliduje svoje vlastní úvěry.Na to je právě dobrý ten finanční poradce,ukážeš mu,kde všude máš půjčky a karty a on vše vyběhá.Mám dobrou zkušenost s českou spořitelnou a GE má taky dobré konsolidace.Hlavně,jak psala Martina77 může poradce vyřídit lepší úrokovou sazbu než bys dostala,kdybys šla do banky sama.

arrow
Neprodává v Bazaru

tak já ji zkusím zítra tu finanční poradkyni a uvidím co z toho bude.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak dej vědět,držím palce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Agy
Ahoj. Já mám účet u KB a od nich jsem si brala kdysi půjčku. Mám i nějaký Home Credit, mPůjčku,... Předloni mi bez problémů vyřídili konsolidaci (v K a minulý týden taky a to jsem na mateřské. Potřebovala jsem jen manželův příjem. Splátky šli dolů o cca 2000,-.

arrow
profile_image
Miluše
od 6. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jajaja
je mezi nimi tolik příživníků co jedou těžce přes provize, že se o ,,poradenství,, ani nedá mluvit. A je to většina.
Taky jsem poznala jen rádobyporadce a nejhorší, že mě podvedla i skoropříbuzná, která se chce přes mladýho vetřít do rodiny. Ještě jsem solidního poradce, kteří fungují tak jako poradci, nezažila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Fibi
Ahoj. Já mám účet u KB a od nich jsem si brala kdysi půjčku. Mám i nějaký Home Credit, mPůjčku,... Předloni mi bez problémů vyřídili konsolidaci (v K a minulý týden taky a to jsem na mateřské. Potřebovala jsem jen manželův příjem. Splátky šli dolů o cca 2000
ahojky, no já to právě nechápu, jednou už jsem u nich konsilidovala ale proč podruhé to nejde? a to nemám jen u nich, mám taky podobné věci jako ty. nechápu to, asi budu muset zajít osobně do banky(on tam dělá kamarád tak mi vždycky volá každý měsíc že to nejde)

Agy
pokud vím, nemusíš žádat o konsolidaci u svého bankovního domu. Když máš účet u GE, může ti ho zkonsolidovat třeba Raiffeisen nebo KB. Možná než kamaráda, bych si domluvila schůzku s poradcem s té které banky, která by ti případně konsolidovala úvěry.

Ja som pracova istý čas v prostredí, kde sa dávali dokopy leasingy na auta. A odvtedy viem, že nemám nikomu doverovať! Robím to tak, že keď mám o nejaký produkt záujem, tak pokecám s poradcom o možnostiach, poviem, že sa mu ozvem. Po tom čo som sa zoznámila s problematikou, si to prejdem na nete na stránkach banky a potom mu zvolám a podpíšem, čo som si vybrala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jenže tim nic nevyřešíš,protože poradce ti může vyjednat mnohem lepší podmínky.

arrow
profile_image
x7nina
od 9. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Agy
prosím poraďte mi
janis
Klidně se zeptej tady holek co tě tíží a máš to zadarmo a víc názorů.....
Holky, proti gustu žádnej dišputát, ale pro mě jsou peníze natolik vzácný, že hazardovat s nimi konzultací s přáteli je mi proti srsti. Když budu mít zdravotní problém, tak mi tady může poradit kdekdo kdeco, ale rozumět tomu bude tak akorát lékař. Ten je schopnej mě vyšetřit, nasadit odpovídající léčbu, kontrolvat stav atd. Stejně jako s prachama.
O těch se od jisté doby radím už jen s odborníky. Dřív mi kamarádky a známí taky radili, ale ruku na srdce, kolik o tom věděli a na kolik vás znají, aby něco mohli radit? Byla jsem hloupá a slepě je poslouchala, dostala jsem se do dluhů ani nevím a ještě dneska se z nich hrabu ven. Chce to najít si finančního poradce, kterýmu vaši přátelé věří, to je záruka, rozhodně ne na inzerát, těm jde o provize. A člověka, na kterýho se můžete obrátit kdykoliv a ne jako moje dávná zkušenost s chlapem, kterýho jsem viděla dvakrát a jen co jsem podepsala smlouvu, už se neukázal.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené