Smazat

Muži jsou lháři: - (

Muži ... s nimi se to nedá a bez nich taky ne. Bohužel my ženy jsme většinou přitahovány takovými, co si s námi jen pohrávají. Ale jak to poznat hned ze začátku a nespálit se?

Asi před 4 měsíci jsem se seznámila s o 18 let starším mužem. Je rozvedený a bydlí sám ve stejném městě jako já. Má dvě děti. První 2 měsíce jsme se scházeli, vše bylo bez problémů, pořád mi psal, že mu chybím a že mě miluje. Pak jsem měla ve škole prázdniny a on mluvil o tom, že přes prázdniny můžu být u něj. Další den mi napsal, že mu umřel kamarád, tak jsem chápala, že se asi nebude chtít vidět a jen jsem vyjádřila soucit a nabídla pomoc, kdyby chtěl. Po pár dnech napsal, že má problémy v práci. O žádném setkání se mnou nemluvil, tak jsem se zeptala, jestli se nepotkáme. Řekl, že je "busy". Napsala jsem mu, že mám pocit, že se vymlouvá. Řekl, že se nemusí vymlouvat, že mě má rád. Uběhly asi 3 týdny a on byl pořád busy (přitom mi psal denně!)..napsala jsem mu, že jestli už se nechce vidět, tak ok, ale že nechápu, proč mě teda kontaktuje. Odepsal, že mě kontaktuje proto, že mě má moc rád. Uběhl další měsíc, přičemž mi pořád psal denně (velice stroze, typu dobré ráno princezno a jak se máš), už jsem byla naštvaná, takže ne vždy jsem mu odpovídala, ale on mi stále psal dobré ráno princezno (a taky občas dodal, že má pořád spoustu problémů). Před týdnem jsem mu napsala, že vím, že to asi myslí dobře a že je fajn člověk, ale že to musí skončit. Že mi nevysvětlil, co se mu v práci stalo, že mě dva měsíce nemohl potkat a že bych to ráda věděla. Že mi jen posílá stejnou větu každé ráno a normální komunikace s ním je nemožná. Ať mi to už nepíše a vysvětlí, co s ním je. Vůbec mi na to neodpověděl a od té doby se neozval. Vím, že to je asi blbec a že řeknete, že si jen chtěl užít s mladou holkou, ale proč mi pořád psal? Kdyby se prostě přestal ozývat, tak to pochopím, ale toto mi nepřijde logické prostě nerozumím jeho chování a musím na to pořad myslet. Na jednu stranu i dobře, že už nepíše, stejně bysme se nepotkali a já do něj jsem zamilovaná, takže by mě to jen užíralo... ach jo, v jeho věku by se mohl chovat trochu dospěle. Kdyby mi řekl na rovinu, že chce jen nezávazný vztah, tak to beru, ale nasliboval hory doly a nic z toho.
 
arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kdyby se prostě přestal ozývat, tak to pochopím, ale toto mi nepřijde logické

Protože tě chtěl mít v záloze co kdyby to ta nová ukončila a on neměl do čeho píchnout

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je snadné. Nepřestal se ozývat, protože a) nemá koule na férovku napsat, že ti do očí lhal, radši to bude hrát na mrtvé kamarády a práci, b) drží si tě v záloze pro případ, že by se mu neurodilo jinde.

Na rovinu balit holky jen na vidinu nezávazného sexu je bohužel podstatně těžší, než jim slibovat modré z nebe. A také to člověku jinak pošimrá ego, když píchá mladé maso, které je jako bonus do něj opravdu zamilované.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

NO to je kus zbabělýho vola, nic víc. Opravdu buď ráda, že nakonec už nepíše a je klid. Alespoň se snáz odmiluješ a nebudeš se kvůli tomu pak znovu a znovu trápit.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ne všichni muži jsou lháři. Ale zkušení lháři si vybírají takové ženy, které se rády a lehce nechají obelhávat Esemeskové vytáčky jsi akceptovala přes dva měsíce, tak si odpověz sama .....

arrow
profile_image
Eddie32
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máš pravdu, určitě bych to za "střízlivého" stavu neakceptovala. Ale já mu to nevěřila, jen jsem byla zvědavá, proč mi dva měsíce píše každý den a přes upozornění, že se ozývat nemusí, pokud nemá zájem, psal dál a tvrdil, že zájem má. Nevím, prostě toto se mi ještě nestalo. Zažila jsem vytáčky typu problémy v práci, ale po týdnu se chlap už neozval, takže to bylo jasný. Nebo prostě dělal mrtvýho brouka a nereagoval vůbec. Toto bylo fakt divný. Ale nejspíš to bude tak, že chtěl zálohu, nebo nebyl ani přes sms schopen přiznat, že to chce skončit. A kdyby nesliboval nic, tak fajn, ale ještě na poslední schůzce mluvil o tom, co vše budeme dělat a kam půjdem. Nevím, prostě od někoho, kdo má 43 let bych čekala dospělejší chování. Myslela jsem si, že tohoto je schopen patnáctiletý puberťák.

arrow
profile_image
Beetlejuice
od 19. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co když to psaní měl jen jako rozptýlení, jako takovou hru a zkoušel, nakolik se mu tě podaří oblbnout. Dost možná takto psal krom tebe i dalším x ženám...a vůbec bych se nedivila, kdyby měl doma nějakou "oficiální" partnerku.
Třeba jsi ani nebyla záloha a ani neměl strach se s tebou rozejít, třeba to byla opravdu jen nějaká hra pro zvyšování ega, která ale pak pro něj ztratila smysl, když jsi se pídila po pravém důvodu...
No jsou to vše jen domněnky...

PS: já jsem úplně alergická na to, když mě nějaký dospělý muž oslovuje princezno

arrow
profile_image
Eddie32
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mi oslovení princezno nepřijde od dospělého chlapa normální. No, bydlí sám a nezdálo se, že by tam přebývala nějaká trvalá partnerka. A dřív se ke mně choval moc hezky. Odvezl mě do nemocnice, když jsem byla nemocná, zajímal se o mě. A pak mu jednoho dne "umřel kamarád" a přišly "problémy v práci". Fakt nevím, podle mě to je divné. Asi to je holt blbec

Reaguji na dadabus:

Jj, některé holky jsou rády obelhávány.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kopaj: To je snadné. Nepřestal se ozývat, protože a) nemá koule na férovku napsat, že ti do očí lhal, radši to bude hrát na mrtvé kamarády a práci, b) drží si tě v záloze pro případ, že by se mu neurodilo jinde.

Cituji dadabus: Ne všichni muži jsou lháři. Ale zkušení lháři si vybírají takové ženy, které se rády a lehce nechají obelhávat

přesně

Cituji Eddie32: ale proč mi pořád psal? Kdyby se prostě přestal ozývat, tak to pochopím, ale toto mi nepřijde logické prostě nerozumím jeho chování a musím na to pořad myslet.

Toto je pořád stejná otázka Váš všech , které to tu řešíte.
Vše již , ale bylo řečeno viz, výše,

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
poradila bych nereagovat. My ženy máme tendence muže obhajovat, když se neozvou (nechtějí sejít), že jsou zaneprázdnění atd... Můj názor je, že kdyby chtěl, tak už byste se dávno viděli...

arrow
profile_image
Eddie32
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pariiisss: jo, máš pravdu. Ale naděje umírá poslední a vzhledem k tomu, že na poslední schůzce se choval zamilovaně, tak jsem si to nechtěla připustit a pořád ho omlouvala. Já osobně nemám nic proti rozchodu přes sms, pokud to někdo nechce řešit osobně, nenutila bych ho. Kdyby mi třeba napsal "promiň, mám teď problémy, ozvu se ti až to vyřeším"...no a už by se neozval. To by bylo furt lepší, než denně psát trapné zprávy a čekat, až se naštvu nebo to prostě vyšumí. Na můj dotaz neodpověděl už 10 dní, myslím si že ani neodpoví. Určitě už mu psát nebudu. Je to podle mě velice zbabělé a dávat falešné naděje? To se nedělá!

arrow
profile_image
Beetlejuice
od 19. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty působíš, že jsi z toho opravdu zaskočená, že takoví muži existují Buď ráda, že od něj máš pokoj!

A co se týče zdůvodňování, proč to udělal a proč se tak choval, tak si myslím, že by ti mohlo pomoci probrat to s nějakou tobě blízkou osobou (která má velkou výdrž!) a celkově se z toho vymluvit a maximálně to rozpitvat...já jsem to takto párkrát v životě udělala a pomohlo to Jsem z toho mluvení byla vždy tak vyčerpaná, že už jsem neměla vůbec sílu o tom dále přemýšlet a hlavně, už se mi ani nechtělo

arrow
profile_image
Anastazia89
od 10. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No moc jsem nepochopila jeho myšlení, ale asi moc logické nebylo. Reaguji na kopaj: : Nepřestal se ozývat, protože a) nemá koule na férovku napsat, že ti do očí lhal, radši to bude hrát na mrtvé kamarády a práci, b) drží si tě v záloze pro případ, že by se mu neurodilo jinde.
Asi tak bych to také viděla, už jen podle toho že napíše, že mu zemřel kamarád a pak, že má problémy v práci, to je nějak moc náhod najednou. Nevím sice kolik mu je, ale větu: dobré ráno princezno, mi posílali do SMS kluci asi tak v patnácti. To mi dává důvod si myslet, že on je tak nějak velké dítě a né dospělý chlap. Možna bych to pochopila kdyby mu bylo přes dvacet a byl zamilovanej, ale píšeš, že je 18 let starší, rozvedený a má dvě děti, tak to asi dvacetiletý zajíček nebude.

arrow
profile_image
Eddie32
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mu 43, takže ano, je to spíš velké dítě, než chlap. A kamarád mu umřel hned den po naší poslední schůzce, bylo mu prý 50 a měl rakovinu. No já nevím, taky se mi to nezdá, třeba nekecal, ale v 50 se na rakovinu běžně neumírá (i jdyž může samozřejmě) a že zrovna den po schůzce, na který sliboval hory doly. Každopádně jestli si tohle vymyslel, tak to nesvědčí o dobrém charakteru... tenkrát mě ani nenapadlo, že by si to mohl vymyslet. Já samozřejmě vím, že takoví chlapi existují, ale aby někdo psal 9 týdnů každý den trapné sms na dobré ráno a přitom neměl zájem... no prostě zřejmě zvláštní styl uvažování. Mně se ještě nestalo, že by mě někdo jen tak využil, buď ti chlapi řekli na rovinu, že jde jen o sex nebo neříkali nic, ale tento mi furt říkal, že mě miluje a jaký má se mnou plány...

 

Váš příspěvek

Muži jsou lháři: - (

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené