Smazat

Negativismus uživatelek

Ahoj, možná vám to vykouzlí úsměv na tváři - ostatně jako mně, ale co říkáte na uživatelky Omlazení, které na různá témata reagují vždy v negativním smyslu? Všímáte si toho taky nebo to tak přijde jen mně? Každý názor je fajn, však právě díky tomu tady jsme, ale nechápu, že někdo odpovídá vždy ve smyslu proti zakladatelce tématu apod. - někdy to vypadá, že už je to z principu
 

Cituji redmary: pak se to bude brát zase jako útočení.

Přesně to je ten důvod.

arrow
profile_image
Moon20
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji redmary: ''rádoby chytrý a životem zkušený ženský''

Cituji redmary: aspon povyšovat když už maj mládí skoro v haj**u.

Cituji redmary: musej hned ''chytře'' vyjádřit aby jí ukázaly jak se pitomá

Tento příspěvek mě dost pobavil a o to víc je vtipnější fakt, že je pravdivý

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji AnetteB: negativismus

Já to vidim nejvíc u témat ve vztazích. Kdy má někdo třeba ne zas tak velkej problém s přítelem nebo udělal průšvih, ale ne zas takovej aby se to muselo hrotit a dá se to ještě vyřešit a ty ''chytrý'' uživatelky místo rady jí hned řikaj at' se snim rozejde a div jí ještě nevynadaj za to, že si s nim kdy začla. Chtěla bych vidět ty jejich dokonalý protějšky a hlavně ty co s těma ženskejma vydržej.

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě osobně nedávno rozčílilo téma (již smazané)- přítelova máma mi nabírá velké porce, co mám dělat.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jako někdo bere jako útok jakýkoliv negativní názor, i když e vyloženě ptá na názor ostatních. To je pak jeho problém.

A mezi námi... Asi budu negativní v tomhle tématu, protože nechápu jeho smysl. A proč nejmenovat? Abychom si tu mohly pokecat, poplácat po ramenách a pak si v duchu říct... "to je ta kr.á.va, o které tu píšu" ? Nebo jak? Fakt nerozumím, jaký to má mít přínos

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Moňas: Fakt nerozumím, jaký to má mít přínos

Asi tak. Když se mi něco nelíbí, tak se snad můžu ohradit v tom tématu, ve kterém se do mě někdo pustil, ne?
Jasně, že někteří lidé jsou od přírody rýpavější a jiní jsou zase schopni pokecat si se sněhulákem. Ale jako tady se fakt někdy objeví taková témata, nad kterými zůstává rozum stát. Některé uživatelky jsou schopné se zeptat, co si vzít za tričko k džínám

Cituji pazatko: Vypovídá to dost asi o českém národu, spíše tedy ženské části.

tohle fakt nemám ráda. Jak se do sebe Češi jako do národa pouští, kdekoliv dostanou záminku. Za sebe můžu říct, že uštěpačných holek je všude plno a nemusí to být jen Češky.

Cituji AninkaM: zakomplexovanost

A když už to není o Češích, tak ta holka/žena je prostě zakomplexovaná

Cituji pazatko: spíše tedy ženské části

tak si můžeš pogratulovat protože mezi tuto část taky patříš

Cituji redmary: Já to vidim nejvíc u témat ve vztazích. Kdy má někdo třeba ne zas tak velkej problém s přítelem nebo udělal průšvih, ale ne zas takovej aby se to muselo hrotit a dá se to ještě vyřešit a ty ''chytrý'' uživatelky místo rady jí hned řikaj at' se snim rozejde a div jí ještě nevynadaj za to, že si s nim kdy začla. Chtěla bych vidět ty jejich dokonalý protějšky a hlavně ty co s těma ženskejma vydržej.

přesně na všechny partnerské vztahy funguje jen rozchod

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Dendínka: Některé uživatelky jsou schopné se zeptat, co si vzít za tričko k džínám

Cituji Dendínka: tohle fakt nemám ráda. Jak se do sebe Češi jako do národa pouští, kdekoliv dostanou záminku. Za sebe můžu říct, že uštěpačných holek je všude plno a nemusí to být jen Češky.

Cituji Dendínka: A když už to není o Češích, tak ta holka/žena je prostě zakomplexovaná

Přesně!

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Ono se stačí podívat třeba na poslední tři založená témata... Pak člověk nemá být negativní.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji panda08: Přijde mi, že pokud za každou větou není usmívající se nebo mrkací smailík (přijde mi, že některé uživatelky z toho musí už mít tik v oku), tak je to často považováno za negativní reakci.

přesně proto jsem začala smajlíky používat. Vždycky si někdo můj negativní názor vzal příliš osobně

Cituji panda08: Jinak negativní reakce mi nevadí. Vadí mi ty výsměšné, primitivní a především vulgární.
Stejně jako mi nevadí, když někdo nabádá zakladatelku k použití googlu. Někdy nad tématy nevěřícně kroutím hlavou.

Přesně. Některý témata jsou fakt výživný...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na panda08: Kecáš, na to se fakt ptá? To se jdu hned podívat

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo to téma tu opravdu je,ale zrovna tohle mně nevadí.

Cituji Peg: Starší dámy nebo stálejší uživatelky tady rozhazovaly poznámky o tom, jak to dřív byla inteligentní stránka a teď se tady řeší blbosti

Otázka je, co se míní tím "dřív". Já na tyhle stránky narazila před čtyřmi lety, hledala jsem na netu informace o gynekologické operaci, na kterou jsem šla. A jak jsem byla doma, začetla jsem se víc a někdy jsem na témata kulila oči. Dodneška si pamatuju diskuzi, kde se nějaká holka ptala, jestli minisukně 29 cm je už moc krátká nebo ne.

Tady se může založit kdokoliv cokoliv, no a ne každé téma se prostě intelektuálně povede, ale co jsem si tak všimla, skončí stejně rychle jak začalo.

Přiznám, že mně osobně negativní (nikoliv ovšem sprosté či urážlivé) reakce nijak nevadí, i takové mi mohou pomoci, nasměrovat k jinému uvažování, jinému pohledu na věc.

A když ti teď odpovím, že zakládáš zbytečně duplicitní téma, které zde už bylo před několika měsíci, tak jsem taky negativní a útočím na tebe?

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se ani nedivim, že se tu ptá každej na každou kravinu...Omlazení si za to může samo když má vedle názvu napsáno: Ženy, které se nebojí zeptat...to je jak jinejma slovama ptejte se na každou blbost co vás napadne a ještě smějšnější je na tom to, že tu každý druhý téma i třeba to dobrý mažou a pak mu ještě vyhrožujou, že ho smažou skoro i za to, že zapomene napsat háček nad písmenkem, ale blbosti jako jestli vyhodit prošlou smetanu nebo co s partnerem, kterej si nemeje ruce po chc**ní tu nechaj. Tak nechápu čemu se tady ta ''rada starších'' uživatelek divěj za tu dobu už to musej znát snad nazpamět

 

Váš příspěvek

Negativismus uživatelek

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené