Smazat

Muži jsou lháři: - (

Muži ... s nimi se to nedá a bez nich taky ne. Bohužel my ženy jsme většinou přitahovány takovými, co si s námi jen pohrávají. Ale jak to poznat hned ze začátku a nespálit se?

Asi před 4 měsíci jsem se seznámila s o 18 let starším mužem. Je rozvedený a bydlí sám ve stejném městě jako já. Má dvě děti. První 2 měsíce jsme se scházeli, vše bylo bez problémů, pořád mi psal, že mu chybím a že mě miluje. Pak jsem měla ve škole prázdniny a on mluvil o tom, že přes prázdniny můžu být u něj. Další den mi napsal, že mu umřel kamarád, tak jsem chápala, že se asi nebude chtít vidět a jen jsem vyjádřila soucit a nabídla pomoc, kdyby chtěl. Po pár dnech napsal, že má problémy v práci. O žádném setkání se mnou nemluvil, tak jsem se zeptala, jestli se nepotkáme. Řekl, že je "busy". Napsala jsem mu, že mám pocit, že se vymlouvá. Řekl, že se nemusí vymlouvat, že mě má rád. Uběhly asi 3 týdny a on byl pořád busy (přitom mi psal denně!)..napsala jsem mu, že jestli už se nechce vidět, tak ok, ale že nechápu, proč mě teda kontaktuje. Odepsal, že mě kontaktuje proto, že mě má moc rád. Uběhl další měsíc, přičemž mi pořád psal denně (velice stroze, typu dobré ráno princezno a jak se máš), už jsem byla naštvaná, takže ne vždy jsem mu odpovídala, ale on mi stále psal dobré ráno princezno (a taky občas dodal, že má pořád spoustu problémů). Před týdnem jsem mu napsala, že vím, že to asi myslí dobře a že je fajn člověk, ale že to musí skončit. Že mi nevysvětlil, co se mu v práci stalo, že mě dva měsíce nemohl potkat a že bych to ráda věděla. Že mi jen posílá stejnou větu každé ráno a normální komunikace s ním je nemožná. Ať mi to už nepíše a vysvětlí, co s ním je. Vůbec mi na to neodpověděl a od té doby se neozval. Vím, že to je asi blbec a že řeknete, že si jen chtěl užít s mladou holkou, ale proč mi pořád psal? Kdyby se prostě přestal ozývat, tak to pochopím, ale toto mi nepřijde logické prostě nerozumím jeho chování a musím na to pořad myslet. Na jednu stranu i dobře, že už nepíše, stejně bysme se nepotkali a já do něj jsem zamilovaná, takže by mě to jen užíralo... ach jo, v jeho věku by se mohl chovat trochu dospěle. Kdyby mi řekl na rovinu, že chce jen nezávazný vztah, tak to beru, ale nasliboval hory doly a nic z toho.
 
arrow
profile_image
Eddie32
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mu 43, takže ano, je to spíš velké dítě, než chlap. A kamarád mu umřel hned den po naší poslední schůzce, bylo mu prý 50 a měl rakovinu. No já nevím, taky se mi to nezdá, třeba nekecal, ale v 50 se na rakovinu běžně neumírá (i jdyž může samozřejmě) a že zrovna den po schůzce, na který sliboval hory doly. Každopádně jestli si tohle vymyslel, tak to nesvědčí o dobrém charakteru... tenkrát mě ani nenapadlo, že by si to mohl vymyslet. Já samozřejmě vím, že takoví chlapi existují, ale aby někdo psal 9 týdnů každý den trapné sms na dobré ráno a přitom neměl zájem... no prostě zřejmě zvláštní styl uvažování. Mně se ještě nestalo, že by mě někdo jen tak využil, buď ti chlapi řekli na rovinu, že jde jen o sex nebo neříkali nic, ale tento mi furt říkal, že mě miluje a jaký má se mnou plány...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Poslyš a k čemu ho vlastně pořád tak intenzivně řešíš, princezno !? Začínám mít pocit, že kdyby teď pískl, tak mu na to okamžitě zase skočíš jako myš na špek.
Třeba ses mu zdála řádně hloupá, stejně jako mne - s tvými tezemi o tom, kdo kdy běžně může a nemůže umřít .... ach, jo

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dadabus: Poslyš a k čemu ho vlastně pořád tak intenzivně řešíš, princezno !? Začínám mít pocit, že kdyby teď pískl, tak mu na to okamžitě zase skočíš jako myš na špek.

Ted jsem to chtela napsat!

Bože ubohej lhář! ale jsi jeste zamilovaná takže to chápu

arrow
profile_image
Eddie32
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: však už ho řešit nechci ale tak je to ještě čerstvé, tak mě to štve. Hloupá nejsem a on ten dojem snad taky neměl - nebyl důvod. A umřít můžeme kdykoliv

arrow
profile_image
kamea
od 24. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,můžu se Tě zeptat kolik Ti je?

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: zkušení lháři si vybírají takové ženy, které se rády a lehce nechají obelhávat

Asi tak nějak, každý si k tobě dovolí jenom to, co mu ty sama dolíš si dovolit.
Podle mě má rozpracovaných víc "věcí" a ty prostě nejsi první a nejnepostradatelnější na tom jeho seznámku. Navíc tím, jak se ho pořád ptáš a vyzvídáš, co teda bude nebo nebude, se stavíš do role, že o něj moc stojíš. Už to samo o sobě mu určitě lichotí, takže ti jen tak nesdělí, že on o tebe zájem nemá, protože a/ na to nemá, nebo b/ tě má v záloze. On si tě prostě udržuje svými sms a ty opravdu vypadáš přesně na ten typ, kterýmu tohle stačí.
A jak psala Dada: Všichni chlapi rozhodně nejsou lháři, ale bohužel je dost žen, které se radši nechají obelhávat, než by slyšely pravdu (to nemyslím jenom na tebe, to tak prostě je... a bohužel těmito ženami "zkažení" muži to pak zkouší i na ty, co mají radši drsnou pravdu...).
Mmch, už jenom to oslovení "princezno" by mi bylo podezřelé. Jednak nesnáším, když mě někdo takhle říká, jednak se mi zdá, že je to takové "nespletitelné", tj. může takto psát x ženám, aniž by se musel obávat, že se jednou přeřekne a místo Eddie ti řekně třeba "Máňo".

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Eddie32: v 50 se na rakovinu běžně neumírá

To by mě hodně zajímalo, jak jsi přišla na takovou blbost

Cituji dadabus: Poslyš a k čemu ho vlastně pořád tak intenzivně řešíš, princezno !? Začínám mít pocit, že kdyby teď pískl, tak mu na to okamžitě zase skočíš jako myš na špek.
Třeba ses mu zdála řádně hloupá, stejně jako mne - s tvými tezemi o tom, kdo kdy běžně může a nemůže umřít .... ach, jo

Jo, přesně. Nemám slov.

Holka, chováš se, jako kdyby ti bylo 13 a poprvé tě na základce obelhal spolužák z vedlejší třídy a ty to nedokážeš pochopit, protože ses s tím ještě nikdy nesetkala a vůbec jsi netušila, že tohle prostě muži občas dělají. Tak tedy vítej v realitě.
Nevím, co chceš dosáhnout tím, že to pořád rozpitváváš a spřádáš různé teorie (dokonce i o tom, kdy je normální umřít). Co tak prostě to hodit za hlavu?
Btw, nikdy jsem nechápala, co mladé holky vidí na starých chlapech - ještě když se k tomu chovají jak puberťáci. Ale ok, každý máme jiné preference.

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eddie32: 50 se na rakovinu běžně neumírá

Na rakovinu umiraji i male deti

Cituji Eddie32: Hloupá nejsem

Spis hloupoucka a naivni. To s kamaradem se muze stat, ale po max! tydnu pitomejch zprav bez vysledku by to kazdou normalni holku prestalo bavit. Ja bych proste jednoho dne uz na zadne "dobre rano" neodepsala. A to ten tyden jeste sakra prehanim.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Brokolička: Ja bych proste jednoho dne uz na zadne "dobre rano" neodepsala.

V návaznosti na tohle mě, Eddie, napadá, jestli a/ se tak nudíš, že tě baví odepisovat na hlouposti, 2/ jsi tak zoufalá, že ti tohle stačí, 3/ ti z nějakého důvodu připadá tak úžasný, že i pitomá zpráva od něj ti přijde jako poklad, kvůli kterému jsi schopná mu odpustit, že jinak o tebe zájem neprojevuje.
Nevím, proč jsi se do něj hned tak zamilovala, že tě rozrušují i takovéhle sms, ale jeho fantazie v tom asi roli nehrála, že? Takže zvaž, co to vlastně je, co tě k němu tak táhne, a jestli to opravdu je něco, co bys měla obdivovat a kvůli čemu se sebou chceš nechat takhle vorat.

 

Váš příspěvek

Muži jsou lháři: - (

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené