arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Inofolic a Nosifol plno ženám pomáhá, ale je to klasický potravinový doplněk, ne lék a proto je to tak drahé. Přesně si nepamatuji, který přípravek co obsahuje, ale je v tom: hořčík, inositol a kyselina listová. Všechny tyto "složky" se dají koupit v lékárně samostatně a vyjde tě to na zlomek ceny. Přikup k tomu lékořici a skořici a můžeš se léčit. Jen tě to vyjde levněji...

arrow
profile_image
Rohlenda
od 9. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Charmeuse:
Děkujem moc za info - to cos jsi vypátrala, je neuveřitelné. Rozhodně se nemůžu dočkat, až si přečtu tvé články všechny. Ja PCOs, bohužel docela těžký průbeh už 15 let. Zkouším teď Inofolic+hořčík+vitD., omezení cukrů (zatím jen částečné úspěchy :}) a bezlepkovou dietu (ne úplně přísnou, tak 90% lepku jsem vyřadila) + Homeopatii. Ale protože před dvěma měsíci nastal obrovský stres v práci (neschopnost v noci spát, úplne vyčerpání, ohromný adrenalin)....tělo uz nereaguje tak užasně na inositol jako předtím ....takže se pokusím zase dát do klidu. Sama jsem hledala, kde najdu inositol mimo tyto dva predražené produkty (Nosifol a inofolic), ale nic jsem nenašla. Objevila jsi neco?
Co se týče hořčíku, je důležité dávkovaní - nevíš správný limit?
Doporučuji k tomu i pivońku bělokvětou a místo lékořice se dá použít i máta, která má podobný protitestosteronový effekt a neni toxická. Vždy 2 týdny v cyklu. A díky ještě jednou za tuhle pomoc nám všem!
`

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rohlenda:
Ahoj, hořčíku beru 4 tablety denně, v jedné tabletě je 0,5 mg a jednou za čas ho na pár dní vysadím nebo někdy snižuju dávkování - většinou, když mám svoje dny. Ten inositol je k dostání např. zde: http://www.zdravi-vitaminy-doplnky.cz/titulni-stra na/fitness-a-welness/sportovni-vyziva/nutristar/in ositol-100-cps, ale musíš si přepočítat množství účinné látky v tabletě podle toho Nosifolu. Hořčík funguje i na stres, když jsem ho ze začátku brala podstatně větší množství, tak jsem během pár dní zaregistrovala, že jsem víc v pohodě. Ta máta je dobrý tip, děkuju, akorát si nejsem jistá, jestli má schopnost účinkovat i na ty nadlevinky, které se pravděpodobně na tomhle problému podílejí taky. Co se týká toho průběhu pco, tak já v nejhorším stavu měla kůži včetně zad jako teenager, celé tělo vč. obličeje strašně oteklé a váhově jsem se blížila k 90 kg, včetně toho, že jsem docela výrazně aspirovala na potvrzení Darwinovy teorie, že jsme z opic, ty chloupky se strašně zhoršily a o meškání menzes ani nemluvím. Když jsem najela na tenhle režim, celkem rychle se to spravilo, ale je to celoživotní boj. Jíst jako běžný člověk nemůžu a cvičit musím taky pořád, aby se mi pco neprojevovalo, bohužel to mám ozkoušené. Ale zase na druhou stranu jsem ráda, že docela jednoduchá metoda funguje a zase tak strašně mě to netrápí. Nejsem asketa a třeba o víkendu často polevuju a najím se, jak chci, stejně tak o svátcích. Na stabilizaci krevního cukru je prý dobrý DIA stabil forte, četla jsem o tom někde na netu, ale zkušenost nemám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené