Smazat

Mokrý orgasmus

Poprvé v životě jsem zažila mokrý orgasmus a hroznou ironií je, že se tomu stalo pár týdnů po rozchodu s přítelem, se kterým jsme se o to snažili řady měsíců.

Ahoj všem ženám a dívkám,
jaké jsou vaše zkušenosti s mokrým orgasmem? Mně se to poprvé podařilo dnes při masturbaci, kdy z ničeho nic se to stalo. Přijde mi to docela vtipné, protože s bývalým partnerem jsme spolu byli 4 roky a posledních několik měsíců se o to oba snažili, protože se mi ta představa líbila a vzrušovala, ale nikdy se to nepovedlo. Což mě mrzelo kvůli nám oběma, ale teď se to podařilo hned třikrát po sobě.
Každý trik a rada, jak toho docílit, vřele přijímám! Díky.
 
arrow
profile_image
Lejby
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě by taky zajímal ten vibrátor s násadou Nehodila by jsi sem nějaký odkaz?

Reaguji na Lejby: Sice to nebylo na mě, ale nevím jestli autorka nemyslela tento :

URL

URL

Na jedné stránce bylo napsáno, že byl nejdříve vyvinut pro masírování zad a těla a poté některé uživatelky přišly i na lepší způsob vypadá to celkem zajímavě jestli je to teda on (?)

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, já teda použila konkrétně tenhle Hitachi Magic Wand, je z Ameriky, ale máme k tomu adaptér a krásně funguje
S těma z Čech nemám zkušenosti, ale dočetla jsem se na těch stránkách, že jsou to jakoby napodobeniny a nejsou uplně tak silné vibrace, tenhle má opravdu až 6000 otáček za minutu, což je masakr! Zajímavý by bylo to porovnat osobně nemá někdo zkušenost?

 

Váš příspěvek

Mokrý orgasmus

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené