Smazat

Moji přátelé nemají stejný životní rytmus jako já

Už mě nebaví vše dělat sama. Já jsem sportovní člověk, do všeho jdu po hlavě, ale nemám takto založené přátelé - když jim nabídnu nějakou aktivitu tak samé výmluvy proč ne.

Ahoj,
už delší dobu mám pocit, že nemám takový životní rytmus jaký bych chtěla mít. Tím myslím "aktivní život". Jsem akční člověk, kterého baví sport a stále musím něco dělat. Nevydržím se válet více jak jeden den. Ale můj problém je v tom, že nemám aktivní přátelé - ráda bych chodila na túry, do fitka, jezdila na cyklovýlety, chodila na festivaly a koncerty ale když si tam představím mě samotnou, tak mě chuť přejde. Ono se řekne ať jdu, že se seznámím tam, ale párkrát jsem byla na nějaké večerní akci sama a je pravda, že jsem se tam s někým dala do řeči ale to když už je většina opilá a já znuděná z celého toho čekání kdy se s kým dám do řeči. Nemyslím si, že mám problém s navazováním hovoru ale pouze pokud by tam byl někdo taky sám, ale většina lidí tam je v partě a to mě připadá divné a ani bych se asi necítila ve své kůži před celou partou já sama neznámá.
Je tu někdo kdo to má stejné? Třeba by jsme se mohli dát dohromady
A nebo mě napiště jen vaše názory na toto téma
Děkuji
 

To chápu. Takhle jsem opustila svoje kamarády někdy kolem 18ti, protože jsem si uvědomila, že mají jen dvě zábavy: chlastat a válet se. Před tím mě ty párty bavili, ale pak, když jsem vymýšlela nějaké aktivity, tak to každému bylo trapné. Člověk se musí obklopit lidmi, kteří o to mají zájem a vyznávají stejný styl. Né všichni ho budou vyznávat, ale chodit pořád někam vysedávat je nuda. Dej si třeba inzerát na nějakou seznamku, že hledáš kamarády a napiš si tam, co by jsi chtěla podnikat. Věřím, že někoho najdeš. Lepší než chodit někam sama.

Reaguji na orangesi:
Mám podobně aktivní kámošku, ale ona je kromě toho i velkou extrovertkou, takže má nepřeberné množství přátel, a vždy si najde někoho k sobě.

arrow
profile_image
orangesi
od 27. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Inzerát, že hledám kamarády? To slyším poprvé, popravdě nejsem velký příznivce inzerátů na seznamování ale máš nějaké ověřené stránky?

stesti.cz, badoo tam bych řekla, že je to celkem seriozní a v dnešní době asi jedna z těch nejlepších možností na seznámení. Výhodou je, že si sama můžeš napsat koho k sobě hledáš, takže pak nemusíš řešit, že potkáváš lidi, kteří ti nevyhovují..

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám úplně stejný problém. Letos jsem hledala někoho na túry do Tater, když kámoška nemohla. Nikdo se nenašel, každej na mě koukal jakobych upadla, když budu celý týden chodit po túrách.
Mám jen jednu akční kámošku, sice je problematická, ale jediná, která sportuje. Bydlím od ní ale daleko, tak se tak často nevidíme, tak převážně sportuju taky sama. No sedět nebudu, tak radši sportuju sama. Nejhorší je, že nemůžu nějak poznat ani chlapa, který by mě celkově vyhovoval.

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že v tomhle případě - když jde o konkrétní aktivity - je právě vhodné seznámení přes internet.
Třeba stránky o různých sportech - nakole.cz, behej.com - mají seznamky, na diskusích o kapelách je možné najít lidi, kteří se chystají na ten který koncert a také nemají s kým jít.

 

Váš příspěvek

Moji přátelé nemají stejný životní rytmus jako já

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené