Smazat

Mokrý orgasmus

Poprvé v životě jsem zažila mokrý orgasmus a hroznou ironií je, že se tomu stalo pár týdnů po rozchodu s přítelem, se kterým jsme se o to snažili řady měsíců.

Ahoj všem ženám a dívkám,
jaké jsou vaše zkušenosti s mokrým orgasmem? Mně se to poprvé podařilo dnes při masturbaci, kdy z ničeho nic se to stalo. Přijde mi to docela vtipné, protože s bývalým partnerem jsme spolu byli 4 roky a posledních několik měsíců se o to oba snažili, protože se mi ta představa líbila a vzrušovala, ale nikdy se to nepovedlo. Což mě mrzelo kvůli nám oběma, ale teď se to podařilo hned třikrát po sobě.
Každý trik a rada, jak toho docílit, vřele přijímám! Díky.
 

Ahoj, já ho nikdy nezažila, tak bys mohla dát spíš ty nějakou radu jak toho docílít, už jsem o tom hodně četla, ale nějak mi to pořád nejde..vlastně mívám akorát klitoriální orgasmus, vaginální jsem zažila pouze jednou, součastný přítel by si přál abych vyvrcholila, ale taky nic, je mi 21, tak snad to ještě příjde..pardon asi jsem trochu odskočila

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Možná právě proto, že jste se s přítelem tak snažili, se vám to nikdy nepovedlo. Trik k dosažení ale asi žádný nemám - prostě si sex nebo masturbaci užívej a na nic přitom nemysli, vždyť sama jsi napsala, že to teď přišlo z ničeho nic

Já si myslím, že i dost zaleží na chemii mezi partnery. S někým jsem ho nedosahla nikdy, s jiným hned napoprvé a ne jednou Žádnou speciální techniku ale nemám, vždy to přijde samo..

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem tady o tom před časem už psala. S manželem nezažívám orgasmus vůbec, protože na mne při sexu kašle. Orgasmus jsem vždy zažívala jen při masturbaci. Ale už to bude víc jak rok, kdy chodím na erotické masáže u nás v H.K. a při té masáži často mokrý orgasmus zažívám. Je to možná také tím, že ta masáž celého těla trvá zhruba 2h. a tak jsem dokonale uvolněná, což při normálním styku s partnerem není možné. Nevím jestli by nějaký muž vydržel souložit, nebo se milovat 2h. Tady tedy k souloži nedochází. Je to jen masáž rukou. Dosahuji toho (mokrého orgasmu) v leže na zádech, kdy mě p. masér masíruje jednou rukou vevnitř, takhle nějak tlakem prstů v pochvě směrem k břichu a druhou rukou jemně prsty z vrchu vibruje přes klitoris. Nevím zda to popisuju přesně. Jsem vždy v úplné extázi. Zvedám pánev celá se klepu a mám takové nějaké křeče jako při porodu. Nevím jestli to ze mne zrovna nějak stříká, ale je pode mnou na tom masérském stole vždy docela velká louže. Je to fantastický nádherný pocit uvolnění. Přála bych to každé ženě. Ale pokaždé se to nepovede, ale dost často.

arrow
profile_image
Lejby
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zažívám oba orgasmy, ale klitorální mám raději. A právě u toho se mi to včera "povedlo". Nemám teda žádný trik, spíš jsem byla asi natolik uvolněná, že to prostě přišlo. Přitom s bývalým jsme měly skvělý sex a rozhodně jsem se před ním nestyděla, ale očividně tam stále nějaký blok byl. Byla jsem na kolenou a do zadečku si vsunula Venušiny kuličky a pak si dráždila klitoris a když jsme měla pocit, že se počůrám, uvolnila jsem se a pustila to... a nevěděla jsem pak, jestli mám spíš brečet, nebo se smát, jak silné to bylo.

A ty erotické masáže - to mě velmi zajímá, zní to skvěle. Kolik to zhruba stojí? Děkuji!

arrow
profile_image
tritia
od 18. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lejby:
Osobně se mi to nikdy nepovedlo, ale podle toho, co jsem četla, je mokrý orgasmus spojený vaginálním, ne klitorálním. Jsi si jistá, co jsi "pustila"?

arrow
profile_image
Lejby
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem. Já jsem si prstama zajížděla i dovnitř, takže to tu teorii nevyvrací.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lejby: Tak jsem ti o tom napsala do SZ

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Evelinde: chodím na erotické masáže u nás v H.K.

Prosím, pošli mi taky kontakt. Děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já se o to taky snažím dost dlouho s přítelem. Hodně jsme toho nastudovali o technice, zkoušel to nejdřív prstama - jen stimulovat bod g a druhou rukou tlačit dlaní na močák - a nic. Poté jsme to zkoušeli s robertkem, který má takový vroubkovaný konec, to mi bylo vždy extrémně příjemné - velmi rychlé posuny sem a tam, jenže to přítel nevydržel tak dlouho a furt jsem u toho musela myslet na to, jak se mi krátí čas a že jeho ta ruka bolí při takové práci. No a potom, zničehonic - vyzkoušela jsem ten nejsilnější vibrátor na světe, co se často ukazuje v pornu - Hitachi Magic Wand, ale s takovou bílou násadou na bod G a to, co mě potkalo, bylo neuvěřitelný! V životě jsem nezažila větší slast. A ani nevím jestli to mám nazývat slast, bylo to tak intenzivní, že jsem se sama proti tomu bránila. Kdyby mě přítel nedržel za nohy a Hitachi ve mně, tak nevím jestli bych to já vydržela. Takhle jsem se dostala až do orgasmických nebes a stříkala straaašně moc. Čtyřikrát za sebou každých pět sekund....no je to síla holky

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cayie: Tak to je přesně ono! Takhle nějak to probíhá při té erotické masáži, když se povede mokrý orgasmus. Nevím jestli stříkám 4x každých 5 sekund, jsem při tom v takovém nějakém transu, ale ten pocit jak tady popisuješ, tak ten tam takový je.

Reaguji na Cayie: Wau, ja chci taky můžu se zeptat kde jsi sehnala ten vibrátor? dívala jsem se na internetu, vypadá celkem zvláštně, a kolik tě stál? taky jsem uvažovala že si pořídím pomocníka , ale ať to nejsou zbytečně vyhozené peníze

arrow
profile_image
lva
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vymazané

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lva: Přiznám se, že ti moc nerozumím. Asi jsi moc nepochopila o co se jedná. P. masér nemá samozřejmě nikde na žádné "tabuli" ani na dveřích napsáno, že dělá erotické masáže. Možná by bylo lepší, kdybys prostudovala tento můj deníček, abys byla v obraze.

Jak vysvětlit manželovi, že milování není jen za účelem plození potomků?

Když se objednáš na normální klasickou masáž, tak chápu, že jsi znechucená, když ti masér sahá někam kam nemá. Ale já chodím cíleně na erotické masáže, kde očekávám, že to bude erotická masáž. Viz můj deníček. Takže pokud bych šla na normální masáž a masér mě bez mého souhlasu sahal mezi nohy, asi by se mě to také nelíbilo. Napíši ti ještě do SZ odkaz na jeho stránky, pokud tě to zajímá. Tam tyto masáže přímo nabízí.

 

Váš příspěvek

Mokrý orgasmus

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené