Smazat

Miluji bývalého

Ahoj. Jsem pořád zoufalá. Je to víc jak dva měsíce co se se mnou rozešel, a já jsem furt stejně v háji. Chtěla bych slyšet vaše příběhy. O zklamání a o nové lásce, ať mám naději že to jednou bude lepší :)

... Mám lepší dny i horší...nechala jsem kvůli němu školy, kterou jsem stejně studovala asi kvůli němu. Jdu do práce, hrozně se bojím. Nebývala jsem taková, ale zdá se mi, že po rozchodu jsem nesamostatná, nerozhodná, jsem ráda, že jsem se dokopala k tomu rozhodnutí, že půjdu pracovat. Často brečím, myslím na něho. Vím že jsme se hádali, ale byly to prkotiny, pak nám vždy bylo dobře. Chtěla bych to zkusit znovu, vím, že to se mnou bylo někdy náročné, kvůli výchově potřebuju dost lásky a jistoty, ale snažila jsem se mu dát vše co jsem měla, být na něho co nejmilejší, když jsem na něj někdy vyjela.. On mě opustil a mě nezbylo nic. Jasně, mám rodinu kamarády díky za ně, v práci se mi snad bude líbit, ale on byl smysl mýho života, a to byla chyba..nevím co mám dělat a kde mám najít někoho jiného.
 
arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No nevím, ale všechny tvoje deníčky už na mě působí tak, že on byl smysl tvého života, všechno jsi dělala vlastně jen kvůli němu a pro něj, věnovala jsi mu veškerý čas a chtěla jsi to samé od něj. Nediv se, že tě opustil. V takových sevřených železech by nepřežil nikdo. Pokud mezi vámi na začátku nějaké silné poutu bylo, je jednoznačně pryč. Takže ber to jako ponaučení pro příště a už se dívej a běž jen dopředu.

Opravdu byl on jediný smysl Tvého života? Fakt si dělala vše pro něj a jen kvůli němu? Jestli ano, brala bych jako poučení, že vztah jako ve vězení málokdy vyjde. Já bych s chlapem, pro kterého bych byla jediný smysl života já, nevydržela.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holka, vzchop se. Byla jsem stejná a nejraději bych si za to nafackovala. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Máš nějaký koníčky třeba? Co děláš ve volným čase? Přece nesedíš doma a netruchlíš, ne? Zapiš se třeba do nějakého sportovního nebo jazykového kurzu, začni třeba malovat, plést, prostě začni zase žít!

arrow
profile_image
veruska94
od 17. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To každý pochopí takhle. Ale tak to nebylo... Já mu nic nezakazovala..nic nepřikazovala.. to ne. My jsme spolu byli jen o víkendech, nebyli jsme spolu furt nebo tak..nezakazovala jsem mu chodit s kamarády ven a tak... Jediný co jsem od něj chtěla bylo aby se mnou občas podnikl něco akčního, tak proč mi píšete, že to pro něj bylo vězení?

arrow
profile_image
veruska94
od 17. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vilima: Jak říkám, měli jsme pro sebe jen víkendy a já je chtěla využít semtam něják aktivně, a on prostě nechtěl. Někdy ano, ale to měl okolo tolik keců, že už se mi pak ani nic podnikat nechtělo. Po něm jsem chtěla jen to, aby mě chtěl udělat šťastnou- výlety, sem tam něco podniknout, ale toho on byl schopen jen málokdy, nemyslím, že bych toho chtěla tak moc. Ve vězení si snad nepřišel a pokud ano, myslím, že to bylo proto, protože se bál že se zase naštvu kvůli hovadině, což se stávalo, ale když se mnou můj kluk ani nemůže jít do zoo nebo do divadla když ví, že by mi to udělalo radost, tak není divu, že jsem pochybovala o jeho lásce a chovala se tak jak jsem se chovala. Samozřejmě vidím chybu i u mě..měla jsem věřit že mě rád má, jen mi to dává najevo jinak než já jemu. Proto všeho lituju a chtěla bych to i napravit, ale na to je pozdě nechce mě a já to nemůžu překousnout.

arrow
profile_image
veruska94
od 17. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Ano, taky bych si nafackovala. Já se většinou řídila podle něj, podle toho, co bylo nejlepší pro náš vztah. Už to dělat nebudu, protože pak druhej odejde, a veme si vše sebou. Já ani nemám moc čas, chodím do školy, občas ven s kamarády, teď mám brigádu a se školou jsem sekla, půjdu do práce..už přeci nemám důvod studovat, když nemám studujícího přítele..že ... Dlouho jsem se chtěla usadit, snad brzo potkám někoho, s kým to bude možný.

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji veruska94: už přeci nemám důvod studovat, když nemám studujícího přítele..že

To je asi největší blbost, co jsi zatím napsala. Vždyť to říkám (a říkáš to i sama - viz "snažila jsem se mu dát vše co jsem měla, být na něho co nejmilejší"..."on mě opustil a nezbylo nic"), všechno jsi podřizovala jen jemu, vztahu s ním, jako bys neměla sebe sama, vlastní osobnost, svoje životní cíle.

Na druhou stranu nechápu, proč po něm tak truchlíš, když

Cituji veruska94: Po něm jsem chtěla jen to, aby mě chtěl udělat šťastnou- výlety, sem tam něco podniknout, ale toho on byl schopen jen málokdy

Cituji veruska94: se mnou můj kluk ani nemůže jít do zoo nebo do divadla když ví, že by mi to udělalo radost, tak není divu, že jsem pochybovala o jeho lásce

Asi zase tak úžasný nebyl ne? Vrátíte se k sobě a šance, že se najednou bude chovat jinak, je minimální, takže za chvíli budeš tam, kde jsi byla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na veruska94: Holka, tak snad studuješ kvůli sobě, ne? Já jsem neměla studující přítele, když jsem byla na VŠ a nikdy mě nenapadlo, že tohle je deal breaker A i nakrásně, kdybych ho měla a pak se rozešla, co by to mělo společnýho s odchodem ze školy? Tohle nechápu.
Btw, tvůj kluk mi tak úžasnej nepřijde ani náhodou, podle toho co popisuješ. Samozřejmě, že to může bejt jinak, pokud se k tomu nevyjádří obě strany, ale dost mi to připomíná mýho ex. Ten chtěl volnej čas trávit akorát s kamarády v hospodě nebo s jeho povedenou famílií o víkendech. Já jsem úplnej opak - miluju kulturu, sport, výlety, učím se jazyky, chodím furt ven, skoro nepiju a tohle mě štvalo. Konečně jsem se zbavila koule u nohy a zjistila jsem, že moje zájmy má většina chlapů Nebo aspoň těch, který za něco stojí, A na co se babrat v něčem, co je k ničemu už takhle ze začátku. To je potom nic v poměru k celýmu životu. Radši buď teď chvíli nešťastná než pak celej život. Ale chce to na sobě opravdu pracovat a neutápět se v tom.

Reaguji na veruska94: Proč si se školou sekla? Studuješ kvůli sobě, ne?

arrow
profile_image
veruska94
od 17. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rútovna: Prostě tak něják jsem dospěla k názoru, že bude lepší vrátit se k tomu, co jsem dělala na střední a studovat v tom to oboru za rok Taky chci změnit prostředí a osamostatnit se. Já chtěla studovat i kvůli sobě, ale i kvůli tomu, že jsem prostě měla studujícího přítele. A jelikož je ta škola celkem náročná a je to pětiletý obor který nemá moc perspektivu, tak jsem se rozhodla že si za rok navýším vzdělání v oboru který mám ze střední. Práci budu mít jistou a peníze lepší než po výšce s kterou teď skončím. Nevěděla jsem co po rozchodu dělat, hodně jsem uvažovala a plácala se v tom, ale myslím že potřebuju právě tohle.

Reaguji na veruska94: Určitě jsi milá, chytrá a hezká holka, ale nechápu (ani u jiných), jak se někdo může v životě upnout jedině na chlapa. Pak když odejde, nezbyde nic. To opravdu nemáš žádné vlastní cíle a koníčky? Opravdu byl Tvůj jediný smysl života?

Reaguji na veruska94: Určitě jsi milá, chytrá a hezká holka, ale nechápu (ani u jiných), jak se někdo může v životě upnout jedině na chlapa. Pak když odejde, nezbyde nic. To opravdu nemáš žádné vlastní cíle a koníčky? Opravdu byl Tvůj jediný smysl života?

arrow
profile_image
veruska94
od 17. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rútovna: Jakože nebyl. Nebyl jsem jím posedlá nebo tak, měla jsem i své vlastní věci, ale celkově jsem hodně citově založená a láska je pro mě důležitá, tak jsem chtěla dělat maximum. Ale tak strašně jsem se poučila, vím, že jsem dělala chybu když byl pro mě tak moc, já ten rozchod potřebovala, potřebovala jsem nakopat, aby mi došlo spoustu věci a asi se už začínám cítit líp, vím, že příště už budu rozumnější, jen mě to že mě opustil bolelo. Já se snažila aby mu se mnou bylo dobře, ale od něj jsem tu jistotu a lásku necítila, tak sem tam něco rýpla, sem tam řešila kraviny..no prostě to dopadlo tak jak to dopadlo, jen jsem se potřebovala vypsat, poradit, sprdnout od vás jak jsem hloupá..

arrow
profile_image
NEWTIME
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

co místo hledání někoho jiného, najít sama sebe? ....

 

Váš příspěvek

Miluji bývalého

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené