Smazat

Miluji bývalého

Ahoj. Jsem pořád zoufalá. Je to víc jak dva měsíce co se se mnou rozešel, a já jsem furt stejně v háji. Chtěla bych slyšet vaše příběhy. O zklamání a o nové lásce, ať mám naději že to jednou bude lepší :)

... Mám lepší dny i horší...nechala jsem kvůli němu školy, kterou jsem stejně studovala asi kvůli němu. Jdu do práce, hrozně se bojím. Nebývala jsem taková, ale zdá se mi, že po rozchodu jsem nesamostatná, nerozhodná, jsem ráda, že jsem se dokopala k tomu rozhodnutí, že půjdu pracovat. Často brečím, myslím na něho. Vím že jsme se hádali, ale byly to prkotiny, pak nám vždy bylo dobře. Chtěla bych to zkusit znovu, vím, že to se mnou bylo někdy náročné, kvůli výchově potřebuju dost lásky a jistoty, ale snažila jsem se mu dát vše co jsem měla, být na něho co nejmilejší, když jsem na něj někdy vyjela.. On mě opustil a mě nezbylo nic. Jasně, mám rodinu kamarády díky za ně, v práci se mi snad bude líbit, ale on byl smysl mýho života, a to byla chyba..nevím co mám dělat a kde mám najít někoho jiného.
 
arrow
profile_image
Anaphalis
od 30. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím s ostatními. Vím, že to může být těžké a určitě jsi hrozně nešťastná, ale jak říká NEWTIME, začni u sebe a kašli na cyklení se na klukovi a utápěním se v minulosti. To nemá smysl. Dokud je to čerstvé, je to těžké, ale garantuji Ti, že za rok budeš naprosto v pohodě a uvědomíš si, že Tvoje trápení bylo zbytečné a časem potkáš někoho, s kým Ti bude dobře a jemu s Tebou a ještě si řekneš, jak je dobře, že jsi díky téhle negativní zkušenosti otevřela oči. Občas člověk musí být chvíli nešťastný, aby otevřel dveře budoucímu štěstí. Zamysli se a užívej si života, buď sama sebou a nikdy nedělej něco jen kvůli někomu, mysli víc na sebe a svoji budoucnost a štěstí. Jakmile máš ve vztahu pocit, že do něj dáváš víc, než dostáváš a ikdyž "voláš o pomoc", Tvá polovička Tě neslyší a je to trvalého charakteru, asi je něco špatně. Jsi mladá a máš všechno před sebou. Netrap se tím a udělej tlustou čáru.

arrow
profile_image
veruska94
od 17. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anaphalis: Děkuji ! Moc hezky napsané

 

Váš příspěvek

Miluji bývalého

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené