arrow
profile_image
mischelliiinka007
od 27. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravim pritomne....
Tíží mne jedna věc...nevím si rady jak to udělat....Bydlím v bytě s více lidma,je to tu k nevydržení,je nás tu 7lidí,dva psi,kočka,2fretky....Smrdí to tady,byt není vůbec hezký....Nastěhovala jsem se sem cca před půl rokem,jelikož jsem neměla kam jít a tento způsob bydlení byl nejlevnější.Samozřejmě mi bylo jasné,že tu dlouho nevydržím.Takže asi tak po 4měsících bydlení sem začala mluvit o tom,že bych se chtěla odstěhovat do svého...
V bytě jsou samí kluci,jen jedna mladá holka a já.S touhle slečnou sem se celkem hodně skamaradila...Párkrát sem měla nějaký problém atd...vyslechla mě,pomohla mi...
Už je to asi 2měsíce,co se snažím odstěhovat,jelikož se to tady nedá psychicky vydržet,je tu nepořádek a nemám vůbec soukromí...jenže je tu problém.Slečna,s kterou sem se začala více kamarádit,mě více méňe nechce pustit z bytu.Nedrží mě tu násilím,ale když sem jí řekla,že se budu stěhovat,že to tady už nezvládám,tak se mi ROZBREČELA,že nevím,jak to udělá další měsíc,že jí budou chybět peníze do nájmu.Tak sem jí řekla,že tady ještě vydržím,dokud sem za mě nenajde náhradník...Věci se ale vůbec nedaly do pohybu,slečna mi pak totiž řekla,že tady nikoho jiného nechce,že já jsem její opora v tomto bytě,se mnou jedinou se dá mluvit a nechce mě ztratit.Já to tady ale vážně už nezvládám...Řekla sem jí tedy,že ještě chvíli vydržím,ale je to nad mé síly.Mohu jít bydlet s jednou kamarádkou do krásného bytu,kde bych měla soukromí atd...Jenže pořád čekat,když vím,že se tady nic nového v tomto starém bytě nic dít nebude?Je mi té kamarádky ze starého bytu hrozně líto,ale když jí poslechnu a zůstanu tady,tak se tu utrápím....Proto se ptám,mám si jít za svým cílem a do svého bytu ihned,a rozumně to vysvětlit té kamarádce?nebo tady mám zůstat a stále čekat,co se bude dít?

Reaguji na mischelliiinka007:
Myslím, že Tě slečna citově vydírá.
Já Ti rozumím, taky jsem "měkosrdcatá".
Chtěla bych se jen zeptat, ta slečna má za ten smradlavý podnájem nějakou zodpovědnost?
Proč i ona by si nemohla najít něco lepšího?

arrow
profile_image
DaintyEll
od 2. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si myslím, že svůj život nemůžeš takhle přizpůsobovat někomu jen kvůli tomu, že on to tak chce. Když ti to nevyhovuje, odstěhuj se. Bohužel, pokud kamarádka je kamarádka, měla by to pochopit a ne citově vydírat.. Myslíš, že ona by se kvůli tobě taky obětovala?
(A nebo - kompromis - zůstaneš, když se situace změní. Ať s tím zkusí něco udělat. Když se to povede, ty na oplátku zůstaneš. Ale pokud není za byt zodpovědná ona, tohle asi nevyjde...)

Cituji True: Proč i ona by si nemohla najít něco lepšího?

Tohle by mě taky zajímalo.

arrow
profile_image
Diplomka
od 13. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

5 kluků + 2 holky + zvířata. Jak velký je to byt?
Ten nový tvůj budoucí byt je za stejnou podnájemní cenu?
Pokud jo, tak ať holka taky prchá...

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Souhlasím s holkama - bohužel tvá známá á stejné možnosti jako ty... Je fajn držet s kamarádkou, ale bydlet v nějakých šílených podmínkách, aby ona vydržela...

Jdi do nového podnájmu a nedělej si hlavu...

arrow
profile_image
tronela
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To víš, že musíš odtud, počkala jsi, nic se neděje, tak jdi. Víc nikdo čekat nemůže, i když je hodná. Někdo by byl prásknul dveřma hned.

arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když to necháš na ní, tak se nikdy neodstěhuješ. A když se neodstěhuješ budeš nešťastná!
Prostě jí musíš určit termín - např. měsíc, že tam ještě budeš, pak se stěhuješ. Za tu dobu si může přivydělat, ať pak zvládne zvýšení nájmu nebo někoho najít..nebo se taky odstěhovat.
PS: ve starém bytě se nic nezmění, stejně jako se nezměnilo za půl roku,co jsi tam bydlela. Takže se určitě odstěhuj

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené