Smazat

Můj život - II

Další část mého "deníčku"... musím tady napsat ještě několik desítek znaků, takže píšu blbosti, abych to tak nějak zaplnila a mohla dát ctrl c a ctrl v

První část mého deníčku...

Ale už jsem měla kamarádky. Moje nejlepší kamarádka byla Anďa K. Ta k nám prišla snad v páté třídě, byla o rok starší, než my všichni a byla z Bílovce, takže jezdila dost daleko. Každý ji měl rád, byla úžasná. A jelikož do Bílovce jezdilo méně autobusů, čekala jsem s Anďou déle na autobus. Chodívaly jsme do nádražního bufetu “od kaštany” a kupovaly jsme si na půl švestkové perníky, nebo rohlíky. Kdo chtěl sedět v bufetu, musel si něco koupit. A seděly jsme tam, smály se, někdy si dělaly domácí úkoly… ale jednou nás někdo nabonzoval, dostaly jsme poznámku, že jsme domácí úkol nedělaly doma a bylo po všem.
V 15:20 nám jel autobus, který jen přes Kujavy a Bílovec až do Ostravy, takže Anďa mohla vystoupit zastávce, která byla k její bytovce mnohem blíž, než když by jela autobusem, který by jel jen na nádraží… to bylo daleko a hodně pod kopcem…
Byly jsme dobré kamarádky, dokonce jsme si psaly a posílaly dopisy a potom jsme o tom diskutovaly o přestávce. Často jsem k ní jezdila na návštěvy. Bydlela v 1+1 s mamkou a jejím přítelem. Ten jediný maličký pokoj, co tam byl, sloužil jako pokoj pro Anďu, obývák a ložnice pro její mamku a nevlastního taťku. Ale vyhovovalo jim to a hrozně záviděla vztah, jaký měla Anďa s její mamkou. Měla ji brzo a byla taková moderní, vtipná a prostě skvělá. To jsem já v tu dobu vůbec neznala. Moje mamka měla takové zvláštní názory a nenechali mě doma moc projevit. Ale byla jsem pěkné kvítko a asi se jen snažili, abych nezvlčila. Měla jsem zakázány návštěvy, pokud nebyly dopředu nahlášeny, neměla jsem uklizený pokoj, nebo pokud jsem měla špatné známky. Takže jsem byla strašně překvapená, že jinde to funguje i jinak a kamarádky nemusí dopředu nahlašovat, že si mě vedou domů. Prostě jsme šly po škole k ní a ještě jsem dostala svkvělý oběd, ptali se mě, jak se mám, co bylo ve škole apod.
O vození kluků, se kterými jsem pak v průběhu let chodila, ani není řeč. K tomu se ještě dostanu.
Pomalu, ale jistě, jsem se protloukla základní školou, pomalu jsem se začla stávat oblíbenou holkou, byla jsem třídní klaun a byla jsem nejvtipnější (a nejdivočejší) dívkou ve třídě. Klukům ze třídy jsem se přestala zdát hnusná, dokonce proběhly i první pokusy o flirtování.
Jmenoval se Milan a byl z áčka. Byl nejhezčí a nejoblíbenější kluk z ročníku. Flirtoval s každou, i se mnou, ale měla jsem pocit, že se mnou je mu “nejlíp”, hodně se se mnou smál… srdce mi bušilo, když jsem ho potkávala o přestávce na chodbě, nebo když jsem viděla, že jeho třídy jde ze schodů a moje třída do schodů a věděla jsem, že on tam někde je a uvidím jeho obličej… jednou mi dal pusu na hřbet ruky a jednou mě pohladil po tváři… to jsem se málem rozplynula. Ale jak už to bývá u puberťaček, dlouho to netrvalo a já se zamilovala do někoho jiného.

NÁSLEDUJÍCÍ ČÁST
 
 

Váš příspěvek

Můj život - II

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené