Smazat

Negativismus uživatelek

Ahoj, možná vám to vykouzlí úsměv na tváři - ostatně jako mně, ale co říkáte na uživatelky Omlazení, které na různá témata reagují vždy v negativním smyslu? Všímáte si toho taky nebo to tak přijde jen mně? Každý názor je fajn, však právě díky tomu tady jsme, ale nechápu, že někdo odpovídá vždy ve smyslu proti zakladatelce tématu apod. - někdy to vypadá, že už je to z principu
 
arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Moňas:

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: Podle mě to není tak černobílé.
Co jeden považuje za negativní, druhý považuje za upřímnou odpověď.
Přijde mi, že pokud za každou větou není usmívající se nebo mrkací smailík (přijde mi, že některé uživatelky z toho musí už mít tik v oku), tak je to často považováno za negativní reakci.
Jinak negativní reakce mi nevadí. Vadí mi ty výsměšné, primitivní a především vulgární.
Stejně jako mi nevadí, když někdo nabádá zakladatelku k použití googlu. Někdy nad tématy nevěřícně kroutím hlavou.

Cituji Peg: Mě tady štvali před nedávnem už snad uplně všichni...Starší dámy nebo stálejší uživatelky tady rozhazovaly poznámky o tom, jak to dřív byla inteligentní stránka a teď se tady řeší blbosti..jiné se pořád hádaly, navážely do někoho...

osobně stále tvrdím,že před lety to byl web na jisté úrovni,která se opravdu bohužel vytratila.Umělo se diskutovat v každém tématu a nehádalo se to tu jako teď.Neřešilo se x b.lbostí,ale opravdu to byoo zajímavější.Tak to já vnímám.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji SOLU: osobně stále tvrdím,že před lety to byl web na jisté úrovni,která se opravdu bohužel vytratila.Umělo se diskutovat v každém tématu a nehádalo se to tu jako teď.Neřešilo se x b.lbostí,ale opravdu to byoo zajímavější.Tak to já vnímám.

přseně tak

 

Váš příspěvek

Negativismus uživatelek

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené