Je málo odhodlaných, kteří se odvažují opravovat přírodu na tak citlivých místech, jako je lidský nos! Mezi odvážnými vyniká odborník který se těmto operacím věnuje velkou část svého života, a to velice úspěšně.

Doc. MUDr. Jan Válka - Plastický chirurg

Doc. MUDr. Jan Válka, mezinárodně uznávaný specialista v oboru korektivních operací nosu je jedním ze zakladatelů cévní mikrochirurgie v Československu.

Po promoci na lékařské fakultě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně v roce 1970 pracoval na chirurgickém oddělení nemocnice ve Znojmě, od roku 1972 na klinice plastické chirurgie FN Brno - spoluautor první úspěšné replantace prstu. V letech 1984-91 byl specialistou pro plastickou chirurgii v Úrazové nemocnici - první úspěšný přenos prstce z nohy na ruku v Československu, od roku 1991 zastával funkci přednosty kliniky plastické a estetické chirurgie FN u sv. Anny.

Na klinice Laurea provádí od jejího založení v roce 1995 plastické a estetické operace v celém spektru naší nabídky a je odborným garantem pro obor plastická chirurgie.
Velice si vážíme toho, že na našem pracovišti operuje odborník vyhledávaný i širokou zahraniční klientelou. Věhlas doc. Války je podpořen také skutečností, že je schopen upravit nos i po několika reoperacích méně úspěšných kolegů. Doc. MUDr. Jan Válka je znám svým lidským přístupem a opravdovou snahou zlepšit život pacienta, o čemž svědčí i celá řada spokojených klientek a klientů.

Pracoval v univerzitních nemocnicích měst Salisbury, Zürich a Singapur.

Je členem Evropské akademie estetické chirurgie, členem výboru České společnosti estetické chirurgie, členem výboru České společnosti plastické chirurgie a lektorem ILF Praha, autorem mnoha článků v odborných časopisech, členem ediční rady mezinárodního periodika „Acta chirurgie plasticae“, autorem monografie „Korektivní operace nosu“ a spoluautorem odborných knih „Chirurgie ruky a prevence a léčba dekubitů“.

I když Doc. MUDr. Jan Válka operuje celé spektrum nabídky estetické chirurgie, je znám především jako rhinoplastik (rhinoplastika = operace nosu). Předpokládáme, že dotazy budou především k tomuto tématu, je možné však nabídku rozšířit i na dotazy na téma facelifting (operativní vypnutí vrásek obličeje) a blepharoplastiku (operace očních víček).

Těšíme se na Vás!
Laurea spol. s r.o., www.laurea.cz

Doc. MUDr. Jan Vlka

Své dotazy zde můžete pokládat již nyní.
K živému rozhovoru s panem docentem dojde ve středu 4.11. 2009, v 15. hodin.

arrow
profile_image
Cassidy_
od 27. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

DObrý den, chtěla bych se zeptat, zda je náročnější nos narovnat než "jen" zmenšit? Mám nos nakřivo, jako malá jsem spadla z kola a navíc nemohu pořádně dýchat jednou nosní dirkou. Pořád přemýšlím, zda do toho jít či ne, tak se chci zeptat, jestli to tedy obnáší ještě více rizik než jen zmenšení ? Děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den, provádíte operace i na jiných klinikách? Např. v Olomouci?

arrow
profile_image
ewkas
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na kombinaci zákroků dolní lifting a operaci horních víček(převisů),jestli je lze operovat při jedné narkoze nebo je lepší,každý zákrok zvlášť?

Dobrý den,
je opravdu tak náročné zoperovat nos bambulku na užší a menší? Stojí to za ta rizika, jaká mohou po operaci vzniknout? Děkuji

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda jde u Vás nechat operovat nos(měkká i tvrdá část) a zároveň nosní přepážku, tedy kombinaci estetické a zdravotní operace? A jaké je procento úspěchu u takto kombinovaných zákroků? Děkuji za odpověď

arrow
profile_image
Helin
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den pane doktore, před 6ti lety jsem absolvovala kompletní plastiku nosu (široký nos, z profilu řecký - ale rovný). Po několika měsících se nos trochu změnil, je teď nakřivo... Uvažuju ještě o menší úpravě. Po plastice jsem měla problém s dýcháním, proto jsem musela jít na narovnání přepážky.
Zajímalo by mě, jestli lze dělat některé úpravy nosu pouze v lokální anestezii a proč došlo k takovým změnám na přepážce, že jsem měla problém s dýcháním (u obou dírek) ?
Děkuji Vám za odpověď !

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den, pane docente. Několik let se doma starám o zcela bezmocnou ležící babičku. Prozatím prevence funguje, babička je zcela bez dekubitů, ale zdá se mi, že přes veškerou péči a snahu její pleť na nejvíce zatížených místech slábne a stává se stále křehčí. Pro případ, že by se snad začal babičce rozvíjet nějaký dekubit, můžete mi prosím poradit, zda je léčba pomocí Inadine nejoptimálnější? Nebo můžete poradit něco jiného? Děkuji za odpověď.

arrow
profile_image
Jarus
od 11. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

73

Dobrý den. Ráda bych podstoupila úpravu horních víček, mám ale obavu, zda se mi neudělají keloidní jizvy. Po operaci v oblasti břicha se mi tato jizva utvořila. Můžete mi prosím zdělit, jaká je pravděpodobnost, vzniku této jizvy, popřípadě, dá se jí nějak předejít?
Děkuji za odpověď.

arrow
profile_image
afild31
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přeji krásný den,pane doktore je to už par let co jsem podstoupila operaci nosu ,a nejsem spokojena ,protoze mam asymetricke chrupavky a jednu trochu vpadlou dovnitř.Špička nosu klesla na jedne strane vice dolu a udělala takovy převis.Ráda by jsem chtěla podstoupit reoperaci ,ale mam obavy jestli je možne ,že nos se mi muže i po druhe zdeformovat.V nosní dirce vidim takovou silnejsi jizvu tak mam obavy z jizveni da se nejak dopředu poznat jestli je nos zjizveny a muže se vše opakovat?Děkuji za vaš čas....

arrow
profile_image
Marushe
od 27. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vážený pane doktore,
chtěla bych se Vás zeptat, co si myslíte o možnosti korekce tvaru nosu pomocí různých výplňových materiálů (v zahraničí známé jako 10minutes nose job, 10 minutes plastic surgery)? Vím, že to není trvalá změna, ale zajímalo by mě, jestli takové korekce provádíte i u vás na klinice, výhody, nevýhody a cena.
Předem děkuji za odpověď i za Váš čas.

arrow
profile_image
Gabi28
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den pane doktore,
před 4 lety jsem podstoupila plastiku nosu / vyhlazeni hrbolku a zvednutí tipu nosu /, ale na místě tvrdého hrbolu se mi vytvořil měkký, prý vazivo. Před pár týdny jsem byla u stejného lékaře na lokálním cca 15 min.zákroku, kde mi měl zmíněný hrbolek odstranit, ale mám ho pořád, navíc mi po levé straně nosu vystupuje jizva. Chtěla jsem vás poprosit o radu, co s tím? Mám jít opět za svým lékařem, nebo dělá něco špatně a mám jít k vám? A je zmíněný pruběh komplikací normální? Děkuji moc za odpověd.

arrow
profile_image
Mall
od 9. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vážený pane doktore!
Ráda bych se Vás zeptala na Váš názor ohledně browliftingu,vytažení obočí.Je mi 40 let.Chtěla jsem podstoupit operaci horních víček,mám je pokleslá a mám pocit těžkých a unavených očí.Na konzultaci mi však byl doporučen právě browlifting,což je samozřejmě finančně o dost náročnější a nejsem si jistá efektem,který je u operace horních víček velice pěkný.Rovněž mě děsí použití jakýchsi šroubků v hlavě...Vrásky na čele nemám,měla jsem mírné a ty krásně vyhladil botox.Prosím o radu a předem Vám velice děkuji!

arrow
profile_image
Cindys13
od 9. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den pane docente, chtěla bych se zeptat na nejbližší možné termíny operace nosu v LLC v Olomouci. Děkuji za odpověď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené